مشاهده یک موضوع
قدیمی 2012-12-15, 01:04 PM   #60
miaayad-hoda
کاربر فعال

آواتار miaayad-hoda

موقعیت: شیراز
تشکر کرده : 18,437
تشکر شده 14,954 بار در 1,002 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
miaayad-hoda has a reputation beyond reputemiaayad-hoda has a reputation beyond reputemiaayad-hoda has a reputation beyond reputemiaayad-hoda has a reputation beyond reputemiaayad-hoda has a reputation beyond reputemiaayad-hoda has a reputation beyond reputemiaayad-hoda has a reputation beyond reputemiaayad-hoda has a reputation beyond reputemiaayad-hoda has a reputation beyond reputemiaayad-hoda has a reputation beyond reputemiaayad-hoda has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: خاطرات کودک من

پسر من هم یک کش موی مال خاله ش رو خیلی دوست داشت که حالت نرم و لطیفی داشت و از روز اول که خاله ش خرید و دیدش، واسه خودش برش داشت و همیشه مواقع خواب تو دستشه و می خابه باهاش. یه روز که من انداختمش توی لباس شویی، اومد و سراغش رو گرفت؛ بهش می گه "پنبه" چون شبیه پنبه توپی های رنگی بود. خلاصه وقتی متوجه شد که توی لباس شوییه، اومد و زور می زد که در لباس شویی رو وا کنه و پنبه ش رو دربیاره. بعد که دید بی فایده س، همون جا نشست و هی توی دور زدن های لباس شویی پنبه ش رو دنبال می کرد. وقتی کار ماشین تموم شد هم همون طوری که نم داشت و خشک نبود از من گرفت و ... .
*maria* (2012-12-17), baran78 (2013-02-02), Matiiin (2013-04-29), setayesh66 (2012-12-15), sodabeh (2012-12-18), sorour (2013-07-15), مامان عرشیا (2013-01-19)

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی