مشاهده یک موضوع
قدیمی 2010-12-22, 08:58 PM   #11
Benyamin
کاربر فعال

آواتار Benyamin

موقعیت: اهوازی - ساکن تهران
تشکر کرده : 1,160
تشکر شده 10,267 بار در 962 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Benyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض Re: مسابقه آشپزی

در مورد قضیه تقلید من با دکتر موافقم .. تشخیص اینکه یک کار تقلیده یا نه .. خیلی سخته .. و جنجال بر انگیز میشه .. ! فرض کنید یک نفر واقعا فسفر می سوزونه و یک طرح میده .. ولی واقعا خبر نداره که قبلا یک نفر دیگه این کار رو کرده و عکسش رو گذاشته توی اینترنت ..
حالا اون بنده خدا چطور بیاد ثابت کنه که کار خودش بوده ... ! ؟
در ضمن به نظر من همین که یک نفر وادار بشه که بره توی اینترنت و دنبال یک طرح جدید بگرده کلی مفیده و باعث میشه ایده بگیره .. خب هدف مسابقه هم همینه دیگه .. !!

ولی اون رو موافقم که عکسها با موضوع اصلی چک بشه ..
مثلا برای شنیسل خیلی ها مرغ سوخاری درست کرده بودن !!! و مشابه این توی حیاط بغلی زیاد اتفاق افتاده !

در ضمن فکر میکنم بهتره جایزه باشه ... حتی اگر یک چیز خیلی کوچیک باشه.. حتی یک کتاب .. ! یا دستمال سفره ... !
می تونیم گرفتن جایزه رو سختش کنیم.
مثلا می تونیم بگیم فقط کسی که دوبار برنده ی مسابقه بشه جایزه میگیره ..
اما برای تامین پول جایزه فکری به ذهنم نمیرسه ..! (پس منتفیه !)
Benyamin آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
azin moon (2011-04-17)

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی