تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > روانشناسی و مشاوره > مشاوره و روانشناسی خانواده

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-03-08, 10:49 PM   #11
Betty
مدیر انجمن

آواتار Betty

تشکر کرده : 3,641
تشکر شده 11,123 بار در 992 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Betty has a reputation beyond reputeBetty has a reputation beyond reputeBetty has a reputation beyond reputeBetty has a reputation beyond reputeBetty has a reputation beyond reputeBetty has a reputation beyond reputeBetty has a reputation beyond reputeBetty has a reputation beyond reputeBetty has a reputation beyond reputeBetty has a reputation beyond reputeBetty has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: مشاوره کودکان

پاییز جون، سلام و خسته نباشید، من ۲ پسر ۴ ساله و ۱.۵ ساله دارم، بزرگه ایلیا و کوچیکه دانیال.به اقتضای سنشون بیشتر سوالاتم فعلا مال ایلیاست. اول اینکه، شبها هر دو تو اتاق خودشون میخوابند، دانیال رو عادت دادم در اتاقش رو میبندم، ولی ایلیا باید در اتاقش باز باشه و من هم باید طوری جلوی در بخوابم که منو ببینه، اگر نه راه میوفته و با گریه میاد بیرون.دوم اینکه ایلیا به شدت ناخن میخوره ، هر کاری هم میکنم از سرش نمیوفته، وقتی دستهاشو میبینم حالم بد میشه، خیلی ناجور زخمه.مدرسش رو خیلی دوست داره و تو خونه هم سعی میکنم که خیلی باهاش دعوا نکنم که استرس نداشته باشه،دیگه واقع نمیدونم باید چکار کنم، حتی اسباب بازی مورد علاقش رو گذاشتم بالای کمد گفتم وقتی بهش میدم که ناخنش بلند بشه ......

Betty آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2011-03-09, 09:26 AM   #12
negar55
کاربر نیمه فعال

آواتار negar55

تشکر کرده : 1,102
تشکر شده 341 بار در 109 پست
negar55 is a glorious beacon of lightnegar55 is a glorious beacon of lightnegar55 is a glorious beacon of lightnegar55 is a glorious beacon of lightnegar55 is a glorious beacon of light

پاییز جون سلام
من یه پسر 9 ساله دارم که به سی دی و فیلم دیدن خیلی علاقه داره شاید بعضی از فیلمها رو 10 بار هم می بینه
من امسال چند روز قبل از شروع مدارس براش پلی استیشن خریدم (که به نظرم زمانش اصلا خوب نبود)چند روز بازی کرد و با شروع مدارس دیدم خیلی بازی می کنه و ممکنه به درسش لطمه بخوره جمعش کردم و گذاشتم برای روز تعطیل و آنهم فقط 2 ساعت ولی الان متاسفانه خیلی حریص شده اگه دست خودش باشه ناهار و شامش رو هم نمی خوره تا بازی کنه اگه منعش هم کنیم پرخاشگری می کنه
به نظرتون کلا جمعش کنم حتی روز تعطیل یا جلوی دستش قرار بدم تا براش عادی بشه؟
negar55 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2011-03-09, 02:30 PM   #13
Paeiz
کاربر نیمه فعال

آواتار Paeiz

موقعیت: tehran
تشکر کرده : 206
تشکر شده 1,539 بار در 319 پست
Paeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant future

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط simple مشاهده موضوع
پاییز جان لطفا راجع به لجبازی بچه ها هم برامون بنویس و چکار کنیم که از سرشان بیفته
عزیزم لجبازی بچه ها اشکال متفاوت داره اول باید ریشه اون لجبازی و اینکه کودک برای چی و سر چه چیزی داره لجبازی می کنه رو پیدا کنیم و بعد راهکار مناسب رو براش ارائه بدیم . این عوامل می تونه زمان توالت رفتن بچه ها زمان از شیر مادر گرفتنشون زمان مهد رفتن تولد یه بچه جدید ساعات کاری پدر و مادر مسافرت دوستان جدید طی کردن یه دوره بیماری یا حتی یه مکان جدید باشه .
Paeiz آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
simple (2011-03-09)
قدیمی 2011-03-09, 02:33 PM   #14
Paeiz
کاربر نیمه فعال

آواتار Paeiz

Paeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant futurePaeiz has a brilliant future

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط نیکی مشاهده موضوع
پاییز جان فقط خواستم عرض ارادت و احترام داشته باشم
ارادت و احترام من رو هم بپذیر نیکی جون . خواهر مهربونت و دختر گلش خوبن ؟
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
نیکی (2011-03-10)
قدیمی 2011-03-09, 02:39 PM   #15
Paeiz
کاربر نیمه فعال

آواتار Paeiz

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط soha مشاهده موضوع
پاییز جون نرمین من هم همین مشکل رو داره ولی یه طور دیگه مثلا هر دو دقیقه گریه می کنه که چیزی رو می خواد وانقدر گریه می کنه جیغ می زنه که کلافم می کنه
یه چیز دیگه هم این که هرچیز جدیدی که می خریم حتی اگه برای نادین باشه هم گریه می کنه تا بهش بدیم مثلا دو روز پیش رفتیم برای نادین تخت وصندلی غذا گرفتیم چون نرمین نمی ذاشت از وسایل خودش برای نادین هم استفاده کنیم برای همین با وجود سه تخت ویه میز نهار خوری که نرمین اصلا روش نمی شینه رفتیم ویه تخت صندلی غذا برای نادین گرفتیم همین که زدیدشون بهش گفتیم که تخته چون بزرگتره برای تو باشه وما تخت قدیمی خودت رو به نادین می دیم ولی صندلی غذا مال نادین هست در اصل هردو شون رو برای نادین خربیده بودیم ولی شوهرم گفت که نمی خوام نرمین ناراحت بشه به خاطر همین تخت رو بهش دادیم ولی بااین وجود نمی ذاره نادین رو تخت خودش بخوابه وگاهی وقتا لج می کنه وگریه می کنه که هردوشون مال منه
صندلی غذارو هم هروقت نادین رو می نشونم روش گریه می کنه ومیگه مال منه ودیگه از این کاراش کلافه شدم ونمی دونم چه عکس العنلی باید نشون بدم
ممنون از لطفت
سها جون شما باید فکر نکنی که نرمین تو یه موقعیت بد قرار گرفته که هر کاری برای نادین کنید برای تون هم باید انجام بدید تا ناراحت نشه اتفاقا بر عکس باید گاهر چیزی برای نادین بخرید و جلو روی نرمین بگید که این مال خواهرت هستش اینطوری اون میفهمه که همه چیز نباید برای اون باشه در ضمن می دونم که سخته اما باید داد و بیداد و لجبازی اش رو تحمل کنی و با حرف اون کوتاه نیای روی حرف خودت وایسی و قاطع باشی نرمین کمی داره از موقعیت سواستفاده می کنه شما باید جلوش رو بگیری عزیز دلم .
2 کاربر زیر از دوست گرامی Paeiz عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Narges (2011-04-09), Soha (2011-04-05)
پاسخ

کلیدواژه
>>>, <<<, فرشته, قصه, لباس, لبخند, میریام, مار, محلی, مزه, مشکلات, مشاوره, نقاشی, کوه, کودک, کودکان, کیف, کتاب, آرایش, الگو, بازی, برنج, تره, تغذیه, حبوبات, خدا, داستان, روانشناسی, روزه, سلامت, سوپ, سرگرمی, شير, شعر, عکس

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 2 (0 عضو و 2 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump