کارگاه های آموزشی در رومنو - جشنواره پاییز هزار رنگ
جشن انار - مسابقه ویژه آشپزی و شیرینی پزی 54
کارگاه آموزش نوشیدنی های گرم
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > غذاهای سنتی شهرهای ایران > غذاهای استان خراسان

غذاهای استان خراسان

خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2012-10-06, 06:49 PM   #21
قاشق چوبی
کاربر فعال

آواتار قاشق چوبی

تشکر کرده : 8,878
تشکر شده 15,082 بار در 896 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
قاشق چوبی has a reputation beyond reputeقاشق چوبی has a reputation beyond reputeقاشق چوبی has a reputation beyond reputeقاشق چوبی has a reputation beyond reputeقاشق چوبی has a reputation beyond reputeقاشق چوبی has a reputation beyond reputeقاشق چوبی has a reputation beyond reputeقاشق چوبی has a reputation beyond reputeقاشق چوبی has a reputation beyond reputeقاشق چوبی has a reputation beyond reputeقاشق چوبی has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: کشک بیرجندی

خانومی دسسسستت درد نکنه..... من عاشق کشک بیرجندیم .... اونم فقط با گوجه بادمجون....
ولی بدون تغار که خییییییییییییییییییییلی سخخخخخته ..... دست آدم درد نمیگیره که.... احتمالا میشکنه ه ه ه

مصفّا میگه: اگر بابت انجام کاری خودت یا دیگران رو ملامت کردی, بی شک؛ باز هم اون کار تکرار میشه
قاشق چوبی آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی قاشق چوبی عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Hanichef (2012-10-10), Sepnta (2012-10-06)
قدیمی 2012-10-07, 09:26 AM   #22
atoosa
کاربر جدید

تشکر کرده : 297
تشکر شده 270 بار در 66 پست
Tagged: 0 Thread(s)
atoosa وجودش جواهر استatoosa وجودش جواهر استatoosa وجودش جواهر است
پیشفرض پاسخ: قروت بیرجندی

تازگی ها پودر قروت هم آمده..البته ما بیرجندی ها ترجیح می دهیم همان کشک را بسابیم و پودرش را نخریم.به خاطر اینکه بتوانیم مرغوبیت آن را تشخیص بدهیم .سائیدنش خیلی سخت است.با انواع کدو ها،خرفه،بادمجان،سیب زمینی و...سرو می شود...من اصلأ غذاهای نان ترید شده را دوست ندارم
Azijam (2012-12-14), rasa (2013-04-15)
قدیمی 2012-10-10, 10:18 PM   #23
Hanichef
کاربر فعال

آواتار Hanichef

موقعیت: اهل رشت، ساکن زاهدان
تشکر کرده : 32,656
تشکر شده 29,415 بار در 1,605 پست
Tagged: 2 Thread(s)
Hanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط rasa مشاهده موضوع
سلام با عرض معذرت این همون قروت بیرجندی نیست؟فکر کنم همونه.ببخشید میشه اونو مطالعه بفرمایید.
سلام عزیزم...والا من بیرجندی نیستم و نمی دونم قروت چیه!! من اینجا این غذا رو به همین اسم که نوشتم می شناسم
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
rasa (2012-10-27)
قدیمی 2012-10-10, 10:18 PM   #24
Hanichef
کاربر فعال

آواتار Hanichef

موقعیت: اهل رشت، ساکن زاهدان
تشکر کرده : 32,656
تشکر شده 29,415 بار در 1,605 پست
Tagged: 2 Thread(s)
Hanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط shiva19 مشاهده موضوع
خانومی دسسسستت درد نکنه..... من عاشق کشک بیرجندیم .... اونم فقط با گوجه بادمجون....
ولی بدون تغار که خییییییییییییییییییییلی سخخخخخته ..... دست آدم درد نمیگیره که.... احتمالا میشکنه ه ه ه
قربونت عزیز...دست خواهرم درد نکنه...طفلک...خب ندارم تغار..باید ببینم پیدا می کنم
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
قاشق چوبی (2012-10-28)
قدیمی 2012-10-27, 12:29 PM   #25
rasa
کاربر نیمه فعال

آواتار rasa

تشکر کرده : 373
تشکر شده 1,589 بار در 114 پست
Tagged: 0 Thread(s)
rasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant futurerasa has a brilliant future

نقل قول:
ارسالی توسط hanichef مشاهده موضوع
سلام عزیزم...والا من بیرجندی نیستم و نمی دونم قروت چیه!! من اینجا این غذا رو به همین اسم که نوشتم می شناسم
سلام/عزیزم این همونه قروت بیرجندی است/مطلب قبلی رو که نوشتم یک کم با احتیاط نوشتم ناراحت نشی/ولی این همون غذاست قروت هم یعنی کشک .شما هم به لذیذترین شکل ممکن درست کردید.البته منم بیرجندی نیستم.ولی خانواده شوهرم بیرجندی هستن.ممنون
darya100 (2012-11-21), Hanichef (2012-11-03)
پاسخ

کلیدواژه
masume, قروت, ماست, محلی, مزه, معروف, نان, کشک, بیرجندی, بادمجون, ترشی, عکس, عاشقشم, عطر, غذای محلی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump