تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > خانه داری و دکوراسیون داخلی > لوازم خانگی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-12-08, 04:11 PM   #11
Marjan
کاربر فعال

آواتار Marjan

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 9,043
تشکر شده 9,712 بار در 1,619 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
Marjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: .: مایکروفر :.

من فر تو کار اخوان دارم واسه غذا خوبه ولی واسه کیک و شیرینی بنظرم خوب نیست کلا خیلی حرارتش زیاده ولی مامانم اریستون تو کار خارجی داره خیلی عالیه
Amitida (2012-02-28), Azijam (2012-02-28), Mahshid (2011-12-08), paria (2011-12-10), یاسمن (2012-05-27), سایه... (2013-11-24)
قدیمی 2011-12-15, 08:51 AM   #12
eliii
کاربر جدید

آواتار eliii

موقعیت: اهواز
تشکر کرده : 19
تشکر شده 100 بار در 23 پست
Tagged: 0 Thread(s)
eliii به زودی در خوب بودن معروف می شودeliii به زودی در خوب بودن معروف می شود

نقل قول:
ارسالی توسط paria مشاهده موضوع
سلام منم ماکروفر LG سولاردام دارم
ازش راضیم و توش همه چی پختم از کباب ترش گرفته تا شیرینی های عید و جوجه درسته
اما تنها ایرادی که دارند اینه که اصلاً از قالبهای فلزی نمی توان استفاده کرد.
واسه همین می خوام فر توکار بخرم
اخوان فرهایی داره که هم گازی و هم برقی اند کسی داره؟ کسی باهاشون کارکرده؟
من کلی در موردش تحقیق کردم و کلی هم از سولاردمم استفاده میکنم.خانمی وقتی از دکمه کانولوشن استفاده کنی تبدیل به یه فر میشه و دیگه با امواج کار نمیکنه و میتونی از هر ظرفی که توی فر استفاده میکنی توی سولاردم هم استفاده کنی از جمله قالب های فلزی .
eliii آفلاین است   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از دوست گرامی eliii عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Azijam (2012-02-28), Beauty (2014-01-16), Hanichef (2012-01-11), mahnazs (2014-12-26), masume (2012-02-09), paria (2012-02-09), reyhaan (2012-11-27), فاطمه مهر (2014-05-11), یاسمن (2012-05-27), سایه... (2014-01-16)
قدیمی 2012-02-09, 02:39 PM   #13
masume
کاربر فعال

آواتار masume

موقعیت: ღღღღ
تشکر کرده : 2,959
تشکر شده 6,348 بار در 834 پست
masume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط eliii مشاهده موضوع
من کلی در موردش تحقیق کردم و کلی هم از سولاردمم استفاده میکنم.خانمی وقتی از دکمه کانولوشن استفاده کنی تبدیل به یه فر میشه و دیگه با امواج کار نمیکنه و میتونی از هر ظرفی که توی فر استفاده میکنی توی سولاردم هم استفاده کنی از جمله قالب های فلزی .
میشه عکس یا مدلشو بذاری آخه چندجور مدل داره
masume آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی masume عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Azijam (2012-02-28), Beauty (2014-01-16)
قدیمی 2012-02-14, 03:06 PM   #14
Hedieh
کاربر فعال

آواتار Hedieh

موقعیت: Tehran
تشکر کرده : 5,242
تشکر شده 8,630 بار در 1,268 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Hedieh has a reputation beyond reputeHedieh has a reputation beyond reputeHedieh has a reputation beyond reputeHedieh has a reputation beyond reputeHedieh has a reputation beyond reputeHedieh has a reputation beyond reputeHedieh has a reputation beyond reputeHedieh has a reputation beyond reputeHedieh has a reputation beyond reputeHedieh has a reputation beyond reputeHedieh has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض از مایکروفر چه استفاده ای می کنید؟

مطمئنا داشتن میکروفر کمک بزرگی درانجام کارهای آشپزخانه است. اما پخت و پز و گرم کردن غذا تنها بخش کوچکی از موارد استفاده میکروفر است. این مطلب شما را با راهکارهای جدید و سودمندی از موارد استفاده میکروفر آشنا خواهد کرد. مواردی که مسلما برایتان جالب خواهد بود.

منبع : ریدرز دایجست

برگردان و تدوین : الهه عباسی

استریل کردن اسفنج ظرفشویی

معمولا اسفنج های ظرفشویی بعد از مدتی استفاده به ویژه پس از شستن ماهیتابه های چرب و روغنی، روغن می گیرد و استفاده از آن باعث می شود که ظرف ها به ویژه لیوان ها بوی ناخوشایندی به خود بگیرند. در چنین مواردی چه می کنید؟ ساده ترین راه دور انداختن اسفنج و جایگزین کردن اسفنج است. اما راه حل بهتری هم هست.

اسفنج را در یک ظرف اب بیندازید و به آن مقداری سرکه یا ابلیمو اضافه کنید. ظرف را درون مایکرفر بگذارید و آن را روی درجه بالا قرار دهید. 2 دقیقه صبر کنید. حرارت بالا با کمک سرکه یا آبلیمو باکتریها و مولکولهای چربی را ازبین می برند. اسفنج شا دوباره قابل استفاده خواهد بود.

استریل کردن تخته گوشت

آیا شستن تخته گوشت بعد از خرد کردن سبزیجات یا گوشت و مرغ برای تمیز شدن آن کافی است؟ حتما شنیده اید که باکتری های همراه با گوشت مرغ می توانند بسیار خطرناک باشند. به علاوه ضربه های چاقو یا ساطور می توانند شیارهای ریزی در تخته گوشتی ایجاد کنند که با چشم دیده نمی شوند، اما پناهگاه مناسبی برای باکتری ها هستند. اما جای نگرانی نیست. تخته گوشت را بشویید. روی آن را مقداری آبلیمو بمالید و یک دقیقه در مایکروفر بگذارید.

رفع شکرک مربا و عسل

حتما تا به حال با شیشه عسل و مربای شکرک زده مواجه شده اید. دست نگه دارید. لازم نیست شیشه را دور بیندازید. در فلزی شیشه را بردارید و آن را به مدت 30 ثانیه درون مایکروفر با دمای متوسط قرار دهید.

تهیه حوله داغ

استفاده از حوله داغ برای تسکین دردهای عضلانی، دردهای شکمی، دردهای عادت ماهیانه و حتی برخی از سردردها یک راه حل قدیمی است. اما استفاده از مایکروفر برای داغ کردن حوله راهکار جدید و مناسبی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم.
Beauty (2014-01-16), mahnazs (2014-12-26), masume (2012-02-14), s1387p (2012-12-22), setayesh66 (2012-06-23), یاسمن (2012-05-27)
قدیمی 2012-02-25, 02:21 AM   #15
masume
کاربر فعال

آواتار masume

موقعیت: ღღღღ
تشکر کرده : 2,959
تشکر شده 6,348 بار در 834 پست
masume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond reputemasume has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

کمممممممممممممک
فرگازم چندوقته خرابه موندم به جاش چی بگیرم بین آون و سولاردام گیر کردم آخه میگن مایکروویو ضرر داره اما آون تقریبا بی ضررره ولی در عوض آون مصرف انرژیش بیشتره تورو خدا بیاین راهنماییم کنین
واسه اینام لطفا نظر بدین:
ظرفشور8 نفره موریس,غذاساز 1010 سانی,بخارشور کنوود,ساندویچ ساز کنوود
Azijam (2012-02-28), Beauty (2014-01-16), فاطمه مهر (2014-05-11)
پاسخ

کلیدواژه
masume, مایکروفر, ماکارونی, مزه, نان, کیک, برنج, تست, خدا, درمان, سلامت, سنتی, سه ساله, سوسیس, ساندویچ, شير, شیرینی, عکس

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 2 (0 عضو و 2 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump