مشاهده یک موضوع
قدیمی 2011-01-13, 10:36 PM   #32
Shidak
کاربر فعال

آواتار Shidak

تشکر کرده : 9,390
تشکر شده 19,657 بار در 1,445 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Shidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: نکات ریز و درشت در آشپزی و سوال و جواب های آشپزی

نقل قول:
ارسالی توسط زهره* مشاهده موضوع
دوستای گلم سلام کسی میدونه ملاس چغندر چیه و چطوری میشه آماده کرد؟
واینکه من چجوری میتونم در قسمت بورانیها تایپک بورانی هویج و کدو بازکنم؟هردوشون خیلی خوشمزه هستند ازدستتون میره ها
من این مطلب رو راجع به ملاس چغندرپیدا کردم. نمیدونم به دردت میخوره یا نه.
آخرین پس آب در فرآیند چغندر قند ملاس نامیده می شود . با استفاده از روش های معمولی ملاس نمی توان شکر را به صورت کریستال بدست آورد . ملاس مایعی سیاه و چسبنده است و برای تغذیه دام و یا تولید فرآورده های تخمیری به مصرف می رسد . ملاس تولیدی در کارخانه 85-80% ماده خشک دارد و دارای گرانروی ( ویسکوزیته ) بالائی است به همین دلیل کار با آن در دمای معمولی خیلی مشکل است و برای فروش آن به منظور مصرف در مزرعه آسیابهای تهیه خوراک دام ، آنرا تا بریکس 75% رقیق می کنند.

در رابطه با باز کردن تاپیک یک بار دیگه امتحان کن اگه نشد بگو که برات تاپیک رو باز کنم.

آخرین ویرایش توسط Shidak در تاریخ 2011-01-13 انجام شده است
Shidak آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی Shidak عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Azijam (2012-06-18), فاطمه مهر (2012-09-18)

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی