تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > عمومی - PUBLIC > تست های خودشناسی

تست های خودشناسی

انواع تست های خودشناسی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-08-08, 09:08 AM   #1
افسانه
کاربر جدید

آواتار افسانه

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 5,427
تشکر شده 7,214 بار در 1,112 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
افسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

Thumbs up روانشناسی بستنی

بعضی از روان‌شناسان دوست دارند بین هر کاری که آدم انجام می‌دهد با روح و روان او ارتباطی کشف کنند. آنها حتی علاقه‌مندان به انواع بستنی را روان‌شناس کرده‌اند. بد نیست نتیجهٔ این تحقیقات را بدانید:

اگر بستنی پسته‌ای دوست دارید، شنوندهٔ خوبی هستید و تحمل‌تان زیاد است. در نتیجه، مشکلات را با شکیبائی پشت‌سر می‌گذارید و کمتر خشمگین می‌شوید. شما فردی بسیار احساساتی هستید، مشکلات و موقعیت‌های دیگران را به‌خوبی درک می‌کنید و به همین دلیل روابط خوبی با اطرافیانتان دارید.

اگر بستنی وانیلی دوست دارید، فردی تنوع‌طلب هستید و اغلب اوقات براساس انگیزه‌های آنی عمل می‌کنید. از ریسک کردن نمی‌ترسید و از آنجا که توقع زیادی از خود دارید، اهداف بزرگی هم برای خودتان در نظر می‌گیرید. روابط نزدیک خانوادگی برای شما لذت‌بخش است.

منبع :اخبار علمی پزشکی

اگر بستنی گردوئی دوست دارید، منظم و محتاط هستید و از آنجا که خیلی کمال‌گرائید، به جزئیات خیلی اهمیت می‌دهید و هیچ‌وقت از قوانین تخطی نمی‌کنید. وظیفه‌شناسی، اخلاق‌گرائی و محافظه‌کاری از ویژگی‌های بارز شماست. از رقابت کردن با دیگران به‌خصوص در ورزش لذت می‌برید و دوست دارید همیشه رئیس باشید.

اگر بستنی توت‌فرنگی دوست دارید، خجالتی هستید، احساساتی بسیار قوی دارید، دقیق و مشکوک و خودرأی هستید، کاملاً درون‌گرائید و معمولاً به خاطر ضعف‌ها و اشتباهاتتان خود را سرزنش می‌کنید.

اگر بستنی شکلاتی دوست دارید، فردی سرزنده و خلاق هستید و به‌ندرت سعی می‌کنید هیجان و اشتیاقتان را پنهان کنید. شخصیت شما برای دیگران جالب است و وجود شما در مهمانی‌ها و مجالس فضا را شاد می‌کند. کارهای یکنواخت شما را کسل می‌کند و از این‌که همیشه در مرکز توجه دیگران باشید، لذت می‌برید.

اگر بستنی موزی دوست دارید، فردی آسان‌گیر هستید و به‌راحتی خودتان را با شرایط جدید تطبیق می‌دهید. دست و دلباز هستید و صداقت و همدلی شما زبانزد خاص و عام است.

اگر بستنی با طعم قهوه دوست دارید، حافظهٔ خوبی دارید؛ هیچ‌وقت اسم‌ها و وقایع گذشته را فراموش نمی‌کنید. زیاد به گذشته فکر می‌کنید و از مرور کردن خاطرات لذت می‌برید. تا حدی درون‌گرا هستید و احساسات خود را به‌راحتی بروز نمی‌دهید.
انگار که نیستی چو هستی خوش باش

افسانه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از دوست گرامی افسانه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
*Darya* (2011-08-08), 136122 (2016-05-28), Afrodit (2011-08-08), Amitida (2012-04-28), farzane (2011-08-08), marie (2014-09-21), mona2012 (2012-04-28), Narges (2011-08-08), parnian77 (2013-09-19), Princess (2011-08-08), setayesh66 (2012-07-01), vanooshe (2013-06-10), آلیس (2011-08-08), غزل (2011-08-08)
قدیمی 2011-08-08, 09:10 AM   #2
افسانه
کاربر جدید

آواتار افسانه

تشکر کرده : 5,427
تشکر شده 7,214 بار در 1,112 پست
افسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond reputeافسانه has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: روانشناسی بستنی

من بستنی وانیلی دوست دارم ولی دوست ندارم رییس باشم
انگار که نیستی چو هستی خوش باش

افسانه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
136122 (2016-05-28)
قدیمی 2011-08-08, 11:14 AM   #3
Marjan
کاربر فعال

آواتار Marjan

تشکر کرده : 9,043
تشکر شده 9,712 بار در 1,619 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Marjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond reputeMarjan has a reputation beyond repute

من هر دو نوع بستنی شکلاتی و قهوه رو دوس دارم ولی درون گرا هم نیستم
136122 (2016-05-28), افسانه (2011-08-08)
قدیمی 2011-08-08, 01:06 PM   #4
زهره*
کاربر جدید

تشکر کرده : 625
تشکر شده 366 بار در 102 پست
زهره* is a glorious beacon of lightزهره* is a glorious beacon of lightزهره* is a glorious beacon of lightزهره* is a glorious beacon of lightزهره* is a glorious beacon of lightزهره* is a glorious beacon of light

من که همه بستنیها رو دوست دارم تکلیفم چیه ؟
زهره* آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی زهره* عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
maryam banoo (2012-12-23), افسانه (2011-08-08)
قدیمی 2011-08-08, 01:09 PM   #5
ریحان
کاربر نیمه فعال

آواتار ریحان

موقعیت: Tabriz
تشکر کرده : 1,737
تشکر شده 5,582 بار در 530 پست
ریحان has a reputation beyond reputeریحان has a reputation beyond reputeریحان has a reputation beyond reputeریحان has a reputation beyond reputeریحان has a reputation beyond reputeریحان has a reputation beyond reputeریحان has a reputation beyond reputeریحان has a reputation beyond reputeریحان has a reputation beyond reputeریحان has a reputation beyond reputeریحان has a reputation beyond repute

جالب بود... و تکان دهنده!

چون من قبلا شکلاتی دوست داشتم و دقیقا هم اونجوری بودم... یکی دو ساله آروم تر شدم و دقیقا دیروز که داشتم بستنی می خریدم ناخوداگاه شکلاتی رو که از روی عادت برداشته بودم گذاشتم سر جاش و قهوه برداشتم!

این روزا حافظه ام قوی تر شده! معمولا با خاطرات گذشته زندگی می کنم... خاطرات روزایی که بستنی شکلاتی دوست داشتم و کوه می رفتم و کلی دوست دور و برم بود و شیطونی می کردم!

خیلی خیلی خوشم اومد ممنونم سافرون جون!
پاسخ

کلیدواژه
فال, قهوه, کوه, بستنی, روانشناسی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump