کارگاه های آموزشی در رومنو - جشنواره پاییز هزار رنگ
مسابقه آشپزی 54 در روزمنو
کارگاه آموزش نوشیدنی های گرم
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > خانه داری و دکوراسیون داخلی > لوازم خانگی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-10-04, 04:13 PM   #11
مامی سیوان
کاربر جدید

آواتار مامی سیوان

تشکر کرده : 75
تشکر شده 76 بار در 11 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
مامی سیوان به زودی در خوب بودن معروف می شود
پیشفرض پاسخ: راهنمايي خريد ظروف چدن

سلام من 2سال پیش مارک arshiaگرفتم از گناوه 170شد 14 تیکه 4تا قابلمه شیر جوش 2 ماهیتابه سبد سرخ کن کلی دستگیره و پیشبندو اسکاج مخصوص و 2تا کفگیر وملاقه اشانتیون مرتب استفاده میکنم خیلی راضیم قبلا ماهیتابه دسینی داشتم کیفیتش خوب نبود .
Belfi (2013-01-12), Narges (2011-10-04), Neshat (2011-10-04)
قدیمی 2011-10-04, 04:22 PM   #12
vivien
کاربر نیمه فعال

آواتار vivien

تشکر کرده : 3,042
تشکر شده 2,048 بار در 328 پست
vivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: راهنمايي خريد ظروف چدن

من تازگی ظروف سرامیک گرفتم .فکر می کنم یک اپسیلون از ظروف چدنیم بهتر باشه و به قول فروشنده توی ماشین هم دوامش بیشتره.اگر جدیدا قصد خرید دارید یک نگاهی به ظروف سرامیک هم داشته باشید.می گن این سرامیکها از چدنیها سالمتره.راست و دروغش رو نمیدونم
vivien آفلاین است   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از دوست گرامی vivien عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
gone with the wind (2011-11-22), masi (2011-10-04), Narges (2011-10-04), Neshat (2011-10-04), saint (2012-11-06)
قدیمی 2011-12-04, 11:35 PM   #13
Belfi
مدیر انجمن

آواتار Belfi

موقعیت: زیر آسمون آبی
تشکر کرده : 43,251
تشکر شده 14,636 بار در 1,526 پست
Belfi has a reputation beyond reputeBelfi has a reputation beyond reputeBelfi has a reputation beyond reputeBelfi has a reputation beyond reputeBelfi has a reputation beyond reputeBelfi has a reputation beyond reputeBelfi has a reputation beyond reputeBelfi has a reputation beyond reputeBelfi has a reputation beyond reputeBelfi has a reputation beyond reputeBelfi has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: .: ظروف چدن :.

من مامانم ارشیا داره 5 سال پیش گرفته واقعا عالیه
مادرشوهر هم دسینی داره اونم خوبه
واسه خودم هم ارشیا گرفتم ولی هنوز استفاده نکردم
Belfi آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
*ونوس* (2012-02-01)
قدیمی 2011-12-14, 02:31 PM   #14
zanbaq
کاربر جدید

تشکر کرده : 1
1 بار تشکر شده در 1 پست
zanbaq در آغاز راه است
important قابلمه چدن با روكش سراميك

با سلام
بچ0ه ها من دارم جهيزيه ميگيرم براي سرويس قابلمم تصميم گرفتم سرويس چدن با روكش سراميك مارك ANC ساخت كره رو بگيرم. كسي تا حالا از اين مارك استفاده كرده؟ نظرتون چيه؟ راستي وسايل آشپزخونمو از بازار بزرگ بگيرم بهتره يا از شوش؟ مرسي
zanbaq آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2011-12-18, 02:25 PM   #15
Maneli
کاربر نیمه فعال

آواتار Maneli

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 6,782
تشکر شده 6,042 بار در 384 پست
Maneli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: قابلمه چدن با روكش سراميك

نقل قول:
ارسالی توسط zanbaq مشاهده موضوع
با سلام
بچ0ه ها من دارم جهيزيه ميگيرم براي سرويس قابلمم تصميم گرفتم سرويس چدن با روكش سراميك مارك ANC ساخت كره رو بگيرم. كسي تا حالا از اين مارك استفاده كرده؟ نظرتون چيه؟ راستي وسايل آشپزخونمو از بازار بزرگ بگيرم بهتره يا از شوش؟ مرسي
زنبق جان، من قابلمه چدني با روكش سراميك دارم ، يه خوبيهايي داره ... مثل اينكه زده خشه و با سيم ظرفشويي ميتوني بشوريش يا از قاشق فلزي استفاده كني و ديگه اينكه براي سلامتي بهتره چون مثل مواد تفلون كنده نميشه و داخل غذا نميره اما.... يك بدي داره كه نميشه ازش گذشت، مواد غذايي مثل ته ديگ و ته چين و ... به قابلمه ميچسبه و نبايد توقع داشته باشي كه قالبي دربياد و اين خيلي بده
البته فروشنده به من گفت اگر با سيم ظرفشويي (نه با ابر و اسكاج) خوب كفشو بشوري تا مواد غذايي كاملا" پاك بشن ، امكان چسبيدن غذا كمتر ميشه
اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم
برات آرزوي خوشبختي ميكنم
*anna* (2011-12-24), *Reyhaneh* (2014-03-30), *ونوس* (2011-12-22), tati (2011-12-18), zanbaq (2011-12-21)
پاسخ

کلیدواژه
چدن, برنج, تره, ظروف

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 7 (0 عضو و 7 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump