مشاهده یک موضوع
قدیمی 2011-06-26, 04:39 PM   #87
ChefShadi
کاربر فعال

آواتار ChefShadi

تشکر کرده : 2,865
تشکر شده 5,620 بار در 667 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
ChefShadi has a reputation beyond reputeChefShadi has a reputation beyond reputeChefShadi has a reputation beyond reputeChefShadi has a reputation beyond reputeChefShadi has a reputation beyond reputeChefShadi has a reputation beyond reputeChefShadi has a reputation beyond reputeChefShadi has a reputation beyond reputeChefShadi has a reputation beyond reputeChefShadi has a reputation beyond reputeChefShadi has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: نکات ریز و درشت در آشپزی و سوال و جواب های آشپزی

دوست عزیزم, برای درست کردن فوندانت دستورای زیادی هست, من خودم ترجیح میدم همه چیز رو خودم درست کنم اما فوندانت از اون چیزایی هست که به نظر من آماده خریدنش(از لوازم قنادی ها مثلا پاسارگاد) خیلی بهتر از درست کردنش هست. به خاطر این که اونا که میخوان فوندانت درست کنن با دستگاه درست میکنن و فوندانتشون بی نهایت صاف و یک دست و خوب میشه. اما تو خونه تا بخوای اون همه ورز بدی و اینا نهایتا هم به اون کیفیت که باید نمیرسی, کار با فوندانت کمی سخته و مهارت میخواد. راستش رو بخوای من خودم هنوز وارد کار با فوندانت نشدم اما تو برنامه م هست که حتما شروع کنم به کار باهاش. یه سری ابزار های مخصوص داره که میتونی از اونا استفاده کنی.
برای رنگ کردن شکلات سفید هم, مارک شکلاتت چیه؟ قائدتا نباید بماسه...حالا دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن
ChefShadi آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی ChefShadi عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Azijam (2012-06-18), افسانه (2011-07-21)

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی