تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > هنر عکاسی در روزمنو > مسابقه عکس کودک در روزمنو

مسابقه عکس کودک در روزمنو

مسابقه عکس فرشته های کوچک روزمنویی

مشاهده نتایج نظرسنجی: مسابقه عکس کودک : نینی تو اونجا چیکار می کنی؟
شماره 1 7 11.67%
شماره 2 23 38.33%
شماره 3 1 1.67%
شماره 4 4 6.67%
شماره 5 3 5.00%
شماره 6 0 0%
شماره 7 11 18.33%
شماره 8 0 0%
شماره 9 0 0%
شماره 10 4 6.67%
شماره 11 3 5.00%
شماره 12 4 6.67%
رای دهندگان: 60. نمی توانید مجددا رای دهید

User Tag List

عنوان بسته

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-10-21, 01:28 PM   #21
افسانه
کاربر جدید

آواتار افسانه

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 5,427
تشکر شده 7,213 بار در 1,112 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
افسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: مسابقه عکس کودک ـ نی نی تو اونجا چیکار می کنی؟؟

نقل قول:
ارسالی توسط masi مشاهده موضوع
شيوا جون تبریک میگم همه بچه ها ناز و معصومند انشالا همیشه سلامت باشن و زیر سایه پدر مادر . پسر منم دوم شد هورا هورا
مصی جون تبریک میگم خیلی پسرت با نمک و معصومانه نگاه میکنه! معلومه با همین چشمای معصومش کلی شیطونی میکنه
انگار که نیستی چو هستی خوش باش

افسانه آفلاین است  
2 کاربر زیر از دوست گرامی افسانه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
masi (2011-10-21), Neshat (2011-10-21)
قدیمی 2011-10-21, 01:53 PM   #22
masi
کاربر نیمه فعال

آواتار masi

موقعیت: norway
تشکر کرده : 6,787
تشکر شده 1,862 بار در 128 پست
masi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant future

وای افسانه جون نگو که دلم خونه هر روز خراب کاری میکنه دیروز کرم دستمو خالی کرده بود روی فرش بعدش تا من اونو پاک کنم 1 قوطی مایع دستشویی خالی کرده بود تو اشپزخونه من اینجوری بودمخودش اینجوری
Marjan (2011-10-21), selin (2011-10-22), افسانه (2011-10-21)
قدیمی 2011-10-21, 11:19 PM   #23
مامان مهگل
کاربر نیمه فعال

آواتار مامان مهگل

تشکر کرده : 622
تشکر شده 2,125 بار در 341 پست
مامان مهگل has a reputation beyond reputeمامان مهگل has a reputation beyond reputeمامان مهگل has a reputation beyond reputeمامان مهگل has a reputation beyond reputeمامان مهگل has a reputation beyond reputeمامان مهگل has a reputation beyond reputeمامان مهگل has a reputation beyond reputeمامان مهگل has a reputation beyond reputeمامان مهگل has a reputation beyond reputeمامان مهگل has a reputation beyond reputeمامان مهگل has a reputation beyond repute

عزییییزززززم
masi (2011-10-22)
قدیمی 2011-10-22, 10:55 AM   #24
vivien
کاربر نیمه فعال

آواتار vivien

تشکر کرده : 3,231
تشکر شده 2,129 بار در 338 پست
vivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط masi مشاهده موضوع
وای افسانه جون نگو که دلم خونه هر روز خراب کاری میکنه دیروز کرم دستمو خالی کرده بود روی فرش بعدش تا من اونو پاک کنم 1 قوطی مایع دستشویی خالی کرده بود تو اشپزخونه من اینجوری بودمخودش اینجوری
با تبریک به شیوا جون نی نی تون خیلی ناز و دوست داشتنیه.در پناه خدا همیشه سالم و موفق باشه
masi جون منم به پسر شما رای داده بودم.خیلی با حال مشغول کشف ظروف ماشین ظرفشوئی بوده که توسط دوربین غافلگیر شده جل الخالق که این ذهن معصومهای دوست داشتنی چه خلاقیتهائی از خودشون نشون میدن که ما آدم بزرگها در مقابلشون خلع سلاح میشیم .در پناه خدا همیشه سالم و موفق باشه.راستی عکس آواتارتون هم این پسرتونه؟من که عاشق عکس آواتارتونم الان این پسر شیطون و کنجکاوتون چند سالشه؟
البته همه کودکان ناز و دوست داشتنین.انشاءالله همشون در پناه خدا و در کنار مامان باباشون سالم و موفق باشن
vivien آفلاین است  
2 کاربر زیر از دوست گرامی vivien عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
masi (2011-10-22), افسانه (2011-10-22)
قدیمی 2011-10-22, 05:15 PM   #25
masi
کاربر نیمه فعال

آواتار masi

موقعیت: norway
تشکر کرده : 6,787
تشکر شده 1,862 بار در 128 پست
masi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant futuremasi has a brilliant future

بله عكس اواتورم پسرمه 2 هفته دیگه 2 سالش میشه خیلی ممنون شما لطف دارین
vivien (2011-10-23), افسانه (2011-10-22)
عنوان بسته

کلیدواژه
می, مزه, مسابقه, چی, چیکار, کنی؟؟, کودک, کودکان, اونجا, ایران, خدا, روزمنو, سلامت, عکس, عکس کودک

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump