تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > مسابقه آشپزی در روزمنو > ارتباط با مدیر انجمن های مسابقه آشپزی در روزمنو

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-02-21, 09:17 PM   #261
saba
کاربر جدید

آواتار saba

موقعیت: تبریز
تشکر کرده : 1,917
تشکر شده 101 بار در 70 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
saba is a name known to allsaba is a name known to allsaba is a name known to allsaba is a name known to allsaba is a name known to allsaba is a name known to all
پیشفرض پاسخ: نظر خواهی‌ درباره موضوع مسابقه آشپزی

saba آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
Azijam (2012-06-13)
قدیمی 2011-02-21, 09:18 PM   #262
*ونوس*
کاربر فعال

آواتار *ونوس*

موقعیت: تو قلب همسری...
تشکر کرده : 5,674
تشکر شده 4,802 بار در 828 پست
*ونوس* has a reputation beyond repute*ونوس* has a reputation beyond repute*ونوس* has a reputation beyond repute*ونوس* has a reputation beyond repute*ونوس* has a reputation beyond repute*ونوس* has a reputation beyond repute*ونوس* has a reputation beyond repute*ونوس* has a reputation beyond repute*ونوس* has a reputation beyond repute*ونوس* has a reputation beyond repute*ونوس* has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

کاش کیک خامه ایی میزاشتین
و دروغ از همه چیز ارزان تر
آبروقیمت یک تکه ی نان
وچه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان!
*ونوس* آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
Azijam (2012-06-13)
قدیمی 2011-03-02, 09:49 PM   #263
Afrodit
کاربر نیمه فعال

آواتار Afrodit

تشکر کرده : 4,520
تشکر شده 4,909 بار در 997 پست
Afrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

بچه ها پیشنهاد بدید لطفا!

من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم
او خطاهای من و من لطف او را ...
Afrodit آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2011-03-02, 09:52 PM   #264
Shidak
کاربر فعال

آواتار Shidak

تشکر کرده : 9,390
تشکر شده 19,657 بار در 1,445 پست
Shidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

فقط همین الان اعلام کنم که هر موضوع رو که می‌خواهید حتما تا فردا ظهر انتخاب کنید. تصمیم گیری طولانی تر نشه.
قدیمی 2011-03-02, 09:57 PM   #265
Afrodit
کاربر نیمه فعال

آواتار Afrodit

تشکر کرده : 4,520
تشکر شده 4,909 بار در 997 پست
Afrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

بچه ها همین امشب باید تکلیف رو معلوم کنیم چون فردا از 8 صبح کلاس دارم دسترسی به اینترنت هم ندارم

نظرتون در مورد فسنجون چیه؟

من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم
او خطاهای من و من لطف او را ...
Afrodit آفلاین است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کلیدواژه
فانتزی, فرشته, لوبیاپلو, موضوع, ماکارونی, ماست, مذهبی, مزه, مسابقه, مسابقه نوروزی, چین, نان, نظر, هندوانه, کوفته, کوکو, کودک, کیک, کیک تر, کیک خامه ای, کیک شیفون, کتاب, گردو, پیراشکی, پیشنهاد, آشپزی, افسرده, افطاری, املت, ایران, بازی, برنج, برندگان مسابقات آشپزی, ته چین مرغ, ترنم, تره, تست, حلوا, خواهی‌, خوابم میاد, خدا, درباره, دسر, ذکر, روزمنو, روزه, روزانه, زیبایی, سنتی, سوپ, سوسیس, سال نو, ساندویچ, شیرینی, شب یلدا, عکس, عاشقشم, عطر, غذای سنتی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 3 (0 عضو و 3 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump