مشاهده یک موضوع
قدیمی 2010-12-23, 08:59 AM   #15
baranbahari
کاربر نیمه فعال

آواتار baranbahari

موقعیت: تبریز
تشکر کرده : 2,692
تشکر شده 2,339 بار در 363 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
baranbahari has a reputation beyond reputebaranbahari has a reputation beyond reputebaranbahari has a reputation beyond reputebaranbahari has a reputation beyond reputebaranbahari has a reputation beyond reputebaranbahari has a reputation beyond reputebaranbahari has a reputation beyond reputebaranbahari has a reputation beyond reputebaranbahari has a reputation beyond reputebaranbahari has a reputation beyond reputebaranbahari has a reputation beyond repute
پیشفرض Re: عکس کیک هایی که خودمون درست کردیم !!

نقل قول:
ارسالی توسط Benyamin

خب تا اونجا که من میدونم گناش یا Ganache کلا به روکش شکلاتی میگن .. که می تونه سفت باشه (برای کار با ماسوره ) یا برای روکش .. یا روان و براق باشه برای کاری که شما می خوای.

من توصیه میکنم از این دستور استفاده کنی .
http://www.joyofbaking.com/ganache.html

1 نکته :
توی قنادی از بی کیفیت ترین نوع شکلات ( یعنی ارزون ترین) نوع شکلات استفاده میکنن .. و با روغن رقیقش میکنن .. در ضمن پودر کاکائو هم بهش میزنن تا قهوه ای تر بشه ..!
ولی بهترینش استفاده از خامه و کره ست .
در ضمن لازم هم نیست بن ماری کنید .. می تونید خامه و کره رو روی حرارت بزارید .. به محض اینکه به جوش امد بردارید و به شکلات رنده شده اضافه کنید .. و بعد هم بزنید .. یک گاناش عالی و خوشمزه بدست میاد ..
آقا بنیامین میشه لطفا نسبت هاشم بگین کره و خامه و شکلات به چه نسبت یا چه مقدار. من تا حالا نتونستم یه گاناش دلخواه درست کنم همیشه یه ایرادی داره.

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی