تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > خانه داری و دکوراسیون داخلی > نکات ریز خانه داری

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-02-08, 06:59 PM   #1
Sakineh
کاربر فعال

آواتار Sakineh

موقعیت: خونه خودم
تشکر کرده : 3,781
تشکر شده 7,987 بار در 827 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Sakineh has a reputation beyond reputeSakineh has a reputation beyond reputeSakineh has a reputation beyond reputeSakineh has a reputation beyond reputeSakineh has a reputation beyond reputeSakineh has a reputation beyond reputeSakineh has a reputation beyond reputeSakineh has a reputation beyond reputeSakineh has a reputation beyond reputeSakineh has a reputation beyond reputeSakineh has a reputation beyond repute
new03 نکات نگهداری از گل های مصنوعی

سلام خانمهای کدبانودم عیدی میدونم که برای خانه تکونی دستی روی گلهای مصنوعی هم میکشید لطفا روشی رو که به کار میبرید بگید تا همه از تجربیاتتون استفاده کنن ممنون از لطفتون
Sakineh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی Sakineh عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2014-02-08), nazi joon (2014-02-08), Sorhe (2014-02-08)
قدیمی 2014-02-08, 07:14 PM   #2
Sorhe
کاربر خیلی فعال

آواتار Sorhe

موقعیت: زیر آسمون البرز
تشکر کرده : 10,637
تشکر شده 18,471 بار در 2,279 پست
Tagged: 3 Thread(s)
Sorhe has a reputation beyond reputeSorhe has a reputation beyond reputeSorhe has a reputation beyond reputeSorhe has a reputation beyond reputeSorhe has a reputation beyond reputeSorhe has a reputation beyond reputeSorhe has a reputation beyond reputeSorhe has a reputation beyond reputeSorhe has a reputation beyond reputeSorhe has a reputation beyond reputeSorhe has a reputation beyond repute
butterfly پاسخ: گلهای مصنوعی منزل تون رو چطوری میشورید تا خراب نشن

عزیزم من خیلی اهل گل مصنوعی توی خونه نیستم اما یه گلدون گل آفتابگردون دارم که عزیزی برام هدیه آورده بود. برای شستنش یه لگن بزرگ رو از آب جوش و شوما پر میکنم وقتی که دونه های شوما تو آب جوش حل شدن گلها رو به مدت یه ربع توش میذارم و بعد خوب آبکشی میکنم.اینطوری خیلی تمیز میشن.
4 کاربر زیر از دوست گرامی Sorhe عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
aram (2014-02-08), Sakineh (2014-02-08), tina68 (2014-04-21), شبهای تهران (2014-02-08)
قدیمی 2014-02-08, 08:37 PM   #3
شبهای تهران
کاربر فعال

آواتار شبهای تهران

تشکر کرده : 8,799
تشکر شده 10,386 بار در 724 پست
Tagged: 0 Thread(s)
شبهای تهران has a reputation beyond reputeشبهای تهران has a reputation beyond reputeشبهای تهران has a reputation beyond reputeشبهای تهران has a reputation beyond reputeشبهای تهران has a reputation beyond reputeشبهای تهران has a reputation beyond reputeشبهای تهران has a reputation beyond reputeشبهای تهران has a reputation beyond reputeشبهای تهران has a reputation beyond reputeشبهای تهران has a reputation beyond reputeشبهای تهران has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: گلهای مصنوعی منزل تون رو چطوری میشورید تا خراب نشن

من هم مثل دوستمون یک نیمچه وان دارم که با آب گرم و مایع ظرفشویی پرش میکنم و بعد گلها رو همنون تر دسته ای چند دقیقه میزارم توش تا خاک هاشون بره و بعد آبکشی کردم و میزارم تا خشک بشه
Sorhe (2014-02-09), tina68 (2014-04-21)
پاسخ

کلیدواژه
منزل, میشورید, مصنوعی, نکات, نگهداری, نشن, چطوری, گل, گلهای, گلهای مصنوعی تمیز ., تا, خراب, رو

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump