تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > خیاطی - Sewing > آموزش خیاطی

آموزش خیاطی

آموزش خیاطی به زبان ساده

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-10-15, 09:25 PM   #76
Afrodit
کاربر نیمه فعال

آواتار Afrodit

تشکر کرده : 4,520
تشکر شده 4,909 بار در 997 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Afrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: خیاط باشی پاسخ می دهد!

رز عزیز عجب سوال سختی پرسیدی
قطعا پارچه باید سبک و در عین حال زیبا باشه که هم جلوه خونه رو خراب نکنه هم اسیببی به دکور و تی وی نزنه
الان چیزی که به فکرم می رسه پارچه حریر یا کریستال هست
هم شفاف هستن و هم اغلب فقط تکوندنشون برای پاک کردن غبار کافیه
میتونی حریر گلدار بگیری که طرح قشنگی هم داشته باشه
بازم اگه چیز دیگه ای به فکرم رسید حتما بهت میگم

من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم
او خطاهای من و من لطف او را ...
Afrodit آفلاین است   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از دوست گرامی Afrodit عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
136122 (2016-07-14), ღ.ترنم.ღ (2012-01-29), Rose (2011-10-15), افسانه (2011-10-16)
قدیمی 2011-10-19, 08:50 PM   #77
Afrodit
کاربر نیمه فعال

آواتار Afrodit

Afrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط دختر مهربون مشاهده موضوع
سلام کسی هست به من بگه چطوری می تونم الگورو روی پارچه پیاده کنم اخه کاربن خط ایجاد میکنه و صابون هم پاک می شه مرسی اگر جواب منو بدین خانم ها
ما برای این کار زاپاس ها رو استاندارد می گیریم توی تاپیک ها اموزش داده شده به این ترتیب نیازی به انتقال الگو نیست
ولی یک سری ماژیک هم اومده که با بخار اتو یا شستشو پاک می شه از اونها هم می تونید استفاده کنید

3 کاربر زیر از دوست گرامی Afrodit عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
136122 (2016-07-14), ღ.ترنم.ღ (2012-01-29), دختر مهربون (2011-10-25)
قدیمی 2011-10-19, 08:52 PM   #78
Afrodit
کاربر نیمه فعال

آواتار Afrodit

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط sogandzarin مشاهده موضوع
ممنون از کمکتون.
امروز رفتم از بازار تجریش گرفتم. حالا می خوام کفش دکتر شول هم بگیرم. دوستان می دونند کجا برم؟
راستی یک دستگاهی هست به نام قرآن تاچ، شما آشنایی دارین؟

متاسفانه من اطلاعی ندارم فکر می کم وی حرفهای روزانه سوالتون رو بپرسید بچه ها بیشتر بتونن کمکتون کنن

قدیمی 2012-01-29, 10:23 PM   #79
negah
کاربر نیمه فعال

آواتار negah

موقعیت: tehran
تشکر کرده : 1,797
تشکر شده 1,651 بار در 247 پست
negah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant future

نقل قول:
ارسالی توسط darya20 مشاهده موضوع
سلام دوستای گلم یه دنیا ممنون میشم کمکم کنین.من کلاس خیاطی رفتم ولی تاحالا با مجله هایی مثل بوردا کار نکردم.میخوام یه مانتو از تو مجله کوک دیدم بدوزم ولی کار با اونو بلد نیستم میشه کمکم کنین؟؟؟؟؟
اول سایزتونو از روی جدولی که داخل مجله تو قسمت راهنما هست پیدا میکنین بعد به نسبت دور سینه برا سایز بالاتنه و دور **** برا دامن و شلوار سایزتون مشخص میشه بعد الگوی مورد نظر را انتخاب کرده که هر سایز با یه شکل مشخص کرده مثلا سایز 36 با ............سایز 38------------امیدوارم متوجه شده باشین بعد الگو رو کپی میکنین با کاغذ سفید یا روغنی این کارو میکنی و اگه جایی احتیاج به تغیر داشت را حتما رو این الگو اصلاح کن موفق باشی
negah آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی negah عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
136122 (2016-07-14), ღ.ترنم.ღ (2012-06-21), baran78 (2012-11-21)
قدیمی 2012-01-29, 10:32 PM   #80
negah
کاربر نیمه فعال

آواتار negah

موقعیت: tehran
تشکر کرده : 1,797
تشکر شده 1,651 بار در 247 پست
negah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant futurenegah has a brilliant future

نقل قول:
ارسالی توسط mahbub90 مشاهده موضوع
سلام عزیزم نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه ولی تازه واردم ببخشید دیگه
من مغزی بین سجاف جلو دوختم (راستی سجاف جادکمه از رو دوخته شده) قسمت پایین آن به بالا کشیده میشود جنس پارچه کرپ و جنس مغزی هم چرم هست بعد لایه رو پارچه خورده و سجاف رو لایه نزدم. خواهش میکنم به دادم برس
احتمالا اندازه سجاف با بالاتنه جلو یه اندازه نبوده یا بالاتنه رو که لایی زدی یکم جمع شده اول مغزیو بابدنه لباس کوک بزن و بعد با سجاف ثابت کن با حوصله و دقت اتو کن وموقع چرخ کردن مواظب باش که دوختت کشیده نشه . در انتها بعضی جاها این مشکل با چرت زدن حل میشه انشالله که درست بشه و تونسه باشم کمکی کرده باشم
negah آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی negah عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
136122 (2016-07-14), ღ.ترنم.ღ (2012-06-21), mahbub90 (2012-02-19)
پاسخ

کلیدواژه
miriam, قرآن, لباس, می, چین, چرم, کیف, کرپ, پاسخ, آموزش, الگو, ایران, باشی, حلقه, حرفهای روزانه, خیاط, خدا, دهد, دوختن, دعا, ذکر, روتختی, روزه, روزانه, زیبایی, عکس, عروس

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 3 (0 عضو و 3 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump