تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > روانشناسی و مشاوره > دانستنی های روانشناسی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-05-18, 03:03 PM   #51
یاسمین 20
کاربر نیمه فعال

آواتار یاسمین 20

موقعیت: شهر عشق
تشکر کرده : 6,835
تشکر شده 6,111 بار در 421 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
یاسمین 20 has a reputation beyond reputeیاسمین 20 has a reputation beyond reputeیاسمین 20 has a reputation beyond reputeیاسمین 20 has a reputation beyond reputeیاسمین 20 has a reputation beyond reputeیاسمین 20 has a reputation beyond reputeیاسمین 20 has a reputation beyond reputeیاسمین 20 has a reputation beyond reputeیاسمین 20 has a reputation beyond reputeیاسمین 20 has a reputation beyond reputeیاسمین 20 has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: تجربه های خوب یک مادر

خیلی دلم گرفت از خوندن تجربه هاتون
واقعیتش من نه مامانم شاغل بوده نه خودم شاغل هستم که خیلی طعم دوری از مامانم ودخترم دو ونیم سالم رو بدونم
من خیلی به دخترم وابسته هستم الان که فکر میکنم نمیتونم تحمل کنم دخترم رو مهد بذارم چرا اگه پیش مامانم باشه خیالم راحته هیچ غمی ندارم اما بامهد نمیتونم کنار بیام
گاهی اوقات باخودم میگم در اینده بذارمش مهد وقت ازاد بیشتری دارم اما مادر ودلتنگی
شاید هم برمیگرده به موقعی که نزدیک از دستش بدم ولی نمیتونم دوری دخترم رو تحمل کنم
قدیمی 2014-07-24, 10:35 PM   #52
بانوي او
کاربر نیمه فعال

آواتار بانوي او

موقعیت: اروميه
تشکر کرده : 1,452
تشکر شده 546 بار در 120 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
بانوي او is a name known to allبانوي او is a name known to allبانوي او is a name known to allبانوي او is a name known to allبانوي او is a name known to allبانوي او is a name known to all
پیشفرض پاسخ: تجربه های خوب یک مادر

نقل قول:
ارسالی توسط یاسمین 20 مشاهده موضوع
خیلی دلم گرفت از خوندن تجربه هاتون
واقعیتش من نه مامانم شاغل بوده نه خودم شاغل هستم که خیلی طعم دوری از مامانم ودخترم دو ونیم سالم رو بدونم
من خیلی به دخترم وابسته هستم الان که فکر میکنم نمیتونم تحمل کنم دخترم رو مهد بذارم چرا اگه پیش مامانم باشه خیالم راحته هیچ غمی ندارم اما بامهد نمیتونم کنار بیام
گاهی اوقات باخودم میگم در اینده بذارمش مهد وقت ازاد بیشتری دارم اما مادر ودلتنگی
شاید هم برمیگرده به موقعی که نزدیک از دستش بدم ولی نمیتونم دوری دخترم رو تحمل کنم
اي جووووونم عزيزم مادر بودن حتما حس خوبيييه شكي نيست براي تو و دختر گل وخوشگلت ارزوي سلامتي دارم انشاالله هميشه شادباشيد وخوشبخت مامان مهربون
Beauty (2014-07-24), یاسمین 20 (2014-07-24)
پاسخ

کلیدواژه
قصه, لباس, مادر, مذهبی, معروف, یک, کودک, کودکان, کتاب, گفتگو, افسرده, اسباب کشی, بارداری, بازی, تجربه, حمام, خوابم میاد, خوب, خدا, سه ساله, سرگرمی, شهید, شیرینی, شعر

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 3 (0 عضو و 3 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump