تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > انواع کیک و تزئینات در روزمنو > اصطلاحات و پرسش و پاسخ تهیه انواع کیک

اصطلاحات و پرسش و پاسخ تهیه انواع کیک

( معرفی اصطلاحات، نکات و تجربيات پخت انواع کیک )

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-04-20, 08:32 PM   #51
Mahgol
کاربر نیمه فعال

آواتار Mahgol

تشکر کرده : 14,563
تشکر شده 2,374 بار در 428 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Mahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: ســــوالات کاربران در مورد شـیریـنــــــی پـزی

یعنی‌ کره رو ذوب کنم و با اون خمیر رو آرد کنم؟پس کره باید خیلی‌ زیاد باشه،درسته؟

اینجوری ترد میشه در آخر؟
Azijam (2012-06-04), Khaleh Mary (2011-04-20), mahnazs (2015-01-17), veronika (2014-05-03)
قدیمی 2011-04-20, 08:35 PM   #52
neda
کاربر جدید

آواتار neda

موقعیت: tehran
تشکر کرده : 1,250
تشکر شده 591 بار در 85 پست
neda is a splendid one to beholdneda is a splendid one to beholdneda is a splendid one to beholdneda is a splendid one to beholdneda is a splendid one to beholdneda is a splendid one to beholdneda is a splendid one to behold

بازم مرسی khaleh mary جونم
راستش منم هروقت رفتم قنادی همین حرفارو ازشون شنیدم ک شیرینی اینجا تازه هست دیگه چرا میخواین خودتون درست کنین
ولی از اونجایی ک من خیلی پر روام بلاخره میگردم پیدا میکنم فقط میخوام بدونم اون مغازه هایی ک لوازم و وسایل قنادی رو میفروشن دارن یا نه؟ اگه نداشته باشن فکر کنم تیر آخرم اینه ک برم هایپراستار شاید اونجا پیدا کردم
Azijam (2012-06-04), mahnazs (2015-01-17), veronika (2014-05-03)
قدیمی 2011-04-20, 08:49 PM   #53
Khaleh Mary
کاربر فعال

آواتار Khaleh Mary

موقعیت: germany
تشکر کرده : 20,817
تشکر شده 27,394 بار در 2,037 پست
Khaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط mahgol مشاهده موضوع
یعنی‌ کره رو ذوب کنم و با اون خمیر رو آرد کنم؟پس کره باید خیلی‌ زیاد باشه،درسته؟

اینجوری ترد میشه در آخر؟
ماهگل جان نباید بزاری روی گاز یا با حرارت ذوب بشه چون انجوری خمیرت روغن پس میده باید در هوای آشپزخانه یا کنار گاز بزاری کمی نرم بشه و بعد باهاش خمیرت را درست کنی و این خمیر را هم زیاد نباید ورز بدی فکر کنم در همین سایت چند تا دستور تارت داریم
Azijam (2012-06-04), Mahgol (2011-04-20), mahnazs (2015-01-17), veronika (2014-05-03)
قدیمی 2011-04-20, 09:30 PM   #54
Benyamin
کاربر فعال

آواتار Benyamin

موقعیت: اهوازی - ساکن تهران
تشکر کرده : 1,160
تشکر شده 10,267 بار در 962 پست
Benyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

مهگل جان از دستور تارت لیمو که من گذاشتم استفاده کن ... خیلی خوب شده بود.
Benyamin آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی Benyamin عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Mahgol (2011-04-20), mahnazs (2015-01-17), veronika (2014-05-03)
قدیمی 2011-04-20, 10:53 PM   #55
Mahgol
کاربر نیمه فعال

آواتار Mahgol

تشکر کرده : 14,563
تشکر شده 2,374 بار در 428 پست
Mahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond reputeMahgol has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط Benyamin مشاهده موضوع
مهگل جان از دستور تارت لیمو که من گذاشتم استفاده کن ... خیلی خوب شده بود.
خوندم دستورشو....مرسی....تارت بعدی ایشالا....
فقط اینکه شما هم مثل ماری جون فکر میکنی اشکال از شیرش بود این دفعه یا چیز دیگه؟از وبلاگ الهام برداشته بودم که کیکاش حرف نداره.....فکر میکردم عالی دربیاد اما نمیدونم چرا نشد.....
Azijam (2012-06-04), mahnazs (2015-01-17), veronika (2014-05-03)
پاسخ

کلیدواژه
miriam, فانتزی, فرم, فروشگاه لوازم قنادی, قهوه, قیقاناغ, لباس, مواد, میشه؟, ماست, مدیریت, مزه, مصور, معماری, معروف, مغزدار, چین, نکردن, چگونگی, نان, وسط, کوکو, کیک, کیک تولد, کیک تر, کیک خامه ای, کیک شیفون, کتاب, کجا, گلها, گیاهی, گرفته, پـزی, پف, پودینگ, پودر, پودر تارتار, پیراشکی, پاسخ, پاسخها, پخت, پرسشها, پزی, آموزش, افسرده, انواع, انجمن, اندازه, اولیه, ایران, ارتباط, استفاده, بازی, تم, توضیحات،, تارتاردر, تبریز, ترنم, تره, تست, تغییر, جواب, حلقه, حلوا, خوب, خیتابنان, خامه, خدا, دادن, دستورات, دسر, روزمنو, سوپ, سوال, شير, شیرینی, شکلات, عکس, عطر

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 127 (0 عضو و 127 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump