تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > آشــپزی مــدرن در روزمنو > گراتن، سوفله و پاناد

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-04-14, 11:05 AM   #6
Mahgol
کاربر نیمه فعال

آواتار Mahgol

تشکر کرده : 14,563
تشکر شده 2,375 بار در 428 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Mahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: گراتن کدو سبز

منم یه مدل من درآوردی بشامل رژیمی دارم......
3.25378 قاشق غذا خوری آرد رو با .267.4902 میلی لیتر شیر(اندازه های من از اندازه های ماهانی هم دقیق تره اونایی که ترازوشون انقدر دقیق نیست مثل خودم چشمی بریزن) و نمک و فلفل و آویشن میریزم تو مخلوط کن.....مخلوط همگنی که به دست میاد رو میذارم رو گاز و هم میزنم تا به غلظت دلخواه برسه.
واقعا این پودر آویشنش مست کننده است.
bahare60 (2013-11-26), Betty (2011-04-14), Fatemeh1 (2011-04-14), Hanasakura (2011-04-14), Khaleh Mary (2011-04-14), Mahani (2011-04-14), Narges (2011-04-15), papary (2013-05-07), Samane (2011-04-14), نیکی (2011-04-15)
قدیمی 2011-04-14, 03:30 PM   #7
sarina-kian
کاربر فعال

آواتار sarina-kian

تشکر کرده : 5,427
تشکر شده 18,805 بار در 1,240 پست
Tagged: 1 Thread(s)
sarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond repute

هانا جون،شما تو این شلم شوربای ژاپن مشکلی واستون پیش نیومد؟ همه چی واقعا همینه که نشون داده میشه؟
میبخشین بی ربط پریدم اینجا...چن وقتیه دنبال هانا جونم تا این سوالو ازش بپرسم.واقعا نگران شده بودم.
قدیمی 2011-04-14, 03:42 PM   #8
Hanasakura
کاربر فعال

آواتار Hanasakura

تشکر کرده : 16,572
تشکر شده 18,393 بار در 1,424 پست
Hanasakura has a reputation beyond reputeHanasakura has a reputation beyond reputeHanasakura has a reputation beyond reputeHanasakura has a reputation beyond reputeHanasakura has a reputation beyond reputeHanasakura has a reputation beyond reputeHanasakura has a reputation beyond reputeHanasakura has a reputation beyond reputeHanasakura has a reputation beyond reputeHanasakura has a reputation beyond reputeHanasakura has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

سارینا جون همه این شلم شورباها مال مناطق زلزله زده و سونامی زده س دیگه .واقعا حال و روزشون جالب نیست.من توکیو هستم و خوشبختانه گاه و بیگاه فقط زلزله ها اینجا می رسن و خدا رو شکر مشکلی نیست .
ممنون که به فکرم بودی
قدیمی 2011-04-25, 10:54 AM   #9
rasa
کاربر نیمه فعال

آواتار rasa

تشکر کرده : 375
تشکر شده 1,668 بار در 114 پست
rasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant future

نقل قول:
ارسالی توسط Mahani مشاهده موضوع
هانا جون بشامل اگه نسبت آرد و کره رو درست بریزی گلوله نمیشه.
۴۵ تا ۵۰ گرم کره آب کن رو حرارت متوسط، بعد ۳ ق س آرد اضافه خوب هم بزن. تا رنگ آرد یه کم خیلی‌ خیلی‌ کم عوض بشه. بعد ۳۷۵ میلی‌ شیر هم دمای اتاق کم کم اضافه و مرتب هم بزن. کمی‌ شیر که اضافه میکنی‌ خوب هم بزن تا آرد یک دست بشه بعد یه کم دیگه شیر اضافه کن. یعنی‌ هر بار که به خوردش رفت اضافه کن شیر رو. میزان شیر رو میتونی‌ بیشتر از این بریزی، بسته به استفاده ش داره. بعد که شیر رو اضافه کردی تموم شد، حرارت رو خیلی‌ کم کن بذار خیلی‌ ریز یکی‌ دو جوش بزنه. از رو حرارت بردار بذار یه کم استراحت کنه بعد ۲۵ گرم پارمیزان توش رنده کن. اگه پنیر نداری به جاش نمک اضافه کن. و فلفل سیاه. اگه مجلسیه فلفل سفید اضافه کنی‌ خوشگلتر میشه. بزی غذا‌ها میتونی جوز هندی هم کمی‌ بریزی. ولی‌ من جوز هندی دوست ندارم اصلا. پنیر و فلفل سیاه بیشتر استفاده می‌کنم. یه جور بشامل هم هست که با خامه و شیره. اون خییلی خوشمزه تره ولی‌ کالریش خیلی‌ بالاست.
ماهانی جونم/میشه زحمت بکشی توضیح بدی سس بشامل در چه غذاهایی مصرف میشه؟ممنون میشم
rasa آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
bahare60 (2013-11-26)
قدیمی 2011-04-25, 11:07 AM   #10
Mahani
کاربر فعال

آواتار Mahani

تشکر کرده : 3,015
تشکر شده 9,866 بار در 763 پست
Mahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

رسا جون من بیشتر تو لازانیا ازش استفاده می‌کنم. با پاستا‌ها و اسپاگتی‌ هم سرو میشه. بیشتر گراتن‌ها و گاها سوفله‌ها هم بشامل دارن توشون.
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
bahare60 (2013-11-26)
پاسخ

کلیدواژه
کدو, گراتن, تره, حلقه, خدا, سبز

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump