تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > روانشناسی و مشاوره > مشاوره و روانشناسی خانواده

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2017-05-10, 03:20 PM   #376
Mahtab72
کاربر جدید

تشکر کرده : 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Mahtab72 در آغاز راه است
پیشفرض پاسخ: >>> مشاوره مشکلات زندگی مشترک <<<

سلام واقعا ممنونم از پاییز جون که وقت گرانبهاشون رو در اختیار ما قرار میدن
من و نامزدم یک سال هست که دوست هستیم و همه جوره به هم میخوریم و به جز موارد جزئی باهم اختلاف نداریم ، که شک ندارم سرمنشاش خودم هستم و اون بیچاره همیشه میسازه و درست میکنه و من خراب میکنم،بعد از یک سال که ایشون تونست یه شغل خوب دست و پا کنه با اصرار من که میگفتم دیر شد دیر شد به همراه خانواده اومدن خاستگاریم، جلسه دوم حرف مهریه شد و اینا هم گفتن 600 تا و سه دنگ ملک ک هر وقت داشت بده،شیر بها هم بابام گفت نمیخام.خانواده اوشون قبول نکردن و با روی خوش رفتن و از وقتی رفتن اونجا جنجال ب پا کردن ک یک ماهه اون عروسشونو گرفت اون حافظ قرانه لیسانسه اون 114 تا خواهرت 114 تا چخبره و فلان...حالا انقد مادرش با شعور بود فک کنید سر جلسه دوم از اون عروسشون هی میگفتکه چی مثلا.گذشت و یک هفته بعد مهدی(آق دوماد داستان ما ) اومد شهر ما آخه اونا کرجن،اومد و رفتیم بیرون بعد ک خواست منو بگذاره خونه ؛ بابای من مارو دید و گرفت زدش و افتاد تو جوب و عینکش افتاد و کلی فش های بد بد بدبد ......بهش داد،و من هم شاخ شدم و گفتم ایشون مزاحمم شده ما تو جلسه خاستگاری توافق کردیم چ لزومی داشت شما بیای اینجا و ...هی گفتم گفتم هیچی این مهدی طفلی از اون موقع ک از ما جدا شد رفت م خورد و سیگار کشید و چند جاشو سوزوند و ....همون شب دوشنبه بود الان شنبست هنوز حالش بده،از دوشنبه تمام رگ و ریشه بدنم درد گرفت قلب درد گرفتم و ...از دوشنبه تا پنج شنبه جواب نداد بعدم ک جواب داد همینجور گریه و بابات خوردم کرد و ....مهدی لرزش چشم داره و با ترس تا چند روز شدید میشه و میزنه ب اعصاب و هروقت دعوا شدید کنیم یا لرزش زیاد بشه قرص اعصاب مصرف میکنه و این چند وقته چ کارا ک نکرده الان هم گویا خونه راهش ندادن رفته کرمانشا،توروقران من کسی رو ندارم بگید چ کار کنم توروقران ما هم رو خیلی دوس داریم اما از من هم خیلی شاکیه و همش میگه خیلی بد کردی باهام
یکی جواب منو بده ؛
خانم پایییییییز جونجواب بده
Mahtab72 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2017-05-10, 08:02 PM   #377
Mahtab72
کاربر جدید

تشکر کرده : 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Mahtab72 در آغاز راه است
پیشفرض پاسخ: >>> مشاوره مشکلات زندگی مشترک <<<

هیچ کس نیست جواب منو بده ، یه کم رحم و مروت بد نیست
Mahtab72 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کلیدواژه
>>>, <<<, فانتزی, لباس, لبخند, مهریه, ماست, محلی, مذهبی, مردان مریخی, مشکلات, مشاوره, مشترک, معروف, نقاشی, چگونه, کودک, کودکان, کیف, کتاب, گفتگو, گلها, آموزش, آرایش, افسرده, ایران, بیمار, باهمسرم, بازی, بخشش, جبهه, خیانت, خدا, درمان, دعا, رفتارکنم؟, روانشناسی, روزمنو, روزه, روزانه, زندگی, زیبایی, سلامت, سنتی, سرگرمی, طلاق, عکس, عروس

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 5 (0 عضو و 5 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump