تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > آشپزی به سبک روزمنویی ها > لذت آشپزی در روزمنو

لذت آشپزی در روزمنو

آشپزی همسران، پشت صحنه آشپزی، دفتر ثبت غذاهای ابداعی و ...

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-07-03, 12:04 PM   #21
Maryam_chef
کاربر خیلی فعال

آواتار Maryam_chef

تشکر کرده : 21,146
تشکر شده 77,827 بار در 7,607 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 3 Thread(s)
Maryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: آشپزی و پختن کیک بدون فر

نقل قول:
ارسالی توسط tina68 مشاهده موضوع
سلام
بچه ها من یه کیک کشمشی با فر پختم و واقعا هم چیز خیلی خوبی شد. اما الان که اینجا رو دیدم خواستم ببینم کسی هست که راهنماییم کنه؟ اصلا میشه کیک کشمشی بدون فر پخت؟
من از فری که استفاده کردم، فر داتیس مدل D-F 622 بودش. من تو حالتی که قسمت وسط وبالای فر روشن بود این کیک رو پختم با دمای 190 درجه.
کسی هست بدونه که میشه همین کار رو بدون فر انجام داد یا نه؟
تینا جان آره با قابلمه ی تفلون یا حتی مسی (داخلش رو چرب کرده)و یا پلو پز هم میشه کیک
درست کرد ولی وقتی مطمئن شدی پخته کمی بگذرد و مثل کوکو اون رو برگردون تا این طرفش هم طلایی شود اگر مراقب باشی کیکش خوب میشه (یا میتونی روش رو داخل فر طلایی کنی به شرط این که قابلمه دسته ی پلاستیکی نداشته باشه )من خودم با قابلمه خیلی درست کردم
پاسخ

کلیدواژه
فــــــــر, فر, فرشته, کیک, کتاب, پخت, پختن, آموزش, آشپزی, برنج, حلقه, روزمنو, شیرینی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump