تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > خیاطی - Sewing > آموزش خیاطی

آموزش خیاطی

آموزش خیاطی به زبان ساده

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-09-09, 09:54 PM   #71
Afrodit
کاربر نیمه فعال

آواتار Afrodit

تشکر کرده : 4,520
تشکر شده 4,909 بار در 997 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Afrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: خیاط باشی پاسخ می دهد!

الی جون من توی طراحی از همون الگوی پایه استفاده می کنم اینجوری مطمئن تره
الگوی بالاتنه سایز خودت رو با تمام جرئیات بکش بعد از پنس کنفر که نوک سینه تموم میشه 6 سانت بیا پایین
من نمیدونم این 37 رو از کجا اندازه میگیری
برای لمه یک سایز هم کوچیک کن که جذب باشه
اگه خواستی بهم پخ بده

من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم
او خطاهای من و من لطف او را ...
Afrodit آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
الی خانومی (2011-09-10)
قدیمی 2011-09-10, 09:14 PM   #72
Afrodit
کاربر نیمه فعال

آواتار Afrodit

Afrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط الی خانومی مشاهده موضوع
افرو جون یه سوال دیگهههههههه
تو لباس مجلسی پشت 2 ساسون میدیم جلو هم 2 ساسون خوب اگه برش زیر سینه داشته باشیم ساسون جلو رو باید ببندیم؟؟؟؟؟؟؟ یا بزاریم باشه؟؟ منظورم اینکه وقتی ما برش زیر سینه داریم ساسونش چجوری میشه ؟ (قد ساسون کوتاه میشه و همون مقداری که زیر برش مونده رو باید حساب کنیم یا من دارم اشتباه میکنم؟ ممنون یه توضیحی بدی)
ممنون
وقتی برش زیر سینه داری بستگی به مدلت داره که پنس بمونه یا نه ولی بهتره بمونه چون لباس توی تن خوش فرم تر می ایسته
اگر نخواستی می تونی انتقالش بدی به زیر سینه ولی بازم به نظر من بمونه قشنگ تره
بعلاوه هرچه لباس برش های عمودی بیشتری داشته باشه لاغر تر نشون میده
اون مقداری از پنس که زیر برش باقی مونده همونطور بدوز و اون مقداری که بالای برش زیر سینه هست یا روی الگو ببند یا به زیر سینه انتقال بده

کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
136122 (2016-07-14)
قدیمی 2011-09-10, 09:16 PM   #73
Afrodit
کاربر نیمه فعال

آواتار Afrodit

مدال های افتخار

نقل قول:
افرو جون این شکلی میخوام بدوزم واسه مامانم این مدل ها قسمت جلوش ساسون میخوره؟ یا باید رو الگو ساسون رو ببندیم؟ اونوقت اشکال نداره پشت ساسون داشته باشه و جلو نداشته باشه؟
http://www.pic.iran-forum.ir/images/...qwxrlfzsdy.bmp
این مدلی که گذاشتی میتونه ساسون بخوره یا نخوره
اگر می خوای نداشته باشه می تونی روی الگو ببندی ولی به نظرم یکم گشاد تر بگیر چون اگه پنس دوخته نشه ممکنه روی سینه بکشه
پنس پشت رو هم می تونی از پهلوها رد کنی یا صلا بدوزی اشکالی نداره جلو یا پشت پنس داشته باشه

4 کاربر زیر از دوست گرامی Afrodit عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
136122 (2016-07-14), bahareh (2011-09-17), افسانه (2011-09-10), الی خانومی (2011-09-11)
قدیمی 2011-09-13, 08:50 PM   #74
Afrodit
کاربر نیمه فعال

آواتار Afrodit

مدال های افتخار

نقل قول:
افرو جان برای رسم ساسون کنفورماسیون به این شکل باید عمل کنیم؟؟
مقدار اندازه زده روی بدن رو نصف میکنیم به اندازه هلال پشت گردن از نوک گردن به صورت مایل بالا میریم از اونجا به اندازه نصف کنفور پایین اومده هر جا رسید از اونجا تا خط کمر رو اندازه زده مثلا اگه 2 سانت بود این مقدار رو از خط سینه پایین اومده به نوک سینه پنس رو رسم میکنیم
((( حالا باید اون 2 سانتی رو که برای پنس رسم کردیم و بخواهیم تو لباس این پنس رو ببندیم اون مقدار رو دوباره تو الگو باید از حلقه آستین بالا بریم و دوباره هلال حلقه رو طراحی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من اینو نمیدونم)))
ممنوووون
الی جون ببخشید دیر این پست شما رو دیدم
آره عزیزم بعد از اینکه پنس کنفر رو کشیدی باید به همون اندازه بیای بالا و و هلال رو اصلاح کنی
حتما پهلوی پشت و جلو رو هم چک کن که یک اندازه باشه

3 کاربر زیر از دوست گرامی Afrodit عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
136122 (2016-07-14), bahareh (2011-09-17), الی خانومی (2011-09-14)
قدیمی 2011-10-14, 11:30 PM   #75
Rose
کاربر نیمه فعال

آواتار Rose

تشکر کرده : 2,600
تشکر شده 4,658 بار در 535 پست
Rose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

آفرودیت جان میتونم یه سوال بپرسم البته مربوط به دوخت و دوز اینا نیست؟!
راستش ما از تلویزیون خونه مون که l e d هست کم استفاده میکنیم و بیشتر وقتها خاموشه خیلی خیلی خاک میگیره هم خود تی وی و هم میز شیشه ایش روی میز دکور چیدم بالا و پایین هر وقت میخوام تمیز کنم
همه رو باید در بیارم تا گرد گیری بشه چه ایده ای داری عزیزم؟ بنظرت چه نوع پارچه ای براش بگیرم بندازم روش ؟
افسانه (2011-10-16)
پاسخ

کلیدواژه
miriam, قرآن, لباس, می, چین, چرم, کیف, کرپ, پاسخ, آموزش, الگو, ایران, باشی, حلقه, حرفهای روزانه, خیاط, خدا, دهد, دوختن, دعا, ذکر, روتختی, روزه, روزانه, زیبایی, عکس, عروس

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump