تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > فوت و فن های آشپزی و خانه داری > نگهداری مواد غذایی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-11-13, 11:29 AM   #6
baran78
مدیر انجمن

آواتار baran78

تشکر کرده : 76,446
تشکر شده 173,330 بار در 15,228 پست
Mentioned: 2 Post(s)
Tagged: 8 Thread(s)
baran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: نحوه فریز کردن میوه به

مهرانه جون من سرخ شده نگه نداشتم ولي اين به هايي كه دارم از پارسال زمستون هستش... الان رنگ تقريبا خرمالو هستند ...سفيد نيستند... من خودم مشكلي ندارم چون توي خورشت از رب گوجه زيادي استفاده مي كنم خواه نا خواه به هام اين رنگي ميشن..
Sorhe (2014-11-13), مهرانه (2014-11-13), یسناگلی (2014-11-13)
قدیمی 2014-11-13, 11:40 AM   #7
مهرانه
مدیر انجمن

آواتار مهرانه

موقعیت: مشهد
تشکر کرده : 33,881
تشکر شده 96,719 بار در 5,419 پست
Mentioned: 3 Post(s)
Tagged: 12 Thread(s)
مهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط Sarashpaz-Sepideh مشاهده موضوع
مهرانه جون سلام ،من هزار دفعه گفتم ولی کسی گوشش بدهکار نیست باران جون درستش میکنن مهرانه جون

یه روشی تو‌آشپزی هست که مخصوص سیاه نشدن میوه هایی هست که زود اکسید میشن اگه اینطور میوه و سبزیجات با ویتامین ث ارتباط داشته باشن سیاه نمیشن الان برات میگم
تو یه کاسه ای تشتی چیزی بستگی به اندازه میوه هایی که قراره خردشون کنی آب سرد بریز بهتره یخ هم داشته باشه مقداری لیموترش خرد کرده یا پرتقال خرد کرده رو بریز توش و هم بزن و یه کوچولو هم فشارشون بده آب و عطرشون داخل آب یخ پخش بشه یکم بچش تا طعم مرکبات رو حس کنی ،بعد به های خرد کردت رو بریز توشون تا سیاه نشن ،این روش رو تو رستوران البته اینجا نه تو خارج استفاده میکنن و بیشتر هم برای آرتیشو ،چون اون هم خیلی زود اکسید میشه .حالا در مورد به هم امیدوارم بهت جواب بده ،میخوای در اندازه کم امتحان کن اگه خوب بود همشون رو بکن
ممنون سپیده جون فکر کنم خودم باید بیشتر دقت میکردم مبحثشو داشتیم بریا راه حل خیلی خیلی ممنون انشالله یک مقدارشو اینطوری درست کنم ببینم نتیجه چی میشه آبلیمو هم میشه استفاده کرد اونم آب گرفته اش ؟
مهرانه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی مهرانه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2014-11-13), Sarashpaz-Sepideh (2014-11-13), یسناگلی (2014-11-13)
قدیمی 2014-11-13, 11:41 AM   #8
Sarashpaz-Sepideh
کاربر خیلی فعال

آواتار Sarashpaz-Sepideh

تشکر کرده : 16,813
تشکر شده 93,253 بار در 5,044 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
Sarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

فراموش کردم اینوبگم ،بله فقط به شرطی که آبلیموی صنعتی نباشه ،یعنی آبلیموی خانگی
Sarashpaz-Sepideh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از دوست گرامی Sarashpaz-Sepideh عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
saharj00n (2014-11-15), مهرانه (2014-11-13), محمد زاده (2014-11-15), یسناگلی (2014-11-13)
قدیمی 2014-11-13, 11:49 AM   #9
مهرانه
مدیر انجمن

آواتار مهرانه

موقعیت: مشهد
تشکر کرده : 33,881
تشکر شده 96,719 بار در 5,419 پست
Mentioned: 3 Post(s)
Tagged: 12 Thread(s)
مهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

ممنون سپیده جونم امتحانش میکنم . باران جونم بخاطر زحمتی که برای انتقال کشیدین بی نهایت ممنون لطفا باران جان سطر اول پستم رو حذف کن اگر زحمتی نیست اشتباه از من بوده .
مهرانه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی مهرانه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2014-11-13), یسناگلی (2014-11-13)
قدیمی 2014-11-13, 12:50 PM   #10
Maryam_chef
کاربر خیلی فعال

آواتار Maryam_chef

تشکر کرده : 21,146
تشکر شده 77,813 بار در 7,606 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 3 Thread(s)
Maryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط مهرانه مشاهده موضوع

ممنون مریم جون خشکشو کجا استفاده میکنی ؟ اگر برای خورشت استفاده میشه بافتش چه طوریه ؟

ممنونم باران جان زحمت میشه اگر سرخ بشن چی ؟ سرخ شده اش رو میشه نگه داشت ؟ یا اگر تو فریزر رنگش تغییر کنه برای خورشت به چشم میاد اصلا یا نه ؟
مهرانه جان برای خورش بافتش خوب میشه بر خلاف به تازه که ]خر خورش می ریزیم در خورش
به خشک باید از اول با گوشت پخته میشه در جای خنک نگهداری بشه میمونه
برای آبگوشت هم عالیه
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
مهرانه (2014-11-13)
پاسخ

کلیدواژه
فریز, میوه, نحوه, کردن, به

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 10 (0 عضو و 10 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump