کارگاه های آموزشی در رومنو - جشنواره پاییز هزار رنگ
مسابقه آشپزی 54 در روزمنو
کارگاه آموزش نوشیدنی های گرم
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > خانه داری و دکوراسیون داخلی > لوازم خانگی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-01-13, 07:04 PM   #1
maya1050
کاربر نیمه فعال

آواتار maya1050

تشکر کرده : 1,068
تشکر شده 1,811 بار در 235 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
maya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond repute
پیشفرض .: بخار شو :.

نقل قول:
ارسالی توسط raha2 مشاهده موضوع
منم عاشق مزه این ماستم
راستی بچه هایی که بخار شو دارین کوچولوهاش بهتره یا بزرگش ؟ من آخه قصد داشتم از کوچولوهاش بگیرم
کوچولو ها چون مخزن ابش کوچیکه زود آبش تموم میشه و نمیشه برای کف ازش استفاده کرد
Pana (2012-01-03), raha2 (2011-01-13)
قدیمی 2011-01-13, 07:24 PM   #2
Salva
کاربر جدید

آواتار Salva

موقعیت: Tabriz
تشکر کرده : 3,070
تشکر شده 8,605 بار در 1,003 پست
Salva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: از خریدش راضیم

رها جون بستگی به متراژ خونت داره... کوچولوها دوشی ان و راحت می تونی حملش کنی... رو شیشه... توی کمدا اینا...لوستر ها...

من خونم 120 متره و کنوود کوچولو دارم... با 2 بار مخزن پر کردن کل خونه رو بخارشو می کشم... (عملا هم آدم نمی تونه که پشت سر هم بخار بکشه... پس پر کردنش مشکلی نیست... کوچولو بگیر که راحت بتونی برای همه جا استفاده کنی)

Salva آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی Salva عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
mayam (2011-08-10), raha2 (2011-01-13), فاطمه مهر (2013-02-02)
قدیمی 2011-01-13, 10:46 PM   #3
shirin2
کاربر جدید

آواتار shirin2

تشکر کرده : 4,967
تشکر شده 726 بار در 110 پست
shirin2 has a reputation beyond reputeshirin2 has a reputation beyond reputeshirin2 has a reputation beyond reputeshirin2 has a reputation beyond reputeshirin2 has a reputation beyond reputeshirin2 has a reputation beyond reputeshirin2 has a reputation beyond reputeshirin2 has a reputation beyond reputeshirin2 has a reputation beyond reputeshirin2 has a reputation beyond reputeshirin2 has a reputation beyond repute

خانمایی که از بخار شو استفاده می‌کنن من یه سوال دارم. می‌خواستم بدونم دقیقا چه چیزیی‌ رو باهاش پاک می‌کنید. مواد پاک کننده چی‌ می‌ریزید توش و اینکه بخار زیاد تولید میکنه؟ چون اینجا میگن بخار زیادی تو خونه باعث آسم میشه. ممنونم
shirin2 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2011-01-13, 11:29 PM   #4
amanita
کاربر نیمه فعال

آواتار amanita

موقعیت: بهشت
تشکر کرده : 787
تشکر شده 445 بار در 133 پست
amanita has a brilliant futureamanita has a brilliant futureamanita has a brilliant futureamanita has a brilliant futureamanita has a brilliant futureamanita has a brilliant futureamanita has a brilliant futureamanita has a brilliant futureamanita has a brilliant futureamanita has a brilliant futureamanita has a brilliant future

مدال های افتخار

شیرین جون من کنوود دارم هیچ ماده ای نمخواد بریزی فقط آب میخواد اونم زیاد بخار نمیکنه ولی همه جا مثل آیینه تمیز میشه درباره آسم هم من چیزی نشنیدم من برای سرامیک و شیشه زیاد استفاده میکنم ازش و راضی راضیم

وقتی از دست دادن عادت میشود دیگر به دست آوردن هم آرزو نمیشود.
amanita آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2011-01-14, 01:04 PM   #5
Salva
کاربر جدید

آواتار Salva

موقعیت: Tabriz
تشکر کرده : 3,070
تشکر شده 8,605 بار در 1,003 پست
Salva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

سلام من اومتم!
چقدر ابهام ایجاد شده درمورد بخارشو!
مال من کنووده... از اینا که عکسش رو میذارم.
کف خونه ما سنگ + پارکته... روی ستون ها mdf ... من خودم بی نهایت استفاده می کنم از بخارشو... اولا که بخرش خیلی داغه و سریع می پره! کار به آسم و اینا نمی کشه... بعدم اگه دری پنجره ای باز باشه که اصلا بخاری هم تو خونه نمی مونه... سنگ و سرامیک رو برق میندازه... برای پارکت چوبی (نه پلاستیکی) استفاده کردم مشکلی نداره... سرویس خواب و مبلام چوبیه و کنده کاری داره که من تنبل برای گرد گیری اونا هم بخار رو از کله ی سوزنیش عبور می دم و استفاده می کنم. یه سری مخصوص برای پارچه داره... من مشکل لکه تاحالا نداشتم که بخوام ببینم لکه رو می بره یا نه... ولی روی مبل هام که کشیدم پارچه سفید سر بخارشو یه کم سیاهی به خودش گرفته بود. برای لوستر ها... ستون های mdf یا سنگی... کف و کابینت و شیشه و اینا استفاده کردم مشکلی نداره.

فقط 2 تا نکته:
اولا شیشه رو اونجوری که تو تبلیغ نشون میده برق نمیندازه... چون بخار که به شیشه سرد می خوره مایع می شه و شره میکنه... بعد باید با یه دستمالی پاکش کرد.
دوم اینکه خونه باید در یه حد معقولی تمیز باشه که بشه ازش استفاده کرد... مثلا اگه خیلی گرد و خاک وحشتناک باشه که گل میشه!
مثلا لوستر اینا اگه تمیز باشه (من هر ماه روش بخارشو می گیرم) براق براق میشه... ولی بار اول که یه کم گرد داشت لکه های شیری نشست روش مجبور شدم با دست پاک کنم. ولی الان دیگه دستم اومده!
شوینده هم استفاده نمی کنم. فقط آب...
فقط برای سرش دادم خیاط محله با حوله 4 تا دستمال دوخته که راحت استفاده میکنم و بعد میندازم تو ماشین...

یه چیز با مزه هم بگم که من هربار برای کف آشپزخونه استفاده کنم شااااخ در میارم بس که دستمالش سیاه میشه! تو ظاهر هیچی دیده نمیشه ولی خوب...

در کل چیز خوبیه... ولی اگه کف خونه موکت و اینا باشه چندان کاربرد نخواهد داشت!
Attached Images
File Type: jpg 93893.jpg (9.2 کیلوبایت, 36 views)

آخرین ویرایش توسط Salva در تاریخ 2011-01-14 انجام شده است
Salva آفلاین است   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از دوست گرامی Salva عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Afrodit (2011-01-14), amanita (2011-01-14), beheshteh (2011-04-27), Betty (2011-01-14), Dianna (2013-11-27), jenifer (2011-06-18), maman2gholoha (2013-11-28), Marjan (2011-01-14), mayam (2011-08-10), raha2 (2011-01-14), selin (2012-02-28), setayesh66 (2012-06-10), یاسمن (2012-04-14), افسانه (2011-05-12), شهین (2012-08-18)
پاسخ

کلیدواژه
لباس, مزه, گردو, بخار, خدا, شو

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 5 (0 عضو و 5 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump