تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > خانه داری و دکوراسیون داخلی > لوازم خانگی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-10-16, 02:17 PM   #51
مستانه سادات
کاربر نیمه فعال

آواتار مستانه سادات

تشکر کرده : 2,026
تشکر شده 893 بار در 202 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
مستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to behold
پیشفرض پاسخ: کدوم وسایلتون ایرانیه؟ راضی هستین یا نه؟

نقل قول:
ارسالی توسط Royaash مشاهده موضوع
چرخ گوشت کی خوبه چه مارکی و چه کارایی داره؟
من چرخ گوشتم ناسیونال بود که خراب شده یکی آب و روغن قاطی میکنه وقتی چرخ می کنم گوشتا را روغنی می کنه برای همین میخوام یه چرخ خوب بگیرم ....
رویا جون چرخ گوشت من هم ناسیوناله که البته ازش خیی راضیم و هنوز آب و روغن قاطی نکرده ولی اگر یه مارک خیلی خوب چرخ گوشت بخوای میتونم بهت بگم چرخ گوشتهای پارس خزر خیلی با کیفیتند.خواهرشوهر من چند وقت پیش میخواست چرخ گوشت بخره که من و خودش خیلی تحقیق کردیم ولی با اینحال باز هم تحقیق کن
Royaash (2014-10-16), sajimaji (2015-02-03)
قدیمی 2014-11-13, 02:19 AM   #52
معصوم جون
کاربر جدید

تشکر کرده : 12
تشکر شده 14 بار در 6 پست
معصوم جون در آغاز راه است

سلام. دلیل اینکه عضو اینجا شدم اینه که دارم جهیزیه مو کامل می کنم. آشپزیم بد نیست اما دلم میخوات برای همسری کیک و شیرینی و غذاهای خوب بپزم. تو این گرونی با اینکه اطلاع زیادی از مارک ها ندارم یه فرگاز تهران سبحان گرفتم که اینجا تو بعضی انجمن ها چنان تجازب تلخ از اجناس ایرانی و گاز تهران سبحان خوندم دلم گرفت و عضو شدم که بپرسم حالا من چکار کنم؟نمیخوام بعد تو زندگی دوباره پول برای وسیله بدم....وااااااااای یکی کمکم کنه
معصوم جون آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
sajimaji (2015-02-03)
قدیمی 2015-02-03, 04:11 PM   #53
sajimaji
کاربر نیمه فعال

آواتار sajimaji

موقعیت: آذربایجان غربی- ارومیه
تشکر کرده : 814
تشکر شده 1,013 بار در 164 پست
sajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud of

من گازم ساکا گازه اولا خللللیییی خوب بود اما حالا اصلا ازش راضی نیستم زنگ زدیم بیان تنظیمش کنن اصلا نیومدن!!!
یخچال و فریزرم هیمالیاس خوبه ولی از شانس بدم فریزرم تو کارخونه رو درش افتاده بود که ی در دگ فرستادن اما اونم موقع فرستادن تو بار ضربه دیده بود!!!
آبمیوه گیری پارس خزر دارم با آسیاب و مخلوط کن خوبه !!!
لباسشوییم تکنوگازه خوبه

کلیدواژه
نه؟, هستین, وسایلتون, یا, کدوم, ایرانیه؟, راضی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump