تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > مـــــادر و کــــودک > خاطرات کودکان - Children Memories

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2012-09-25, 06:27 PM   #46
tahmin
کاربر جدید

آواتار tahmin

موقعیت: شمال-مازندران
تشکر کرده : 7,226
تشکر شده 4,531 بار در 443 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
tahmin has a reputation beyond reputetahmin has a reputation beyond reputetahmin has a reputation beyond reputetahmin has a reputation beyond reputetahmin has a reputation beyond reputetahmin has a reputation beyond reputetahmin has a reputation beyond reputetahmin has a reputation beyond reputetahmin has a reputation beyond reputetahmin has a reputation beyond reputetahmin has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: خاطرات کودک من

قربونت برم هانی جون .بچه ها انقد شیرین زبونن تو عالم بچگی یه حرفایی میزنن با اینکه مفهوم خاصی نداره ماها کلی ذوق مرگ میشیم ..پرنس من همش دیقورد دیقورد میگفت ما نفهمیدیم به قورباغه میگفت یا شیشه پستونکو میدید این کلمه رو تکرار میکرد بعد چن سال عمه هاش میگن .اسبو میدید میگفت گا ب گا !!!!!! یادش بخیر ..خدا حفظش کنه براتون هانی جون
tahmin آفلاین است   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از دوست گرامی tahmin عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
*Zarri* (2012-09-26), Honey (2012-09-25), setayesh66 (2012-09-26), sorour (2013-07-15), yasi55 (2012-11-03)
قدیمی 2012-09-25, 07:22 PM   #47
مامان زهرا و حسین
کاربر فعال

آواتار مامان زهرا و حسین

تشکر کرده : 16,179
تشکر شده 10,658 بار در 1,387 پست
مامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond repute

امشب برای اولین بار که بدون حسین هستم خواهرم آمد برد خانه شان البته به اصرار خودش خیلی دلم تنگ شده زهرای من که از مدرسه امد داشت گریه می افتاد . می گفت مامان واسه چی فرستادی بره دلم براش تنگ میشه .شوشو هم که هنوز نیومده تا ببینم نظرش چیه؟ البته خبر داره .خونهشان خیلی دوره یک ساعت تا خانه مان راهه.
؟
مامان زهرا و حسین آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی مامان زهرا و حسین عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
*گل مریم* (2012-09-25), *Zarri* (2012-09-26), sorour (2013-07-15)
قدیمی 2012-09-25, 08:21 PM   #48
*گل مریم*
کاربر فعال

آواتار *گل مریم*

موقعیت: تهران-کرج
تشکر کرده : 3,394
تشکر شده 2,224 بار در 725 پست
*گل مریم* has a reputation beyond repute*گل مریم* has a reputation beyond repute*گل مریم* has a reputation beyond repute*گل مریم* has a reputation beyond repute*گل مریم* has a reputation beyond repute*گل مریم* has a reputation beyond repute*گل مریم* has a reputation beyond repute*گل مریم* has a reputation beyond repute*گل مریم* has a reputation beyond repute*گل مریم* has a reputation beyond repute*گل مریم* has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

کجاست خونشون
*گل مریم* آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
قدیمی 2012-10-02, 09:43 AM   #49
مامان زهرا و حسین
کاربر فعال

آواتار مامان زهرا و حسین

مامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond reputeمامان زهرا و حسین has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط *گل مریم* مشاهده موضوع
کجاست خونشون
ببخشید تازه دیدم خونشون آمل.دو شب آنجا بود شب دوم حالمان بهتر بود بعد رفتیم آوردیمش.
3 کاربر زیر از دوست گرامی مامان زهرا و حسین عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
*گل مریم* (2012-10-02), sorour (2013-07-15), tahmin (2012-10-03)
قدیمی 2012-10-02, 09:55 AM   #50
مامان زهرا و حسین
کاربر فعال

آواتار مامان زهرا و حسین

سلام به همه صبح بخیر .دو روز پیش حسین میخواست بره دستشوییی (بچه ام تازه یاد گرفته ) بباهاش رفتم تا دمپایی پاش کردم .خودم برگشتم تا به غذا سر بزنم همین که برگشتم دیدم در را از پشت بسته ..بلد نبود در را باز کنه .من همراه دختر خواهرم هر چه تلاش کردیم بهش یاد بدیم نتونستیم . بالاخره با شکستن شیشه در دستشویی نجاتش دادیم . من هنوز در شک بسر میبرم
9 کاربر زیر از دوست گرامی مامان زهرا و حسین عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
*Gilda* (2012-11-07), *maria* (2012-12-13), mani (2012-11-07), Matiiin (2012-10-25), setayesh66 (2012-10-05), sodabeh (2013-05-05), sorour (2013-07-15), tahmin (2012-10-03), yasi55 (2012-11-03)
پاسخ

کلیدواژه
قهوه, قصه, لباس, مزه, نقاشی, کودک, کیف, کتاب, آرایش, بارداری, بازی, تره, خاطرات, خدا, زولبیا, شیرینی, شعر, عکس, عطر

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump