کارگاه های آموزشی در رومنو - جشنواره پاییز هزار رنگ
مسابقه آشپزی 54 در روزمنو
کارگاه آموزش نوشیدنی های گرم

PDA

مشاهده نسخه کامل : >>> چیدمان خونه هاتون چه شکلیه؟ (عکس خونه هامون)

صفحات : [1] 2

jenifer
2011-02-15, 07:38 AM
سلام بچه ها {2 (6)}{2 (6)}

اين تايپنك رو باز كردم كه از چيدمان خونه هاي همديگه ايده بگيريم {53}{53}

منتظر عكسهاي زيبا از خونه هاي باسليقه شما دوستان هستيم {2 (5)}{2 (5)}:11::11:

mary61
2011-02-15, 12:09 PM
الان این دوتا رو داشتم از اشپزخونه
ببخشید دیگه به با کلاسی مال شماها نیست

mary61
2011-02-15, 12:28 PM
بقیه عکسا خونه و اتاقها

mary61
2011-02-15, 12:34 PM
رنگ خونه بیشتر تو عکس دوم مشخصه من طوسی مایل به قهوه ای می خواستم که این نزدیکترین رنگ بود بهش
ولی در کل رنگ خوبیه با موکت هامون هم ست کردیم یهتن هم گرم و صورتی به خونه داده هم جدیده رنگش
فامیل شوهرمم{eek}
اینم بقیه عکسا
اتاقا دو رنگ سبزه کم رنگ پر نگه البته تو عکس معلوم نیست

mary61
2011-02-15, 12:37 PM
اینم تخت خوابمون
بعد همه تابلوهای خونمون و خودم کشیدم{2 (4)}

Shidak
2011-02-16, 12:24 AM
این هم خونه ما.

Shidak
2011-02-16, 12:25 AM
آشپزخانه ما...

Shidak
2011-02-16, 12:27 AM
اولی‌ اتاق کار همیشه شلوغ همسرم. دومی‌ اتاق مهمان که البته اتاق نقاشی من هم هست.

mary61
2011-02-16, 09:04 AM
دوست جونا خیلی ممنون از لطف همتون چشاتون اینقدر خوشگله خوب می بینه{53}{2 (4)}

سپینود جون ببخشین من دیروز ندیدم پستتو
من ماه اول یکم از هواپزم استفاده کردم و پول برق 4 برابر اومد خورد تو ذقم دیگه خیلی استفاده نکردم اما طبق تجربه خودم
برای گرم کردن برنج خوب نیست چون برنج خشک می شه
سیب زمینی هم مننتونستمتوش خوب مثل سرخ در بیارم اما دختر عموم که همین هواپزرو داره تا حالا دوبار که مهمون بودیم خونشون کلی سیب زمینی های مرغشو با هواپز درست میکنه
برای انواع غذاهای آماده و همبرگر و ناگت واقعا عالیه چون روغنشو می گیره هم برای سلامتی خوبه هم حالت کرانچی پیدا می کنه به جای خمیری
کلا خوبه که تو خونه ازش باشه
در ضمن من یه بار ماهی گذاشتم توش بد نشد اما بو گرفت یکم دیگه نذاشتم

Betty
2011-02-16, 10:59 PM
مرسی‌ شیرین جونم. این پرده‌های اتاق خواب‌ها و آشپزخونه رو که آماده خریدم. حالا یه چیزی بگم باورت نمیشه. پرده‌ها ی اتاق نشیمن رو همسرم دوخته. {2 (6)}

شیدک جون رنگ بندی خونتون خیلی شاد و قشنگه . آقایون اگر بخوان هنرشون رو نشون بدن معلوم میشه که از خانومها خیلی بهترند،.منم تمام دکور خونه، پرده ها( دوخت و نصبشون) ، رنگ کرکره ها ، رنگ تزیینی بعضی دیوارها، اهمه هنر همسرم هست، که عمرا اگه من بتونم به پاش برسم..
در ضمن نقاشیهات هم بی اندازه قشنگ و هنرمندانه هست.منم به نقاشی رنگ و روغن طبیعت خیلی علاقه دارم.

Betty
2011-02-20, 12:37 AM
اینم خونه من ، که دو ساله داریمش و همسر گلم زیاد روش کار کرده، رنگ قرمز، همه پرده ها ، رنگ اتاق پسر ها ،کرکره ها ، دکور ....

Betty
2011-02-20, 12:40 AM
ببخشید خیلی زیاده..........

Betty
2011-02-20, 12:49 AM
دکور، قفسه بندی کمد، و اون دکور بالای دیوار که خیلی هم ارتفاعش زیاده کار همسری هست.

Betty
2011-02-20, 12:59 AM
اینم آخرش .............این تابلو آخری کار خودمه اما به پای دیگران نمیرسه، فقط تفریحه. آخری هم جیم کوچیکه که تو گاراجمون راه انداختیم تا بلکه این وزنهای اضافه رو از بین ببریم.!!!

iCe GolD
2011-03-07, 04:26 PM
خونمونو خیلی‌ دوسش دارم وقتی‌ فکر می‌کنم تا ۱ ماه دیگه خراب می‌شه گریم میگیره.{2 (9)}{2 (9)}{2 (9)}

خداحافظ خاطراتم.{snow}

بعضی‌ از عکس تو روز گرفته شده بعضی‌‌ها تو شب

iCe GolD
2011-03-08, 10:53 AM
آیسی جون میتونم ازنظرت راجع به دکوراسیون پذیرائیم استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟

عزیزم من رشتم دکوراسیون نیست

اما بتونم کمکت کنم خوشحال میشم

iCe GolD
2011-03-13, 09:23 AM
مرسی گلم به نظرت با مبل وناهارخوری صدفی وکرم بایدچه رنگ آباژوری ست کنم ؟:3::11:

به نظرم همون صدفی خیلی‌ شیک می‌شه.

این عکسووو ببین{69}

iCe GolD
2011-03-15, 09:32 AM
مرسی رو میزناهارخوری چیزی باید بذارم ؟مبلمانم استیله عزیزم یه عکس بعد میذارم آباژورسیلور به نظرت خوبه یا قدیمیه ؟آایستاده منظورمه. دوست دارم نظرای خوبتون رو بهم بگین تا استفاده کنم ممنون ازشما دوستان خوبم مخصوصا آیسی جونم . {53}{53}{53}{53}

عزیزم اگه می‌خوای برای جهاز تزیین کنی‌ میتونی‌ یه گلدون قشنگ پر از گًل‌های طبیعی رو میز ناهار خوریت بذاری{1}

آباژور هم به نظرم سیلور نگیر یه کم اسپرته برای پذیرایی.
میتونی‌ برنز بگیری که به کرم هم بیاد بازم من چون عکسی از وسایلت ندیدم نمیتونم قاطع نظر بدم

همه چی‌ سلیقه ایه بازم ببین دلت چی‌ میگه.{2 (5)}

rasa
2011-04-23, 01:50 PM
سلام عزیزان ،من چند تا عکس میذارم/ما تازه اومدیم این خونه یه سری وسایلمو فروختم و میخوام در اولین فرصت یه سری جدید بخرم.اون موقع هم میذارم.فعلاً اینا رو ببینین و چشم از عیب بپوشین.:3: اون آینه رو گذاشتم مثلاً اون قسمتو که دیده نمیشه ببینین(هنر خلاقانه عکاسی:45:)اون پذیرایی و آشپزخونه با یک راهرو به اون حال کوچیک وصل میشه که اتاق خوابا اونجاست.درب کنا آینه هم حمامه و اونورترش دستشویی.

rasa
2011-04-23, 01:53 PM
اینم بقیه ش:

maya1050
2011-04-23, 04:04 PM
رسا جون چه خونه دلبازو قشنگی داری .میتونم بپرسم چند متره خونتون ؟

rasa
2011-04-24, 08:37 AM
سسسسسسسسسسلللللللللللام به دوستای گلم/الهی قربون همه تون برم/اول خجالت میکشیدم عکسای خونمو بذارم {2 (4)}ولی امروز صبح کلی انرژی گرفتم حالا:{3 (52)}{bliss}
maya1050 عزیزم ممنون.خونه 160 متره گلم.
نرگس جون/آرام عزیزم/ساردونه جونم/سولماز نازم/raha2خوبم/sarina-kianمهربونم، منو شرمنده کردین.چشماتون قشنگ میبینه.
betty جون ما این خونه رو در حال سفت کاری خریدیم آشپزخونه اش تا اون قسمتی که یخچال رو گذاشتم بود و، اوپنش به شکل دیگه خودم به شوهرم گفتم آشپزخونشو بزرگتر کرد و مدل اوپنش رو هم عوض کردیم.آشپز خونه متناسب با خونه است البته اصولاً توی عکس همیشه قشنگتر وبزرگتر می افته.
sohaجان ما مشهدیم/بلوار پیروزی.
دوستان خوبم هر وقت مشهد اومدین خونه خواهر کوچیکتون هست .قابل بدونین خوشحال میشم.
دوستون دارم.بوس{2 (6)}{53}
{Copy of cheerleade:

rasa
2011-04-24, 11:25 AM
رسا جون خونت خيلي خوشگله و خيلي هم باسليقه هستي ايشالله توش هميشه شادي باشه .{53}{2 (6)}

خانومي يه سوال : پوشش ديوارتون چيه ؟ اون كه قهواي كمرنگه ؟ :3:

سلام عزیزم/چشات قشنگ میبینه/پوشش دیوارها کاغذ دیواریه ولی اون کرم رنگه mdfهست ،گلم رنگش با رنگ کابینتها سته ، کابینتها کرم پررنگ و کم رنگه.البته یه خورده کاریهایی هنوز این خونه داره.مثلاً اونجا که هنر نمایی کردم و آینه گذاشتم که دیده بشه {4}{71}یک دکورکوچیکه مربوط به حال خصوصی که قسمت وسطش تلویزیون قرار میگیره و یه دیوارکوچولو خالی داره که میخوایم از این سنگهای سفیدباریکا کار کنیم حالا عکسشو میذارم.نظرت چیه؟رنگ دکورmdfمشکیه یه کوچولو تو عکس دیده میشه.

rasa
2011-04-24, 12:41 PM
رسا جون خيلي خوشگله من همين مدل تو يكي از برنامه هاي تركيه ديدم كه داخل خونه به همين سبك كار كرده بود فوق العاد قشنگ شده بود الانم كه خونه شمارو ديدم ديدم خيلي شبيه ، من از mdf خيلي خوشم اومد ، خانوما قيمتشم داري كه متر مكعبي چند كار ميكنن اين mdf ؟

عزیزم ،ما،تیر که بیاد حدود1 ساله اینجائیم .اون موقع متر مربعش رو نمیدونم ولی آشپزخونه نزدیک 4 میلیون شد.اگه اشتباه نکنم چون شوشو بیشتر در جریانه اون موقع هم با این mdf کاره زده بودن به تیپ همدیگه چون بدقولی کرده بود من در موردش زیاد صحبت نمیکردم که دوباره عصبانی نشه{verysad}.ولی کارای mdf رو همشو یکی کرد.فکر کنم الان کلی باید فرق کرده باشه نه؟ {2 (26)}

Shidak
2011-05-08, 08:49 PM
به نظر شما‌ها با کرم چه رنگی‌ غیر از قهوه‌ای قشنگه که ‌ست بشه؟ مثلا بنفش خوبه؟ قشنگ میشه؟

Soha
2011-05-09, 05:54 AM
شیدک جون این رو برات پیدا کردم شاید به دردت بخوره ولی من خودم با رنگ بنفش کمرنگ خیلی موافقم

هماهنگي و تضاد با رنگ كرم

در زماني كه استفاده از رنگ سفيد باعث يكنواختي و كسالت روح مي‌شود، رنگ كرم، جايگزين مناسبي براي آن است.
رنگ کرم از لحاظ تركيب‌بندي يك رنگ كاملا سازگار شناخته مي‌شود و مي‌توان آن را با تمام رنگ‌ها ترکیب كرد. البته بايد در استفاده از رنگ‌های ترکیبی دقت كنيد كه اين رنگ‌ها هارموني كافي با يكديگر داشته باشند، زيرا در واقع كرم، يك رنگ خنثي و زمينه محسوب مي‌شود كه مي‌تواند هماهنگی و تضاد ميان ديگر رنگ‌ها را تكميل كند.

نشيمن و پذيرايي

اين رنگ به دليل مات بودن، رنگ مناسبي برای اتاق پذيرايي است، به شرط اينكه آن را با دیگر رنگها ترکیب كنيد.

به عنوان مثال، اگر دیوارهای اتاق پذيرايي شما كرم است، می‌توانید یکی از دیوارها را با بنفش کمرنگ رنگ‌آميزي كنيد، تركيب اين دو رنگ، حس زيبا و موزوني به نشيمن و پذيرايي خانه شما مي‌دهد.

در چنين شرايطي، یک میز چوبی قهوه‌ای تیره، به همراه مبلمان پذيرايي با روکش‌های سبز و گنجه دکوری کوتاه چوبی كه با گلدان‌های سرامیکی کرم رنگ و گل‌هاي زنبق بنفش تزئين شده‌ است، هارموني لذت‌بخشي ايجاد مي‌كند. كف اين فضا را مي‌توانيد با فرشي کرم رنگی بپوشانيد و از پرده‌هايی با رنگ تلفیقی بنفش و سبز بهره گيريد.

سرويس بهداشتي

به دليل اينكه كرم، يك رنگ خنثي است، مي‌تواند به عنوان رنگ زمينه در همه قسمت‌هاي خانه استفاده شود، در سرويس‌هاي بهداشتي مي‌توانيد در كنار رنگ كرم كاشي‌ها يا روشويي و توالت فرنگي، از حوله هاي قرمز رنگ، سرامیک‌های طرح‌دار (شطرنجی، راه راه و...) بر روي كف و نيز رنگ‌هاي متنوع وسايل استفاده كنيد.

البته كرم، رنگ مناسبي براي وسايل حمام به شمار مي‌آيد زيرا علاوه بر اينكه كمي چرك‌تاب است، شما را ملزم به شستشوي مكرر و حفظ نظافت محيط مي‌كند.

يك رنگ تاكيدي

اگر علاقه‌ نداريد ديوارها را كرم‌رنگ كنيد، مي‌توانيد ديوارها را به رنگ دلخواه درآورده (حتي رنگ‌هاي بسيار پخته و گرم) و براي خنثي كردن اثر آنها و ايجاد تعادل در خانه، از وسايل كرم و شكلاتي در چيدمان خانه بهره گيريد.

يادتان باشد، از آنجا كه کرم، همان رنگ سفید است که با مقداری رنگ زرد مخلوط شده، نبايد در کنار این رنگ از رنگ زرد استفاده کنید، زيرا نتیجه مطلوبی نمی‌دهد؛ ولی در کنار بقيه رنگها، تركيب رضایت‌بخش و مطلوبی خلق مي‌كند.

اتاق خواب

از این رنگ مي‌توانيد در اتاق خواب هم استفاده کنید. اگر دیوارهای اتاق خواب شما کرم رنگ است، ملحفه، بالش‌ها و روتختی را از دو رنگ تلفیقی کرم و آبی کمرنگ انتخاب کنید تا مکانی شیک برای استراحت خود داشته باشید. می‌توانید برای زیباتر کردن فضای اتاق، از پرده‌هاي آبی کمرنگ که با وسایل تختخواب هماهنگی داشته باشد استفاده كنيد؛ پهن كردن يك فرش نسکافه‌ای رنگ، چيدمان شما را تكميل خواهد كرد.

رنگ کرم در کنار قهوه‌ای، نسکافه‌ای و شکلاتی نيز ترکیب زیبائی برای شما طراحی می‌کند مخصوصا" اگر از مقداری رنگ آبی هم در کنار آنها استفاده کنید.

به عنوان مثال، اتاق خوابی که دارای دیوارهای کرم رنگ و پرده‌های نسکافه‌ای است، در کنار تختخواب چوبی با ملحفه آبی چهارخانه و روتختی از همان طرح، به همراه بالش‌های کرم رنگ و فرش تلفیقی از رنگ هاي نسکافه‌ای و کرم، یک ترکیب زیبا و جذاب پديد مي‌آورد که استراحت در این مکان را برای شما شیرین و لذت‌بخش می‌سازد.

نگين
2011-05-18, 05:05 PM
با خجالت فراوان اينم عكس خونه فسقلي ما

نگين
2011-05-18, 05:10 PM
به قشنگي وبزرگي خونه شما ها كه نيست

نگين
2011-05-18, 05:18 PM
ببخشيد اگه عكسها ايرادي داره اولين باره اپلود مي كنم

نگين
2011-06-15, 02:01 PM
سلام فعلا اينها را تونستم براتون بزارم

نگين
2011-06-15, 03:50 PM
الي جون اگه منظورت ابعاد خونه هست تقريبا 72 يا 73 متراست من چون گوشيم ايراد داره نتونستم از دو تا خواب ها عكس بگيرم اينها هم براي قبل است بعدا انشائ الله از اون دوتا هم عكس ميذارم

نگين
2011-06-19, 07:46 PM
اينم چند تا عكس ديگه

mary61
2011-06-20, 07:54 AM
نگین جان خونت قشنگه به شادی زندگی کنین
یه سوال اون قابلمه هات که تو اون پایه ها گذاشتی روش خاک نمی شینه منم همین کارو کردم اما نزدیک پنجرس و هر دفعه که می خوام استفاده کنم اول باید بشورمش اینقدر خاک میشینه روش

نگين
2011-06-21, 02:46 PM
سلام ماري جون چرا روي قابلمه ها خاك ميشينه اولا من دو سرويس ديگه به غير از اون دارم واصلا از اون دكوري استفاده نمي كنم در ثاني اينقدر وسواس تشريف دارم تند تند روي وسايل را دستمال مي كشم تقريبا كار هر روز منه

ریحان
2011-06-21, 03:00 PM
نگین جون معلومه خیلی با سلیقه ای {53}

یه سوال فنی تخصصی فضولی! :10: کل اون وسایل برقی آشپزخونه همیشه روی میزه آیا؟!

نگين
2011-06-21, 11:40 PM
ريحان جون بله چون جا ندارم مجبورم هميشه روي كابينتها بذارم البته يك مدتي بود توي كارتنهاش بود بدون استفاده ولي به ناچار چون لازمشون داشتم بيرون اوردم بماند وسايل برقي وديگر وسايل اضافي كماكان در كارتنشان مانده ودر انباري مامي محبوس اند :3:

تمشك
2011-06-23, 11:28 PM
اينم چند تا عكس از خونه من.لطفا نظر بدين.منتظرم.

تمشك
2011-06-23, 11:38 PM
اينام هستن.{65}

نگين
2011-06-24, 12:43 AM
تمشك جان ممنون عكس خونه خوشگلتو گذاشتي عزيزم ولي فكر نمي كني اگه روي ديوارهاي خونه كه بزرگ هم هستند چيزهاي تزييني مثل تابلو و يا چيزهاي تزييني زيبا ي ديگه استفاده كني نماي زيباتري به ديوارها بده چون عزيزم توي ديد اول خيلي خالي نشان ميده البته ببخشد اين نظر شخصي منه جسارت نباشه . بوس بوس

تمشك
2011-06-24, 12:47 AM
نگين جون ممنون كه نظر دادي گلم.خوشحال شدم.ولي اون ديوار بزرگي كه توي عكس خاليه الان ديگه خالي نيست.يه ذره چيدمان الان خونه م با ايني كه توي عكس گذاشتم متفاوته.بازم ممنون.

تمشك
2011-06-24, 01:38 PM
تمشک جون چه خونه خوشگلی دارین.
خیلی از آشپزخونتون خوشم اومد.
میشه بگی چند متریه؟

ممنون عزيزم.لطف دارين شما.آشپزخونمون حدودا 18 متره گلم.

تمشك
2011-06-25, 02:48 PM
خواهش ميكنم.در واقع اين طرح ورودي آشپزخونه كار داداشم بود.معماري نقشه كشي خونده و انصافا خوش سليقه هم هست.

تمشك
2011-06-26, 10:39 AM
ممنون مهتاب جونم.لطف داري گلم.عرضش 5.20 فكر ميكنم باشه.اين مدل براي آشپزخونه هايي كه عرضشون زياده شيك ميشه.ايشالا به سلامتي خونتونو بسازين و با شادي توش زندگي كنين.

Betty
2011-09-27, 06:09 PM
اینم تغیرات کوچولو در منزل!!!
اتاق خواب که کلا با نظر همسر گرامی فرش شد و سرویس کاملا عوض شد
آشپزخونه که دسته کابینتها عوض شد و رویه کابینتها رنگ شد.انگار که آشپزخونه کاملا بازسازی شده و حتی کابینتها نوتر به چشم میاد!!!
برای پشتی و جای نشیمن مبلهای پذیرایی دم در رویه به رنگ متضاد با خود مبل دوخته شد
زمین ناهار خوری از سفید به رنگ چوب قهوه ای تغیر کرد.
این تغییرات همه توسط خود همسرهنرمند و خیلی پر حوصله صورت گرفت و تاثیر خیلی زیادی تو چهره خونه کرد.

Betty
2011-11-09, 05:09 PM
عزیزم، خود بنا ۲۲۰ متر مربع دوبلکس هست ، ولی کل زمین رو دقیق نمیدونم،حدود ۷۰۰-۸۰۰ متر مربع ....

samintalaii
2011-11-14, 01:24 PM
تمشك عزيز سلام مي خواستم بدونم اين ساعت ايستاده را از كجا خريدي ممنون ميشم اگر بگي .

Soha
2011-12-01, 04:52 PM
سلام دوستان
این هم عکس خونه دو خوابه کوچولومون که من خودم خیلی دوسش دارم فقط مشکلش اینه که برامون کوچیکه و اگه خدا بخواد تا چند ماه دیگه می ریم خونه بزرگتر{63}
خوشحال میشم اگه عیبایی که تو دکوراسیون هست بهم بگین{2 (6)}

Soha
2011-12-01, 07:20 PM
مرسی شیدک جون نظر لطفته ... منم ویترینه رو خیلی دوست دارم چون مدرن و جدیده و جمع و جور و در عین حال کلللی توش جا داره زیرش هم دو تا کشو هست که می تونی کللی چیز میز توش بذاری... امیدوارم عین همین مدل رو اونجا پیدا کنی{2 (6)}
البته ۹۰ در صد کل خونه سلیقه همسریه ، من خودم خیلی سلیقه اش رو تو همه چی می پسندم

Soha
2011-12-02, 02:35 AM
سها جون، از دیدن عکسهای خونت خیلی لذت بردم، خیلی مرتب و با سلیقه هست، ویترینت خیلی شیکه، اتاق ناهار خوریت خیلی خوشکله، با وجود دو تا دختر کوچیک جالبه که از رنگ سفید زیاد استفاده کردی و خیلی هم تمیز مونده، از دستبرد دخترها در امون مونده!!! خیلی وسایلت دلباز و نازه. در ضمن به نظر من خونه کوچیک( هر چند خونه شما کوچیک هم نیست) شیکتر و چیدنش بهتره.درخت کریسمست هم ماهه، خلاصه دیدن خونت به آدم آرامش میده.

ممنون بتی جون از لطفت {2 (6)}{2 (6)}
بتی جون راستش در امون که نمونده از دست این وروجکا عوضش من از کت و کول افتادم بس که دستمال به دست هی اینورو اونورم{2 (14)}
درخت کریسمسمون اینجا کاملا تزیین نشده بود دیروز تزیینش رو تموم کردم حتما عکس جدید ازش می ذارم اینجا{2 (6)}
مامان مهگل جون{2 (6)}{2 (6)}
مرسی کتی عزیز من خودم هم تو فکرشم خصوصا الان که انقدر قیمت خونه ها افت کرده ولی خوب بدیش به اینه که خالی می مونه و خودمون نمی تونیم ازش استفاده کنیم{2 (26)}{2 (26)}
انا جون حتما منتظر عکسای خونه ات هستیم{53}{53}

mary.k
2011-12-18, 10:01 AM
سلام تمشک عزیر
من عاشق آشپزخونه تون شدم
میشه لطف کنی مساحت حال و پذیرایی رو هم بگی؟راستی ورودی گچبرییه؟ممنون

سمانه1366
2012-01-17, 10:13 AM
با سلام خدمت دوستای گلم و مخصوصا با سلیقه ÷حالا که دیدم این همه سلیقه هاتونو دوست دارم کمکم کنید من حدودا دو ماه دیگه از اجاره نشینی راحت میشم و میرم خونه خودم اما متاسفانه با پولی که ما داشتیم}نتونستیم خونه سه خواب بگیریم حالا ازتون راهنماییم میخوام{20}من سه دخمل کوشولو دارم و میخوام براشون تختاشون که کوچیکشون بود رو عوض کنم ولی فقط یک خواب اونم فکر کنم 12الی 14 متری ماله اوناست میخوام براشون کمدشونو دیواری بزارم ولی میشه در مورد تختاشون منو راهنمایی کنید هم اینکه رنگشون چی باشه و هم اینکه چیدمانش به نظرتون خوب میشهههههههههههوای فکر کنم خونم بشه شبیه خوابگاه{21}دارم دیوونه میشم از بس فکر کردم و به نتیجه ای نرسیدم کمکم کنید{77}

*Negar*
2012-01-17, 10:33 AM
دوست خوبم خونه جدید مبارکتون باشه !
امیدوارم روزهای خوب و شادی رو تو این خونه تجربه کنید.
من فکر میکنم توی فضای 14 متری 3 تا تخت خواب بزرگ معمولی جا نشه
بهتره طرحی رو انتخاب کنید وسفارش بدید براتون بسازن
من چندتا عکس برای ایده گرفتن میذارم امیدوارم مفید باشه

Mahshid
2012-01-17, 12:38 PM
سمانه جون خونه نو مبارک. کوچیک بودنش مهم نیست مهم اینه که برای خودتونه {clap}{clap}{clap}
من اگه الان میخواستم تخت بخرم حتما از این تختهای تاشو که به دیوار جم میشن میگرفتم. اتاقمون رو بدون تخت که تصور میکنم که چقدر میتونست آزاد و مفید باشه دلم میسوزه. پیگیری کن ببین میتونی تختها رو اینطوری بگیری که وقتی بچه ها نمیخوان بخوابن اتاق قابل استفاده تر باشه. اینهایی که من دیدم بصورت کمد دیواریهای خیلی شیک و کمجا جمع میشن.

سمانه1366
2012-01-17, 04:10 PM
ممنونم خانما از نظرات خیلی مفیدتون نگار جان عکس دووم خیلی جالبه البته اگه بشه دو تا تخت بزرایم زیرش و اما مهشید جانم این کمکتونو اصلا یادم نمیره نمیدونم چرا به ذهنم اصلا نرسیده بود در موردش سئوال میکنم این یک پیشنهاد عالیه ممنونم{77}

ely1390
2012-01-19, 03:59 PM
{53}{53}Ely1390 :
سلام دوستای گلم به کمکتون خیلی نیاز دارم وفوریه میخام تا فردا فرش بخرم واسه جهیزیم فرش ابریشم مصنوعی از فرش فرهی رو پسندیدم کسی از این نوع فرش داره راضی هست رو سرامیک لیز نمیخوره؟منتظر راهنماییهاتون هستم ممنون

دوست جونا هیشکی نداره خودتون آشناها فوریه کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بخدا نمیدونستم کجا بذارم اگه جاش بده معذرت

Homa2
2012-01-19, 04:41 PM
سلام الی جون من از این فرش تا حالا نداشتم اما در موردش سرچ کردم و اینو برات پیدا کردم
بعلت استفاده از چسب مخصوص در پشت فرش از سُر خوردن بر روی سنگ ، پارکت و حتی سرامیک جلوگیری میکند. این چسب به هیچ عنوان بعد از شستشو از بین نمیرود .

6ooi
2012-01-20, 08:52 PM
سلام دوستای گلم
اینم چندتا عکس از خونه عشق ما:
{2 (6)}

6ooi
2012-01-20, 10:32 PM
{smilie_liebe4}چندتا عکس دیگه:

84385378
2012-01-21, 10:14 AM
سلام{2 (6)}
اینم عکس اتاق خواب من که دیگه داره جهانی میشه {21} به سبک سنتی چیدمش :3: و روتختی هم سنتی هست که مامان جونم بهم داده {2 (6)}

6ooi
2012-01-24, 04:10 AM
6ooi عزیز
خیلی خونه زیبایی دارید
میشه بگید جنس کابینت هاتون چیه ؟
و اگه امکان داره بگید چقدر شد هزینه ساختشون کلا ؟
من دارم واسه کابینتهای خونه جدیدمون تحقیق میکنم
چندین نوع ام دی اف دیدم با جند نوع چیزای دیگه که ظاهراشون شبیه همه
من همین ترکیب سیاه و سفید رو دنبالشم خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید

سلام عزیزم ممنون,چشماتون زیبا میبینه{2 (6)}
کابینتامون فلز هستش ولی کابینت سازمون واسمون سفارشی کار کرد و از دور نمایMDF داره, البته میز باری که سمت راست آشپزخونه کارکردیم و سطح رویی کابینتا MDF هست
1سال پیش خود کابینتا بجز هود و گاز وسینک ومیزبار حدود 1ونیم ملیون شد و کلا 3 ونیم ملیون شد.
من ازین که کابینت فلزی کار کردیم خیلی راضی ام والبته این خونه مال خودمون نیست ولی اگه بخواهیم واسه خونه خودمون کابینت بزنیم حتما همین فلز میزنیم وحتما رنگ مشکی سفید{101}:3:

84385378
2012-01-25, 12:31 PM
اینم عکس خونه ی ما که به زیبایی خونه دوستای گلم نمیشه :3:

84385378
2012-01-25, 12:34 PM
ادامــــــــــه :3:

84385378
2012-01-25, 12:40 PM
بازم ادامه داره {4}

84385378
2012-01-25, 12:52 PM
عزیزم مامان شما مال کدوم شهر ایرانه اخه منم از مدل رو تختی شما دارم منتها برا روی مبلا استفاده کردم خیلی زیبا شده مال منم قرمز وسفیده{53}

عزیزم اسمش ماشته است از صنایع دستی استان لرستان {53}
واسه نشیمن و مبلا استفاده میشه ولی من بعنوان روتختی اختراعش کردم {4}{2 (6)}
اینم در مورد تاریخچه و مورد مصرفش :

ماشته يكي از صنايع دستي استان لرستان است. اين نوع بافته را در نوار جنوبي كشور موج بافي، در اصفهان جاجيم و در لرستان ماشته بافي مي نامند

بيشترين استفاده از اين نوع بافته در ميان عشاير رايج است. از اين بافته ها براي رختخواب پيچ - روفرشي - روتختي - ساك و غيره استفاده مي كنند.

نخ مورد استفاده آن از نخهاي پشمي مي باشد كه از پشم گوسفند و موي بز تهيه مي شود كه پس از شستشو و رنگ كردن آن را به دستگاهي به نام جيلا وصل مي كنند تا بافته مورد نظر دوخته شود.

84385378
2012-01-25, 01:01 PM
به به چه خونه زیبا و باسلیقه ای .{clap}
اون استیکرا رو خودت زدی به دیوار؟
حدود قیمتش چنده؟ منم میخوام ولی اینجا چند ماهی بیشتر نیستیم میخوام ببینم زیاد گرون نباشه{21}> موقع کندن رنگ دیوار ومیکنه؟

ممنون عزیزم شما لطف داری گلم :11:{2 (6)}
استیکرها رو با کمک شوی محترم زدیم به دیوار {2 (6)}{2 (4)}
برجسته ها 3000هزار و معمولی ها 2000 هزار و سایز متوسط هست و سایز کوچیکتر ارزونتره
اصلا خراشی هم به دیوار نمیندازن و اگه بخوای میتونی ببری خونه ی دیگه هم استفاده کنی :3:

za_vahab
2012-01-25, 01:02 PM
اینم خونه ما که قراره از شنبه توش تغییر دکور بدیم{69} فعلا اینجا رو داشته باشید فقط دعا کنید خوب از کار در بیاد{63}

84385378
2012-01-26, 08:32 AM
سلام عزیزم خونت خیلی قشنگ و شاده ایشلا دلتونم شاد باشه اینا که روی یخچالت زدی چیه گلم؟

سلام عزیزم ممنون از نظر لطفتون {2 (6)} :11: اینا استیکرهای برجسته هست که به شکل قلب و پروانه هستش {53} و گل پایینی هم استیکر ساده هست به شکل گل {53}

marmari
2012-02-12, 03:09 AM
عکس خونه من....
البته میدونم به پای خونهه های شما نمیرسه ولی خو من میدووووووستم خونمو....

marmari
2012-02-12, 05:56 PM
مر مری جون خونت خیلی بامزه و عروسکیه انشالله به شادی و خوشبختی و سلامتی توش زندگی کنید {2 (6)} لباسشوویت و تختت چه مارکی هستن و چه قدر گرفتین ؟ اینو پرسیدم چون خودمم در حال گرفتن جهیزیه هستم {4}

عزیزم مرسی....لطف داری....
لباسشوییم سامسونگه...الان یه مدل بالاترش اومد. دقیق نمیدونم آجیم قیمته همه چیزمو میدونست ولی فکر کنم 650بود.....تختمم ام دی افه....و قیمتش با آیینه و باقی چیزاش یک میلیونو دویست خریدمش...

miss69
2012-03-08, 12:43 PM
بچه ها کمک.....من نمیدونم این استیکرها که دوستمون به دیوار و یخچالش زده بود و ا ز کجا بخرم؟؟؟؟ببخشید...مسخرم نکنیدا...من نو عروسم

Honey
2012-03-08, 12:50 PM
از همین جاهایی که کاغذ دیواری وبرچسب های کابینت که جدیدا اومده دارن گلم
اگه تو گوگل سرچ کنی
استیکر دکوراتیو برات سایتشون باز می شه بری تو سایتشون ادرس شماره و قیمتاشون همه هست گلم
[Only registered and activated users can see links]

za_vahab
2012-03-24, 11:27 PM
اینم خونه ما که قراره از شنبه توش تغییر دکور بدیم{69} فعلا اینجا رو داشته باشید فقط دعا کنید خوب از کار در بیاد{63}

خوب دوستان بلاخره خونه ما هم آماده شد

898
2012-03-27, 05:35 PM
سلام دوستای گلم امیدوارم منم تو جمعتون لایق بدونید این خونه ماست چون یکم بزرگه تیکه تیکه عکس گرفتم ببخشید اگه عکسا زیاده
این توضیحم بدم تمتم وسایل خونمون طرحشو خوذم دادم شوهرم درست کرده البته شوهرم کارمند بانکه ولی یه کارگاه واسه خودمون داریم سوالی بود در خدمتم

898
2012-03-27, 05:38 PM
گلها شمعها آینه ها کار خودم میزها و پایه ها همسری

ღ.ترنم.ღ
2012-03-27, 05:43 PM
گلها شمعها آینه ها کار خودم میزها و پایه ها همسریوااااااااااای عزیزم چقدر هنرمندی.{53}

گلم میشه راجع به آینه خورشیدی هات توضیح بدی؟آخه من یه دونه از اینا خریدم قابش دورش چوبه میخوام روشو کار کنم ذنبال یه ایده خوبم{69}

898
2012-03-27, 05:44 PM
در وروذی و اونور هال همه کار همسری

898
2012-03-27, 05:47 PM
مرسی عزیزم اون آینه ها دورشو با چوب ماکت سازی درست کردم بسته به اندازه ی آینه باید یه جوری تقسیم بندی کنی که اون 3 سایز چوبت که بازم اندازم سلیقه ای هست جا بشه بعدشم با اسپری قهوه ای رنگ کردم

898
2012-03-27, 05:49 PM
هال کوچیک و قسمت تقریبا اداری خونه بازم کار همسری{1}

898
2012-03-27, 05:55 PM
ترنم جان اندازه کل اینش قطرش 45 و اون قسمت که رنگ نشده قطرش 30 به همین ترتیب تقسیم بندی کردم که الان یادم نیست دونه دونه چند ولی واست در میارم اندازشو

898
2012-03-27, 05:58 PM
اشپز حونه همچنان کابینت ها کار همسری

898
2012-03-27, 06:01 PM
بقیه از آشپزخانه

898
2012-03-27, 06:04 PM
اتاق ها که باز طرحش با من بوده چون جای خاص واسه وسایل می خواستم
اینکه سفیده چون یه ماهی هست همه چیو قهوه ای کردیم قبلا سفید بود اینا تو نوبته که همین ماه عوض شه

898
2012-03-27, 06:08 PM
اینم بهشت خونه ما مخصول مشترک منو همسری

898
2012-03-27, 06:10 PM
پرده لوستر حلقه در کار خودمه مثلا هنر زدم

898
2012-03-27, 06:13 PM
کمد های خونه و حتی سرویسم کار شوهر جان از اونجا هم نگذشتیم

saharj00n
2012-03-28, 06:14 PM
مرسی عزیزم اون آینه ها دورشو با چوب ماکت سازی درست کردم بسته به اندازه ی آینه باید یه جوری تقسیم بندی کنی که اون 3 سایز چوبت که بازم اندازم سلیقه ای هست جا بشه بعدشم با اسپری قهوه ای رنگ کردم
يعني چوب بالسا؟؟{eek} يا منظورتون چيز ديگه ايه؟

898
2012-03-29, 12:16 AM
سحر جون بله منظورم همون بود یه نمونه فوم ماکت سازیم هست که با اونم میشه ولی چوب محکمتره فقط بریدنش یه کم سختره

Rose
2012-03-29, 12:59 PM
سحر جون خونت خيلي زيبا و مدرنه.... چقدر شما و همسرتون خوش ذوقين
رنگ تيره و مشكي خيلي به چشم مي يومد واقعاً محيط خاص و دلپذيري ايجاد كرديد.
جور كردن اين وسايل دكوري و مجسمه كنار هم خيلي طول مي كشه آدم از پا در مياد دست مريزاد.
راستي ميشه در مورد اين باكس هاي روي ديوار توضيح بديد من قبلاً ديده بودم نميدونم بايد آماده خريد يا ميدن درست ميكنند براشون خيلي خوشگلن ولي.. آدم هر چي دلش ميخود ميزاره هم روش و هم داخلش

*ستاره*
2012-03-29, 07:32 PM
اینم خونه ی ما (خونه ی مامان) تو بهم ریختگی قبل عید عکسا رو گرفتم، بی نظمی بعضیاشو ببخشید:دی

*ستاره*
2012-03-29, 07:35 PM
بقیش......

*ستاره*
2012-03-29, 09:44 PM
بافت کاشمره، اون زمانی که داشتیم می خریدیم فروشنده می گفت مدل جدیدتر از اینم اومده، ولی ما به خاطر طرحش و همین سنتی تر بودن طرحش انتخاب کردیم

898
2012-04-02, 12:58 AM
رز عزیزم مرسی از اینهمه لطف و محبت نه گلم اتفاقا اصلا سخت نیست من مرض خرید دارم هر چند وقت حتی مجسمه هامو هم عوض میکنم کاش از انباریمم عکس بذارم ببینی چقدر از این خرت و پرتا توشه میگم که ما چون کارگاه داریم هر سال رنگ و کل دکوراسیونو عوض می کنیم واسه همین مجبورم بسته به همون رنگ خرت و پرت بخرم اینا تو یکی دو ماه اخیر عوض کردیم حالا به مرور عکسامو میذارم در مورد اون باکسا هم امادشم هست ولی ما خودمون درست کردیم من فقط نقاشیه طرح و اندازه به همسرم میدم اونم میسازه زیاد از اینا درست کردم یه سری باکس و شمعدان خیلی خوشگل درست کردیم هنوز کارگاه اوردم حتما عکساشو میذارم ولی الان از اینا آمادش هست ما چون خودمون می سازیم واسمون چیزی در نمیاد ولی تو بازار یه کم گرون تره

Rose
2012-04-02, 02:13 AM
مرسي گلم{2 (6)} خيلي ممنون از توضيحات كاملت
عزيزم ميشه لطف كني اندازه هاي عرض و طول باكس ها رو بدي ؟ آماده ش رو از كجا ميتونم تهيه كنم؟
بنظرم بدم به يه نجاري برام بسازه اگر ميشه يه عكس هم از نزديك شون بگير لطفاً من ببرم نشون بدم كه همچين چيزي ميخوام! اتفاقاً قسمتي از ديوار اتاق پذيرايي مون خالي يه دنبال همچين ايده ي جالبي بودم بنظر من كه خيلي خوشگله{105}

مامان مهگل
2012-04-02, 02:21 AM
رز جون برو دلاوران پیدا می کنی ...

*ونوس*
2012-04-03, 04:20 AM
[Only registered and activated users can see links]!/Jahiziyearoos

خانومای خوشگل من یه پیجی زدم تو فی*س*ب*وک که به همه ی تازه عروس ها بشه کمکی کرد
و عکس های خونه هامون به اشتراک گذاشته بشه
ایا
من میتونم عکس های خونه های قشنگ تون و تو اون پیج به اشتراک بزارم ؟؟؟{1}
هر کسی دوست داشت با من همکاری کنه یه تشکر بزاره
پیشاپیش بابت حمایتتون ممنونم {53}{2 (4)}{2 (6)}

layal
2012-05-15, 10:41 PM
سلام خانوما میشه بگید برا دیوار نشیمن ما کرمیه چه نوع فرش و مبلی خوبه رنگ وطرحش چی خوبه

mami ghazal
2012-05-16, 11:18 AM
عزیزم مبلتو میتونی تو رنگهای توناژ کرم بر داری
و رنگ سبز هم بنظرم خوبه
یا اگر بخوای تیره باشه قهوهایی سوخته
بیشتر رنگها رو میتونی استفاده کنی حتی صورتی
حتی گلدار و محدودیت نداری چون با همه چی ست میشه
ولی فرشتو باید با مبلت ست کنی یا یکدوم رو اول انتخاب کن بعد برای بعدی تصمیم بگیر

شبهای تهران
2012-05-17, 02:19 AM
layal خانومی میتونی با قهوه ای / شکلاتی / نارنجی / سبز و hata ابی ست کنی خوشبختانه دستت توی انتخاب رنگ بازه . میتونی ترکیبی از ساده و گلدار کار کنی . من خودم پرده را با مبلم ست کردم

Sepnta
2012-05-23, 02:13 PM
اينم چندتا عكس از خونه من كه قولشو داده بودم{1}

kamand67
2012-05-26, 10:42 AM
[QUOTE=84385378;297701]بازم ادامه داره {4}[/Q
سلام عزيزم خونتون خيلي خوشگله من يه سوال دارم اونم اينه كه استيكر هاي ديوارتون رو خودت درستيدي يا اينكه آماده خريدي ميشه به منم ياد بدي ؟{2 (6)}:11:

zarry joon
2012-06-02, 11:34 AM
سپنتا جان کمددیواریت ریلی هست ؟

Sepnta
2012-06-02, 12:52 PM
بله زري جون ريليه{1}

zarry joon
2012-06-05, 12:54 PM
واستون ساختن؟فضای اتاقت قبل ازکمدچقد بود آخه منم میخواستم ریل بزنم ولی mdf کارم گفت فضا نداره درصورتی که اتاقم 15 متره البته قبل ازکمدیواری

ღ.ترنم.ღ
2012-06-05, 01:13 PM
واستون ساختن؟فضای اتاقت قبل ازکمدچقد بود آخه منم میخواستم ریل بزنم ولی mdf کارم گفت فضا نداره درصورتی که اتاقم 15 متره البته قبل ازکمدیواری

با اجازه پریسای گلم {2 (6)}عزیزم من فکر میکنم آمادشو بگیرین خیلی بهتره تا بخوان براتون بسازن.به این کمدها میگن کم جا چوب که توی مارکهای مختلف ایرانی و ترکش تو بازار موجوده . قیمتش هم بین 1 تا3 میلیون هست.

من مامانم دارن خیلی راضین عکسشو بعدا میذارم.

Sepnta
2012-06-06, 09:30 AM

با تشكر از ترنم
زري جون من اينارو دادم نجارم جاي كمد معموليم برام زد, خيلياشون مي خوان توي كمد چهارچوب كامل mdf بسازن كه فضارو خيلي ميگيره و خيلي هم گرون ميشه
ولي مال منو به ديوار خونه وصل كرده وخوبم شده قيمتشم خيلي كمتر شد.
اگه ميخواي اينجور كمد بزني بايد طول كمدت زياد باشه و الا ريلها نميتونن حركت كنن و دسترسي به فضاي داخليت كم ميشه, البته اين نجار ما براي يه كمد كوچيك رو ريلي كرد ولي تك در بود و در موقع باز شدن ميرفت رو ديوار بقليش.

Sepnta
2012-06-06, 09:32 AM
مال من 3تا كمد با يه كتاب خونه كوچيك پارسال شد 5,5 ميليون

SAHAR NAAZ
2012-06-19, 08:10 AM
این چند تا را داشته باشید تا بعد
اتاق نهار خوری - ورودی در به سالن پذیرایی- اتاق خواب
البته اول اتاق نهار خوریمون اتاق خابم بود و میز نهار خوری توی سالن بود
اون پازل ها را هم خودم درستیدم

آرشیدا
2012-06-21, 11:26 AM
خانوما من میخوام کابینت آشپزخونه رو لترون بزنم ( از این جدیدا که براقن شاید هم اسمش چیز دیگه ای باشه ) شنیدم نظافتش مشکله لک میزنه

Sepnta
2012-06-21, 01:48 PM
خانوما من میخوام کابینت آشپزخونه رو لترون بزنم ( از این جدیدا که براقن شاید هم اسمش چیز دیگه ای باشه ) شنیدم نظافتش مشکله لک میزنه

کلا وسایل براق روسشون اثر انگشت میمونه, به نظر من برو جایی که جنسش باشه امتحان کن.

ღ.ترنم.ღ
2012-06-21, 01:59 PM
دوستان برای کابینت آشپزخونه قرمز و مشکی رنگ وسایل خونه میشه متفاوت باشه مثل بنفش یا صورتی

عزیزم بستگی داره چقدر بین آشپزخونه ات و هال و پذیراییت فاصله است و چقدر از هم تفکیک شده است.

اگه تازه میخوای کابینت کنی به نظر من مشکی قرمز نکن فضاتو خفه و گرفته میکنه و بعد یه مدت خسته میشی.

در مورد کابینت هم جنس های براق خیلی زود لک میشن حتی وقتی کارگر بیاری تمیز کنه نمیتونه مثل روز اول یکدستش کنه.

SAHAR NAAZ
2012-06-21, 07:24 PM
سحرجون چیدمان خونه ات خوشگله فقط من موندم چه جوری اون پازلها رو درست کردی؟؟؟ {eek}
آخه خودم یه پازل هزارتایی دارم موندم توش یعنی میدونی چیه جایی رسیدم که تکه های همرنگ زیادن!!!!!!!! رمز موفقیتت چی بوده؟؟؟؟{71}

مانی جون قلق داره . اول باید دورشو بچینی بعد رنگهارا تفکیک کنی و از روی الگو هی امتحان کنی تا بهش بخوره
من یه مونالیزا 1000 تایی هم درست کردم که قابش نکردم. واسه دختر همسایمون هم یکی درست کردم.
میخای بفرست تا واست درست کنم{4}

mani
2012-06-21, 10:36 PM
مانی جون قلق داره . اول باید دورشو بچینی بعد رنگهارا تفکیک کنی و از روی الگو هی امتحان کنی تا بهش بخوره
من یه مونالیزا 1000 تایی هم درست کردم که قابش نکردم. واسه دختر همسایمون هم یکی درست کردم.
میخای بفرست تا واست درست کنم{4}

همین کارم کردم،وسطاشم درستیدم ولی میگم که کار به جاهای باریک کشیده!!!!!! {verysad} {verysad}
تا بخوام بفرستم که خودم تمومش میکنم :35::35:

آرشیدا
2012-06-23, 11:38 AM
عزیزم بستگی داره چقدر بین آشپزخونه ات و هال و پذیراییت فاصله است و چقدر از هم تفکیک شده است.

اگه تازه میخوای کابینت کنی به نظر من مشکی قرمز نکن فضاتو خفه و گرفته میکنه و بعد یه مدت خسته میشی.

در مورد کابینت هم جنس های براق خیلی زود لک میشن حتی وقتی کارگر بیاری تمیز کنه نمیتونه مثل روز اول یکدستش کنه.

خانمی آشپزخانه و پذیرایی فاصله ندارن چون می خوام به جای اوپن جزیزه بزنم خونه که نشستیم کابینت mdf هست ( گردوئی رنگ ) می خواستم خونه جدید تفاوت داشته باشه یه چیز شیک

آرشیدا
2012-06-23, 11:50 AM
اينم چند تا عكس از خونه من.لطفا نظر بدين.منتظرم.

تمشک جون خونت خیلی زیباست به نظرم اگه توی سالن از گلدان و گل و ظرف های تزئینی روی عسلی ومیز وسط استفاده کنی نما داشته باشه

آرشیدا
2012-06-23, 11:57 AM
سلام دوستان
این هم عکس خونه دو خوابه کوچولومون که من خودم خیلی دوسش دارم فقط مشکلش اینه که برامون کوچیکه و اگه خدا بخواد تا چند ماه دیگه می ریم خونه بزرگتر{63}
خوشحال میشم اگه عیبایی که تو دکوراسیون هست بهم بگین{2 (6)}

خانمی خونت خوشگل و خصوصا مرتبه یه نظر کوچولو اگر کوسنا رنگشون روشن تر و شادتر بود شیک تر میشد مثلا از تیره به روشن به ترتیب

آرشیدا
2012-06-23, 12:15 PM
ممنون عزیزم شما لطف داری گلم :11:{2 (6)}
استیکرها رو با کمک شوی محترم زدیم به دیوار {2 (6)}{2 (4)}
برجسته ها 3000هزار و معمولی ها 2000 هزار و سایز متوسط هست و سایز کوچیکتر ارزونتره
اصلا خراشی هم به دیوار نمیندازن و اگه بخوای میتونی ببری خونه ی دیگه هم استفاده کنی :3:

عزیزم ترکیب رنگی خونت زیباست پرده ها هم بنفشن ؟ آدرس جایی که این استیکر را رو گرفتی بهمون بده

آرشیدا
2012-07-09, 08:34 AM
اینم عکس های خونه ما ، اتاق خواب

آرشیدا
2012-07-09, 08:54 AM
اینم بقیه عکسا ، سالن و آشپزخونه البته تا چند وقت دیگه نقل مکان می کنیم به خونه جدید

آرشیدا
2012-07-09, 09:08 AM
چند تا عکس دیگه ببخشید دیگه عکاس مبتدی

zarry joon
2012-07-10, 09:38 AM
عکس های خونه ما دوستای گلم من تازه نقل مکان کردم هنوز پرده نتونستم انتخاب کنم کار سختیه لطفا ایده بدید خوشحال میشم مبلا مشکی طلائیه چه پرده ای بیشتر باهاش سته {2 (26)}

zarry joon
2012-07-10, 09:45 AM
عکس های آشپزخونه

zarry joon
2012-07-10, 09:59 AM
عکس های اتاق دخمری

آرشیدا
2012-07-10, 10:23 AM
زری جون خونت خیلی خوشگله مبارکت باشه برای پرده می تونی پرده ساده استفاده کنی با پنل مشکی و طلایی حریرش هم می تونه طلایی خیلی ملایم باشه

Sepnta
2012-07-10, 10:38 AM
من کلن با سادگی موافقم. همیشه مده و با یه تغییر کوچیکم میشه مدلشو عوض کرد. شستن و مرتب کردنشم راحته.

Honey
2012-07-10, 11:06 AM
من خودم با سادگی موافقم خودم می خوام مدل پرده خونه خودم این شکلی درست کنم
بدون اون پارچه وسط
ولی از این اویزوسطش خیلی خوشم اومده
تو هم می تونی با توجه به رنگ مبلات رنگ مدل پرده شو عوض کنی
این مشکی هم نازه
اینا رو تو ارشیوم داشتم واسه خودم گفتم برات بزارم
تو سایت هم داریم مدل پرده اینا برو یه نگاهی بنداز
72533

72534

zarry joon
2012-07-11, 11:51 AM
مرسی هانی جونم خودت پرده زدی اگه آره حتما عکسشو بذار خیلی خوشم اومد فکرکنم به سبک خونه منم ساده میاد اینطور نیست ؟؟؟؟{69}{105}

Honey
2012-07-11, 12:52 PM
نه هنوز نرفتم دنبالش این دو مدل رو حالا پیدا کردم خیلی خوشم اومد
بخصوص جنس و طرح این مشکیه
فکر کنم به خونه تو هم بخوره اگه مشکی و طلاییش کنی
من خودم برای پرده خونه خودم مدل بالا رو با طرح پرده وسطشو
و طرح پرده مشکیه رو پسند کردم

zarry joon
2012-07-14, 09:50 AM
هانی حون چه کار کردی واسه پرده هنوز نرفتی دنبالش مرداد میخوام واسه دخترم تولدبگیرم آخه بدون پرده پذیرائی که نمیشه

tahmin
2012-07-18, 08:45 PM
سلام زری جون خونه نو مبارک انشالله به سلامتی و دل خوش {53}{53}منم با پرده ساده موافقم این پرده خونمه امیدوارم کمکت کرده باشه .سلیقتم خوبه خانمی{53}{53}

tahmin
2012-07-19, 04:13 PM
مرسی عزیزم خوشگله فقطهمین یه پنجره روداری توپذیرائیت ؟؟؟؟چقد شد

آره عزیز حدودا ۵۰۰تون شد تو بهمن سال گذشته

*3tareh*
2012-07-19, 04:34 PM
من چنین پرده ای انتخاب کردم واسه پزیرایی خونه ام
من ساده پسندم

vernalis
2012-07-30, 04:54 PM
سلااااااااااام به همه ی دوستان من یکی از کاربرای جدید هستم. عاشق چیدمان از غذا تا خونه اینام چند تا از عکسای حریم خصوصی من که با شما به اشتراک میزارم77270

77271

77272

77273

vernalis
2012-07-30, 05:12 PM
اینم بقیه 77277

77278

77279

77280

77281

77282

77283

77284

77285

77286

77287

ღ.ترنم.ღ
2012-07-30, 05:42 PM
دوست گلم خونه خیلی قشنگی داری چیدمانتم خیلی شیک و مدرنه جز مبلای پذیراییت که کلاسیکه باقی چیدمان مدرنه.

یه سوال گلم چرا هالت و راحتی هاتو مستقل از پذیرایی و مبلمانت نچیدی؟مثلای توی عکس اول و هفتم میبینم راحتی ها رفته تو سالن پذیرایی؟

ღ.ترنم.ღ
2012-07-30, 05:45 PM
بعد در عکس آخر که گذاشتی یه تابلو هست که عکس منظره است به نظرم اونجایی که نصب کردی خیلی ویو نداره با توجه به ابعاد تابلو به نظر من بهتره روی دیواری نصب که عرض دیوار حداقل دوبرابر باشه تا تابلو رخ داشته باشه.

vernalis
2012-07-30, 06:02 PM
عزیزم جاشو نو تاوه عوض کردم واسه تنوع قبلا جدا بود. در مورد تابلو فرشم من تو خونم فقط یه دیوار خالی داشتم که اون تابلو بزرگرو زدم.یکیش اینه هست.
یکیشم tvکه به دیوار زدم. اون یکییم که اوردم تو پذیرایی و کابینت زدم. و چون این تابلو هدیه بود و خیلی دوسش داشتم مجبور شدم اونجا بزارم

setayesh66
2012-07-30, 11:55 PM
عزیزم چیدمان خونت خیلی قشنگه انشاالله به سلامتی و دل خوش در کنار همسرت زندگی کنی.یه سوال داشتم اون چوب بامبو هایی که صفحه قبل گذاشتی توی چه فضایی ازشون استفاده کردی؟مشخص نیست اخه من عاشق چوب بامبو هستم دنبال یه ایده خوب هستم.:11:

torobche
2012-07-31, 12:38 PM
عزیزم خونت خیلی ناااااازهههه{2 (5)} مبارکت باشه گلم. فقط یه سوال من شنیدم این کابینتای براق خیلی زود خش میفتن. شما مشکلی نداشتین یا واسه تمیزیشون؟

vernalis
2012-08-01, 01:18 AM
سلام به همه ی دوستای گلم .از لطف همتون ممنون. :3: در مورد چوب بامبو من اون رو تو ورودی خونه گذاشتم .یه راهروی باریک دارم که یه تو رفتگی 20 سانتی داره همونجا بامبو را گذاشتم. در مورد کابینتم اصلا اون چیزی نیست که میگن اولا اصلا خاک نمیگیره فقط اگه انگشت خیس یا کثیف بهش بخره لک میشه که اونم چون از دستگیره استفاده میکنم چرا باید لک بشه /من هفته ای یبار چک میکنم معمولا فقط کابینت ابچکون یوقت لک میشه در مورد خط مگه روش کنده کاری میکنیم من علاوه بر کابینت صفحه ی پشت کابینتمم همین جنس . تازه من فکر میکنم چون براقه همبشه تمیز ودستمال کشیده به نطر میاد

tahmin
2012-08-04, 01:02 AM
{53}{53}{53}{53}{53}

29211
2012-08-28, 09:12 AM
با سلام من 15 روز دیگه میخوام برم خونه خودم ؛مبلم نسکافه ایی با با پایه طلایی و کنسولم قهوه ای تیره است به نظر شما گنجه رو چه رنگی بخرم ؟{2 (26)}
لطفا سریع جوابمو بدین...

Sepnta
2012-08-29, 12:10 PM
به نظر من قهوه ای بخر. چون اگه رنگ مبلت بخری اون وقت کنسولت خیلی تک میافته و بی ربط میشه

ღ.ترنم.ღ
2012-08-29, 01:40 PM
گلم به نظر منم رنگش رو با رنگ کنسولت ست کن.

*3tareh*
2012-08-29, 02:31 PM
این فعلا یه عکس از خونه ام.بقیه اش رو بعدا میزارم

sahar 2011
2012-09-06, 10:20 AM
ای ستاره جون یخجال منم عین مال شماست ولی با هرچی پاک میکنم لکه میمونه چه جوری تمیز میکنی

SAHAR NAAZ
2012-09-06, 10:29 AM
مال منم میمونه. شنیدم یه اسپری مخصوص داره اما من که ندارم. خاصیت استیل اینه. من در فریزرشو یه بار با اسکاج و ریکا هم شستم اما سودی نداشت.

1351
2012-09-08, 01:31 AM
اشپز حونه همچنان کابینت ها کار همسری

{clap}خونت خوشگله مبارکت باشه :42:اگه ناراحت نمی شی{103} پیشنهاده کوچولو{53} تو اشپز خونه زیر پکیج برای اینکه لوله ها دیده نشن کابینت رو تا صفحه ادامه بدید و مایکروتو توش کار بزارید {2 (5)}

tara2u
2012-10-09, 11:24 PM
اینم خونه ما...عروسیمون 6 مهر بود
خودمون 2 تایی تمیزش کردیم و رنگش کردیم
از آشپزخونم هم به زودی میزارم

اتاق خواب

tara2u
2012-10-09, 11:43 PM
اون یکی اتاق
و
پذیرایی
و
جاکفشی و جاکلیدی

.susan.
2012-10-14, 02:00 PM
بچه ها من دكور اتاق خوابمو تازه عوض كردم
دو ديوار نارنجي+دو ديوار كرم+كمد چهار كشابه قرمز+كتابخانه مشكي+ميز(قرمز)آينه(مشكي)+فرش با تركيب ذنگ هاي قهوه اي تا كرم+تخت فلزي مشكي با چرم بژ
حالا مونده پرده (پنجره روي ديوارهاي نارجي) و روتختي(تخت كنار ديواراي كرم)ولي نميدونم از چه تركيب رنگي استفاده كنم
شماها چه نظري داريد؟ كمكم ميكنيد؟؟{63}

atefe.godarzi
2012-10-14, 02:41 PM
سوزان جون به نطر من رو تختیت رو ترکیب قرمز -نارنجی -کرم-و کمی مشکی بگیر.مارک التین باشاک(ترکیه)چیزای قشنگی داره

tara2u
2012-10-14, 09:56 PM
سلام تارا جان.میشه لطفا بگی جاکفشی رو از کجا خریدی؟

از یه مغازه صنایع دستی توی شهرمون.

tara2u
2012-10-23, 09:56 AM
عزیزم میشه لطفا قیمتشو بگی؟شما کجا هستید؟شماره تلفن و آدرس اون مغازه رو میشه بهم بگی؟{20}

ببخشید که دیر جواب دادم.من ساری هستم.آدرسشم اینه: ابتدای خیابان مدرس(همون خیابونی که از ساعت میره سمت میدان خزر)- سمت راست-صنایع دستی شانه چیان-(یه مغازه صنایع دستی تقریبا بزرگه)
قیمتشم 135 هزار تومن

سحرناز
2012-10-30, 12:57 PM
خانمایی که مبلاشون کوسن داره ....من یه مشکل دارم ....
وقتی مهمونام میرن کوسنا خیلی کج وکوله می شن .... شکل اولیه اش رو از دست میده ...نمیدونم چکار کنم
دیگه مثل اول خوشگل نیستن

Sarashpaz-Sepideh
2012-10-30, 04:47 PM
دوستان روزمنویی :{2 (5)}
خواهشا اسپم نزنید و جوابهای سوالات رو با نقل قول جواب بدید تا تعداد صفحات زیاد نشه چون وقتی صفحات زیاد میشه ممکنه خیلیها حوصله نکنن تمام صفحات رو مرور کنن .
همین الان یک عالمه اسپم پاکیدم
منتظر عکسای قشنگتون هستیم .{2 (6)}منم میذارم همین روزا.:3:

ღ.ترنم.ღ
2012-10-30, 05:49 PM
خانمایی که مبلاشون کوسن داره ....من یه مشکل دارم ....
وقتی مهمونام میرن کوسنا خیلی کج وکوله می شن .... شکل اولیه اش رو از دست میده ...نمیدونم چکار کنم
دیگه مثل اول خوشگل نیستن

عزیزم خوب میتونی کوسن ها رو قبل اومدن مهمونا جمع کنی.

miaayad-hoda
2012-10-30, 06:14 PM
عزیزم خوب میتونی کوسن ها رو قبل اومدن مهمونا جمع کنی.

ترنم جون کلی از زیبایی مبل ها به خاطر کوسن هاست. نمی شه که وقتی مهمون میاد کوسن ها رو جمع کنیم!{2 (26)}

ღ.ترنم.ღ
2012-10-30, 07:21 PM
ترنم جون کلی از زیبایی مبل ها به خاطر کوسن هاست. نمی شه که وقتی مهمون میاد کوسن ها رو جمع کنیم!{2 (26)}

گلم بیشتر توی مبلمان های سبک کلاسیک از کوسن استفاده میشه گلم که مبل های دو نفره و سه نفره اش هر کدوم سه تا کوسن فانتری خوشگل داره.

ولی گلم قبول کن نشستن با وجود اون کوسن ها خیلی سخته و مهمون هم معذبه چون به خاطر وجود کوسن پشتش فاصله اش با سطح زمین تعادلش رو از دست میده در نتیجه زودی خسته میشه.

ما مبلمان خودم ترک کلاسیکه با کوسن های تپل.اگه مهمونی غریبه بیاد و برای اولین بار باشه که میاد کوسن ها رو دست نمیزنیم و روی مبله ولی اگه مهمون دفعه چندمش باشه که میاد یا کوسن ها رو از قبل جمع میکنیم یا اینکه میمونه ولی اگه دیدیم مهمون داره عذاب میکشه به فریادش میرسیم.{4}

tara2u
2012-11-07, 02:46 PM
اینم ادامه عکسای خونمون{53}:3:

najmeh_hh27
2012-11-10, 02:49 PM
خونمون خيلي كوچيكه، واسه همين چيدمان جالبي نداره

tara2u
2012-11-13, 04:09 PM
واااااااااااییییییی من عاشق طرحهای روی دیوار دستشوییت شدم خیلی قشنگن از کجا خریدیشون؟

یه مغازه ای توی شهرمون هست(ساری) که برچسب های تزیینی و طرحدار میفروشه
توی تهران هم هست: از میدون توپخانه(امام خمینی) که میری توی خیابون فردوسی ابتدای فردوسی میفروشن اینارو.....من اینجا 7000 تومن خریدم.....نمیدونم اونجا چنده
کابینت های آشپزخونم هم روشون برچسبه....رنگ یا ام دی اف نیست:10:

atefe.godarzi
2012-11-14, 03:43 PM
اینم خونه ما........:3:

Sarashpaz-Sepideh
2012-11-15, 12:33 PM
خانومهااااااااااااااااااا ااا حرفهاي تقديرو تشكر نزنيد . اسپم محسوب ميه اسپم هم سه سوت حذف.{102}

ღ.ترنم.ღ
2012-12-12, 01:06 AM
دوستان سه تا باکس دیواری توراهرو ورودی رودیوار گذاشتم به نظرتون چی بذارم توشون بهتره ؟؟؟؟محسمه چوبی >گل یا......چی نمیدونم چی بهتره ؟؟؟؟
عکسشم سعی میکنم بذارم.

دوست گلم به نظر من اگه توش وسایل دکوری و تزیینی مثل مجسمه بذارید شیک میشه.یا هر چیز دکوری دیگه مثل ظروف سفالی فیروزه ای.ظروف مسی و ...

گل به نظرم یه مقدار قدیمی شده.

فروغ تفرشی
2012-12-17, 12:24 AM
خونه های همتون قشنگه دعا کنید همه خونه بخرن{63}از ناظر عزیزم درخواست دارم اینو پاک نکنه تا همه ببینن ودعا کنندسپاسگزارم{63}

tara2u
2012-12-18, 08:23 PM
دوستان سه تا باکس دیواری توراهرو ورودی رودیوار گذاشتم به نظرتون چی بذارم توشون بهتره ؟؟؟؟محسمه چوبی >گل یا......چی نمیدونم چی بهتره ؟؟؟؟
عکسشم سعی میکنم بذارم.

به نظرم توشون شمع های خوشگل بزار .....یه سری شمع هم هست که با گل تزیین شده ....اونا هم خوبه

nnn66
2012-12-22, 10:35 PM
سلام دوستان
برای تریکیب رنگ خونه ام احتیاج به همفکری تون دارم
پرده و مبلمان خونه ام مشکی-نقره ای و فرشم مشکی- قرمز میخوام مبلمان رو عوض کنم نمیدونم چه رنگی بگیرم که به پرده و فرشم هم بیاد.
میشه کمکم کنید

ღ.ترنم.ღ
2012-12-22, 10:39 PM
دوست گلم مشکی و نقره ای رنگی است که به سادگی با همه چیز میشه ست کرد فقط فرشتون چون قرمزه باید بیشتر دقت کنید.

پیشنهاد من رنگ صورتی است اگه بخواید ست شه و اگر هم عاشق تضاد رنگ باشید رنگ سبز فسفری.

از رنگ مبلمان کرم شیری هم میتونید استفاده کنید فقط باید این مطلب رو در نظر داشته باشید رنگ روشن زود کثیف میشه.

Vijeh
2012-12-29, 05:44 PM
سلام دوستان
برای تریکیب رنگ خونه ام احتیاج به همفکری تون دارم
پرده و مبلمان خونه ام مشکی-نقره ای و فرشم مشکی- قرمز میخوام مبلمان رو عوض کنم نمیدونم چه رنگی بگیرم که به پرده و فرشم هم بیاد.
میشه کمکم کنید

عزيزم من با اين تناژ رنگي ،مبلي كه انتخاب ميكنم چوب مشكي و رويه سفيده،چون اگه بازم از رنگاي تند يا تيره استفاده كني، فضا به نظر كوچكتر مياد،اونوقت ميتوني از يه تابلو با رنگاي تند و البته قاب سفيد و متناسب با ديوارت استفاده كني،و از اكسسوري هاي نقره اي براي چشم نواز بودن فضا استفاده كني

hamishe bahar
2012-12-30, 10:36 AM
سلام vijeh جان منم فرش خونم مشکی نقره ای هست پرده هامم سفید نقره ای مبلامو سفید گرفتم با کوسن های مشکی نقره ای {santa}
شمام میتونی مبل سفید بگیری البته اگه نگهداریش برات مشکل نباشه با کوسن های قرمز و مشکی خوشگل میشه {1}

Vijeh
2012-12-30, 04:00 PM
بله عزیزم ، درسته ولی به نظر من با اکسسوری های قرمز یه کمی رنگ وارد محیط کنی،بهتره چون نقره ای و سفید و مشکی همه جزو رنگای خنثی هستن،البته این فقط نظر منه و هر کسی در درجه اول باید طبق دلخواه خودش خونه ش رو دکور کنه{53}

Vijeh
2013-01-01, 10:22 PM
اینم چیدمان خونه من ،البته چون روز بود نور زیاد بود ،دیگه به خوبی خودتون ببخشین{2 (4)}
به پای دکوراسیون دوستان نمیرسه ولی برای من قشنگترین جای دنیاسث{2 (6)}

Vijeh
2013-01-01, 10:26 PM
و در ادامه......

Vijeh
2013-02-10, 12:11 AM
خونتون چند متره خیلی شیکه
مرسی عزیزم ، اگه منظورت خونه منه 180 متره{1}

Honey
2013-02-11, 09:12 AM
آره عکس بذارین ایده بگیریم من واسه راهرو ورودیم مشکل دارم نمیدونم کاغذ کنم یا نماسنگ ؟

برای راهرو نما سنگ خیلی بهتره
ما تو راهرو خونه مون کاغذ دیواری کردیم خیلی زود کثیف شد:10:

باران خانوم
2013-02-12, 02:01 PM
سلام
منم میخوام عکس خونمونو بذارم و از نظراتتون استفاده کنم
میشه بهم بگین چطوری باید این کارو بکنم؟

setayesh66
2013-02-12, 02:52 PM
عزیزم برو قسمت پاسخ به مبحث اون پایین آپلود عکس رو کلیک کن و عکس مورد نظرت رو از کامپیوتر آپلود کن.

باران خانوم
2013-02-13, 08:32 AM
مرسی عزیزم {2 (6)}
منم عکس خونمونو میذارم اگه نظراتتونو بگین واقعا خوشحالم می کنین {53}
راستی تزئینات روی دیوار مال تولد دخترمه که هنوز بر نداشتم {4}

باران خانوم
2013-02-13, 08:35 AM
اینم بقیه ش{2 (4)}

باران خانوم
2013-02-13, 08:39 AM
این جاموند... راستی عکس اتاق دخترمو نذاشتم چون خیلی بهم ریخته س همیشه:10:

مهرانه
2013-02-13, 10:07 AM
باران جان از آشپزخونه ات خوشم اومد {53} چون اپن نيست{65}{68} من آشپزخونه اي كه اپن نباشه رو دوست دارم يك احساس امنيت و آرامشي توش هست كه تو آشپزخونه اپن نمي بينم {1}كه متاسفانه بيشتر خونه ها الان آشپزخونه اش اپنه مثل خونه خودمون

Nahid59
2013-02-13, 10:22 AM
باران جون خونتون شیکه

فقط یه نکته این که اگه تی وی رو بذاری جلو پرده و مبلاتو بچینی این طرف بهتر نیست؟؟؟

منم از آشپزخونت خوشم اومد به قولی تو پستو هست و زیاد تو دید نیست برای مواقع مهمونداری خیلی راحتی درسته؟؟

Shahrivar
2013-02-13, 12:25 PM
باران خانوم ميشه بگيد خونتون چند متره؟{53}

باران خانوم
2013-02-13, 01:03 PM
ممنون مهرانه جان و ناهید جان{2 (6)}
من هم دقیقا عاشق آشپزخونه اینجا شدم و زودی خریدیمش {71}
چون خونه قبلیمون یه اپن سراسری داشت و واقعا عذاب میکشیدم هم برای مهمون داری هم وقتی دخترم خواب بود{2 (14)}
جای تی وی رو عوض میکنم احتمالا ... مرسی دوستم{53}
شهریور جان خونمون 90 متره عزیزم

Vijeh
2013-02-13, 05:48 PM
دكوراسيونت زيباست عزيزم،ساده و شيك و دقيقا به خاطر انتخاب هوشمندانه وسايل خونه خيلي بيشتر از ٩٠ متر نشون ميده:-)

Vijeh
2013-02-16, 03:49 PM
سلام ویژه جون خونتون خیلی شیکه .اگه امکانش بود لطفا از آشپزخونه هم عکسی بگذارید.

مرسی عزیزدلم {77} با چشمهای خوشگلت میبینی :11:عکس آشپزخونه ام تو تاپیک آشپزخانه روز منوییم هست:3:

898
2013-02-19, 04:11 AM
سلام مرسی از همه دوستان گلم 1351 جان در مورد لوله های پکیج حق با شماست اون موقع تازه اسباب کشی کرده بودیم واسه همین هنوز خیلی کارا مونده بود الان درست شده از اونجایی که شوهر من عاشق تغییر دکوراسیونه باز کلی تغییر دکور دادیم قبلا خونم خیلی شلوغ بود هم به خاطر اسباب کشی هم روزهای عید بود الان فرش و کلی لوازم و عوض کردیم با اینکه یکسال نمیشه خریده بودیمشون ولی خواستم یه کم رنگ بیارم تو خونه که خیلی تیره و یکنواخت نباشه ان شاءالله با عکسای جدید میام خدمتتون دوستون دارممممممممم بوسسسس

Shady
2013-02-21, 12:55 PM
میشه نظرتون رو راجع به خونه من هم بگید
ممنون

عکسهای خونه amini_10906:

آپلود شده روی سرور روزمنو.

* لطفا برای نگهداری و استفاده بهتر از تصاویر، برای آپلود عکس از این دستورالعمل ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید {53}

Shady
2013-02-21, 12:57 PM
زری جون می شه بگین Address Bar کجاست تا داخلش کپی بشه{2 (26)}
با اجازه زری جون
هانی جون، آدرس بار به اون نوار باریک بالای صفحه میگن که آدرس یه سایت رو درش وارد میکنن. مثلا مینویسیم [Only registered and activated users can see links]

maman khatereh
2013-02-22, 12:19 AM
ای ستاره جون یخجال منم عین مال شماست ولی با هرچی پاک میکنم لکه میمونه چه جوری تمیز میکنی

دوست خوبم من هم یخچالم مثل مال شماست برای پاک کردنش از اسپری بی بوی تارو مار استفاده کنین

Shahrivar
2013-02-22, 11:56 AM
aminiعزيز خونه تون به نظر من خيلي قشنگ، ساده، مرتب در عين حال شيكه،ميشه از اتاقاش هم عكس بذاريد؟{2 (6)}واينكه خونتون چند متره؟ من اين سؤالو همش مي پرسم:42:آخه خونه ما 75 متره(هنوز نديدمش{21}) ببينم اصلآ ميشه توي 75 متروسايل چيد يا نه{20}مي خوام از خونه هاتون ايده بگيرم {53}

maryama
2013-02-22, 06:27 PM
شادي عزيزم عكساي خونه مال اميني جونه ؟ اگه تصويري كه گذاشتيد مربوط به خودتونه دوتا سوال داشتم يكي اينكه رنگ ديوارها و اون رنگ مكمل تيره تر دقيقا چه رنگيه؟! آخه دنبال همچين رنگي مي گردم هرچند خيلي به نقاش توضيح ميدم ولي اوني كه ميخوام نميشه يه مشخصه دقيق داري بهم بدي؟ .دوم اينكه ساعت ديواري تون رو چند روزپيش اومدم بخرم يه فروشگاه 120 ميداد و يكي ديگه 160 توي اين آشفته بازار شما چند خريديد؟مرسي

pooan
2013-02-22, 06:50 PM
اینم چیدمان خونه من ،البته چون روز بود نور زیاد بود ،دیگه به خوبی خودتون ببخشین{2 (4)}
به پای دکوراسیون دوستان نمیرسه ولی برای من قشنگترین جای دنیاسث{2 (6)}
vijeh خانوم فرشی که جلو کنسول انداختین دست بافه؟

Vijeh
2013-02-22, 07:13 PM
vijeh خانوم فرشی که جلو کنسول انداختین دست بافه؟

بله عزيزم،كار دست هنرمندان تبريزه{2 (6)}

pooan
2013-02-22, 08:22 PM
خیلی قشنگه .. سلیقتون حرف نداره ..اگر امکانش هست یه عکس تکی ازش میگیرین و مشخصاتش رو میگین؟

Betty
2013-02-22, 11:26 PM
aminiعزيز خونه تون به نظر من خيلي قشنگ، ساده، مرتب در عين حال شيكه،ميشه از اتاقاش هم عكس بذاريد؟{2 (6)}واينكه خونتون چند متره؟ من اين سؤالو همش مي پرسم:42:آخه خونه ما 75 متره(هنوز نديدمش{21}) ببينم اصلآ ميشه توي 75 متروسايل چيد يا نه{20}مي خوام از خونه هاتون ايده بگيرم {53}

عزیزم، خونه ٧٥ متری خونه کوچکی نیست، اگر وسیله خیلی زیادی نداشته باشید ، میتونید خیلی زیبا بچینید، به عقیده من شیکتر از خونه های خیلی بزرگ میشه.

Vijeh
2013-02-23, 10:22 PM
خیلی قشنگه .. سلیقتون حرف نداره ..اگر امکانش هست یه عکس تکی ازش میگیرین و مشخصاتش رو میگین؟

باشه عزيزم،حتما ،فقط اينكه ميدونم،گل ابريشمه ولي رج و شونه اش يادم نيست چون حدودا ١٢ سال پيش خريدمش{71}

مامان سعیده
2013-03-13, 09:12 AM
سلام دوستان منم کاربر جدیدم. اینهم عکسای خونم.

samanta2
2013-03-13, 09:53 PM
این هم از عکسای خونه من درسته که به پای خونه های زیبای شما نمیرسه {2 (14)}ولی من خیلی دوستش دارم{2 (6)}

mami ghazal
2013-03-13, 09:58 PM
اينم خونه نو من البته جهيزيه هستش

mami ghazal
2013-03-13, 10:02 PM
نميتونم عكسا رو up كنم اينقدر سرعتم كمه{2 (14)}

Sepnta
2013-03-13, 10:35 PM
نميتونم عكسا رو up كنم اينقدر سرعتم كمه{2 (14)}

عزیزم قبل از ارسال عکسات یه بار دکمه نمایش رو بزن تا مثل این عکست سرو ته نباشه:3:

مامان سعیده
2013-03-15, 08:19 PM
عزیزم خونتون خوشگله ولی میخوام بپرسم دیواراش صورتیه؟؟یا چراغی که روشن کردین صورتی است؟؟؟؟
به نظرم فضا رنگش صورتی
خیلی خوشمله خونت خانم باسلیقـــــــــــــــــــ ـه:-*

ممنون چشماتون خوشمل میبینه.نه صورتی نیست بخاطرچراغها اینجوری دیده میشه

avaymahtab
2013-04-17, 01:07 PM
سلام

من ی راهنمایی می خوام ممنون می شم کمک کنید. من منزل رو به تازگی عوض کردم . برای تزئین دستشویی و حمام با توجه به اینکه رنگ کاشی ها آبی رنگ هست و من اصلا خوشم نمیاد و نمی تونم هم تغییری توش ایجاد کنم چون منزل خودم نیست موندم چکار کنم که بتونم این فضا را کمی تغییر توش بدم که قابل تحمل تر بشه {2 (4)} از دوستان چه پیشنهادی میدید . ست آینه و باقی چیزاها رو چه رنگی بگیرم (بجز رنگ سفید) که با کاشی آبی رنگ هارمونی داشته باشه

Sepnta
2013-04-17, 02:16 PM
سلام

من ی راهنمایی می خوام ممنون می شم کمک کنید. من منزل رو به تازگی عوض کردم . برای تزئین دستشویی و حمام با توجه به اینکه رنگ کاشی ها آبی رنگ هست و من اصلا خوشم نمیاد و نمی تونم هم تغییری توش ایجاد کنم چون منزل خودم نیست موندم چکار کنم که بتونم این فضا را کمی تغییر توش بدم که قابل تحمل تر بشه {2 (4)} از دوستان چه پیشنهادی میدید . ست آینه و باقی چیزاها رو چه رنگی بگیرم (بجز رنگ سفید) که با کاشی آبی رنگ هارمونی داشته باشه

عزیزم ست آینه رو میتونی نقره ای بگیری. میتونی از گلهای مصنوعی هم استفاده کنی. همینطور شمع و حوله هایی که با رنگ هایی که دوست داری میتونه فضاتو عوض کنه

Vijeh
2013-04-19, 12:21 AM
سلام

عزيزم اتفاقا براي حمام رنگ آبي مناسبه ميتوني از وسايلي با تم ساحلي استفاده كني مثل صدفهاي ريز و درشت و اين طرح رو تو پرده حمام و حوله ها هم تكرار كني و همونطور كه پريسا جون گفتن از آينه با قاب نقره اي و يا حتي از اين اينه هاي بدون قاب استفاده كني،و از شمع ها و كاكتوسهاي كوچولو واسه تزيين استفاده كني،ولي هميشه تو حمام از يه وسيله كوچك زرد براي جذاب كردن فضا استفاده كن مثل يه صابون زرد يا يه حوله زرد بين چند حوله آبي كمرنگ و پررنگ!در ضمن از صابونهاي فانتزي يا ظرفهاي شيشه اي كه توش پر از پنبه هاي توپي هستش براي قشنگ نشون دادن فضا استفاده كن،اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم{2 (5)}

avaymahtab
2013-04-20, 01:11 PM
سلام

دوستان از راهنمایی که کردید ممنون . ویژه جان فضای دستشویی خیلی کوچیکه جایی برای گذاشتن شمع و چیزای دیگه ای که گفتی ندارم فقط بتونم ست آینه و جا مسواکی و صابونی رو عوض کنم ولی برای ایده ای که دادی سپاسگزارم{53}

نادیه
2013-05-03, 09:34 PM
این هم خونه ما.

سلام عزیزم اسن گل های خونتومیشه بگی

مارال خانم
2013-05-12, 12:37 AM
قرار بود یه آشپزخونه برای خودم بزنم اما از اونجایی که در مقابل کارهای هنرمندانه خانمهای روز منو چیزی برای گفتن نداشتم{2 (4)} این عکسه موند روی دستم گفتم لا اقل اینجا بزارم تا حروم نشه {65}ببخشیدا عکس ماکرو هم بود دیدم این جزء جدا نشدنی و بسسسسسسسیار عزیز آشپزخونم هست{2 (6)}( و در این عکس در حال پختن مافین بود)

Simin1
2013-06-04, 11:29 PM
اینم خونه کوچولوی ما که واسه ی من بهترین و امن ترین جای دنیاست

Simin1
2013-06-04, 11:32 PM
اینم آشپزخونم

victoria
2013-06-30, 11:46 PM
سلام

اين كه كار مشكلي نيست هميشه آبي يا با نارنجي ست ميشه يا با قهوه اي ببين كدوم با سليقه ات جور در مياد.

bahar91
2013-07-01, 10:23 PM
دوست جونای گلم میشه از اتاق بچه هاتونم عکس بزارید من احتیاج به کمک دارم اخه یه پسر هفت ساله و یه دخمر یه ساله دارم با یه اتاق 12 متری که برای هردوشونه وسایلشونو کلا میخوام عوض کنم حالا چه رنگ و چه مدله و .... نمیدونم

ღ.ترنم.ღ
2013-07-10, 03:30 AM
سلام.یک سوال داشتم لطفا جواب بدید مبلام نیم استیل نسکافه ای هست وفرشم هاشیه اش کرمی ووسطش سورمه ای چه کوسن وپرده ای خوبه؟

دوست خوبم به روزمنو خوش اومدید.{53}

ای کاش سوالتون رو در بخش سوالات دکوراسیونی مطرح میکردین تا تعداد بیشتری از دوستان ملاحظه میکردند و پاسخ میدادند.

به نظر من برای پرده میتونید از هر دو رنگ کرم نسکافه ای یا رنگ سورمه ای استفاده کنید که من به شخصه سورمه ای رو خیلی بیشتر میپسندم و کار خاص تری میدونم.

اگه رنگ مبلاتون نسکافه ای سیر هست از کوسن های نزدیک به رنگ خودش به صورت تک رنگ یا با چند رنگ مشابه از همون تم رنگی استفاده کنید و اگه هم روشن و مایل به کرمه حتی میتونید از رنگ های طوسی ملایم و آبی و سورمه ای نیز استفاده کنید.

golnaz
2013-07-11, 09:50 PM
این هم عکس اتاق خودم{connie_1}

sorour
2013-08-05, 10:37 AM
عکس اتاق من من عاشق سادگی هستم اتاقم خیلی ساده است
حالا بعدا عکس خونمون رو میزارم خونه من نیستا خونه بابام منظورمه{4}
مامانم برعکس منه خونه شلووووووووووغغغغغ{verysad}

Simin1
2013-08-06, 08:13 PM
اینم اتاق خواب ما، منم سادگی رو می پسندم

melmel
2013-08-08, 06:22 PM
سیمین جون اینم خونه ما البته از خونه شما خیلی کوچکتره{4}{65} ولی خدارو شکر مال خودمون{63}

melmel
2013-08-08, 06:36 PM
ودر ادامه{71}

maman.amir
2013-09-07, 09:10 PM
سلام خانومای گل باسلیقه . بعد از مدتها فکر تصمیم گرفتم از خونه شلختم عکس بزارم ببخشید خیلی خوب نیست . اگه ممکنه تو چیدمان یه کمی کمکم کنید . اول از آشپزخونه من که فقط از صبح تا شب توش آشپزی میکنم و خانواده شکموی خودم رو روزی 5 یا 6 وعده باید سیرکنم.{verysad}

ببخشید چند تا عکسم اونوریه آخه تازه کارم . و اینکه عکسا با موبایله. روم نمیشد این عکسا رو بزارم . آخه هرچی دارم مال ده پانزده سال پیشه . بعدش هم تازه اسباب کشی کردم حدود دوماهه . هنوز خوب سروسامون نگرفتم .فقط یه چیز دیگه کوسنها همه کار خودمه . کیف کیند از این همه هنر همینطور تابلوها که بعدا عکس از نزدیکشو میزارم .

maman.amir
2013-09-08, 07:10 PM
بسياااااار عاااااااااااالي،عزيزم،مژگ ان خونت چند متره؟ماشالا خيلي بزرگ و دلبازه،آفرين به اين همه سليقه ،اون كوسنها معركه هستن ،همينطور روميزي ها،عزيزم چون گفتي كه يه چيزايي رو بگم ،ميتوني به جاي اينكه همه مبلمان رو كنار ديوارها بچيني ،جمع ترشون كني و اينطوري فضاهاي تعريف شده داشته باشي،مثلا فضاي تعريف شده پذيرايي،نشيمن و غيره ،وقتي اين كار رو بكني محيط خونه صميمي تر بنظر مياد،به نظرم بيشتر از رنگهاي خنثي تو دكوراسيونت استفاده كردي مثل كرم و قهوه اي ،كمي سبز سدري و يا نارنجي پاييزي در قالب كوسن يا اكسسوري به محيط وارد كني زيباتر ميشه ،قديمي بودن وسايل مهم نيست كه حتي باعث بوجود آمدن يه سبك ميشه،مثلا من عاشق اون چراغ سه فيتيله ايت شدم،ولي اگه اين وسايل به جاي اينكه پراكنده باشن در قالب يه مجموعه كوچيك به نمايش گذاشته بشن بسيار جذابتر ديده ميشن

سلام ویژه مهربون . ممنون از تو و همه خانومای گل .خونمون حدود فکر کنم 180 یا 200 متر آپارتمانی که فقط دو واحد در دو طبقه است . من طبقه اولم نرسیدم از در ورودی و باغی که دور خونمونه عکس بگیرم . اونجا به نظرم خیلی زیباست . راست میگی من همش یه حس وسواس نسبت به رنگها دارم میترسم رنگ مخالف تو هر چیزی بکار ببرم . از رنگهای تند مثل قرمز و نارنجی یه کم عصبی میشم . نمیدونم چرا . ولی رنگهای ملایم دوست دارم . سبز سدری رو خیلی دوست دارم . میشه بگی کجاها استفاده کنم بهتره ؟{105}{71}

Vijeh
2013-09-08, 10:04 PM
مژگان جون ،در قالب وسايل كوچيك مثل گلدون و شمع و كوسن و ظرفهاي تزييني كه سبكشون متناسب با سبك خونت باشه،يعني خيلي مدرن نباشه كه بتونه جشم رو متوجه خودش كنه

sorour
2013-09-30, 02:58 PM
ببخشید خونمون زیاد مرتب نبود ولی آی پد داداشی رو کش رفتم از موقعیت استفاده کردم دیگه {4} خودم که دوربین ندارم {20}

sorour
2013-09-30, 03:01 PM
ادامهههههههههههههه

sorour
2013-10-06, 11:55 AM
چند تا عکس دیگه از خونمون عکساش بهتر و واضح تر از قبلیاست از زوایای دیگه
و حیاط خلوت و انباری کوشولومون که عاشقشونم[Only registered and activated users can see links] :11:{2 (6)}
مامانم روی گاز داخلی زیاد غذا درست نمیکنهمیگه خونه چربی میگره
روی اون بیرونیه درست میکنه غذا رو {1}

sorour
2013-10-06, 12:10 PM
................

Sarashpaz-Sepideh
2013-10-22, 09:58 PM
دوستان عزيزم لطفا خواهش ميكنم لطفا لطفا لطفا اينجا فقط عكس خونه هاتون رو بذاريد اگر سوال خاصي درمورد چيدمان وسايل خونه،رنگ و جنس پرده يا كوسن، فرش و مبل و ... داريد تو اين تاپيك مطرح كنيد و جواب بگيريد.

نادیه
2013-12-31, 10:32 PM
این m,n می بینید از شب عروسی بالا سر تختمون به دیوار زدم واون تاریخم ـ تاریخ عروسیمون -{21}وهنوز بعد 3سال بالای تختمون خیلی دوسش دارم {2 (6)}{2 (6)}:11:

195664

195665

Simin1
2014-01-05, 03:29 PM
عکس های خونه جدید من{2 (6)} از زوایای مختلف،آشپزخونم هنوز به هم ریخته است{4}
البته هنوز خیلی جاهاش کار داره،مثلا شیشه های اپن آشپزخونه،تابلوهای رو دیوار پشت مبل راحتی و ....
ولی خوب دوست داشتم زودتر عکس خونمو برای دوستام بذارم{2 (5)}
هلاک شدم ،خیلی اسباب کشی سخته{66}
پ ن:خانه از آن چه که در عکس ها میبینید،بسیار زیباتر است{4}{65}

elham00068
2014-01-05, 04:08 PM
197043
197044
197045
197046

elham00068
2014-01-24, 12:48 AM
اینم اتاق خوابم
200696

*ستاره*
2014-03-10, 12:43 AM
اتاقم نمای کلی
الان یکم دکورش رو تغییر دادم
روبه روی تختم کمد دیواریه و کتابخونه
همه چیز به غیر از قالیچه سلیقه ی خودمه
قالیچه رو از قبل داشتیم و انداختم تو اتاقم...
از آینه دراور بعد عکس میگیرم میذارم.......

مامان زهرا و حسین
2014-03-10, 11:37 AM
سلام دوستان.خونه های همه تون خیلی قشنگ و با سلیقه چیده شده بود.برای همه تون شادی و برکت در زندگی رو دعا می کنم.
خواستم بدونم دوستانی که کاناپه یه سره دارند چند خریدنش؟همونا که چند نفر رو جا میده و گوشه ی اتاق میذارن.
ممنون

سلام عزیزم به روز منو خوش آمدید.من جواب سوال شما را نمیدونم اما باید اینجا بپرسین تا دوستان راهنماییت کنند.[Only registered and activated users can see links]

Sarashpaz-Sepideh
2014-03-10, 12:37 PM
اينم عكسهاي خونه ما ......................

پذيرايي كه چيدمانش رو زود زودعوض ميكنم برا همين عكساش فرق دارن {4}
اتاق خواب {53}

اشپزخونه كه قبلا اينجا ([Only registered and activated users can see links]) گذاشته بودم

Sarashpaz-Sepideh
2014-03-10, 12:45 PM
هال (سنگهاي خيلي ريزي كه روي ديوار شومينه چسبيده شده ،توسط همسري ميباشد {2 (6)})
اتاق كودك
يه عدد اتاق كار همسري هم داريم كه هميشه بعلت نامرتب بودن از نصب عكس معذوريم :45:

*Shima*
2014-03-30, 09:07 AM
اینم خونه 85 متریه ما.از اتاق دیگم عکس نذاشتم چون خیلی بهم ریخته بود.

یاسمین 20
2014-04-12, 12:48 PM
خونه من چیدمان خاصی نداره خیلی دوست دارم تغییراتی بدم اما نمیدونم چجوری{2 (26)}

یاسمین 20
2014-04-12, 12:59 PM
{53}{53}{53}

شبهای تهران
2014-04-12, 04:09 PM
خونه من چیدمان خاصی نداره خیلی دوست دارم تغییراتی بدم اما نمیدونم چجوری

یاسمن عزیز ماشااله چه خونه بزرگ و قشنگی داری امیدوارم که به سلامتی و با دل خوش توش زندگی کنید . چون خودتون خواستید به خودم اجازه دادم که اظهار عقیده کنم . چند تا پیشنهاد براتون دارم که اگر دلتون خواست انجامش بدید .
آشپز خونتون خیلی بزرگ و دل باز هستش با کابینت زیاد اگر میتونید اون قابلمه ها رو از بالای یخچال بردارید و توی کابینت بچینید اون بالا خلوت باشه بهتره اما اگر دلتون میخواهد که اون بالا چیزی باشه یک ظرف دکوری و یا یک سبد گل بزارید .
اون دمکنی و پیش بند و ,,,,, زیبا هستند اما اون ستون دم یخچال رو خیلی شلوغ کردند اگر جای دیگر برای اویزون کردن دارید که جلوی چشم نباشه بهتره و یا اینکه توی یک کابینت قرارشون بدید .
مبلهاتون رو هم که ظاهرا دو دست هستند اگر هر ست رو به صورت نیمدایره جدا از هم بچینید به زیباتر شدن فضا کمک میکنه . راحتی رو جلوی تلویزیون و اون دست دیگر رو پشت راحتی ها بچینید
فضای خونتون بیشتر کرم و قهوه ای هستش اگر از یک رنگ مکمل مثل کوسن نارنجی , سبز برای مبلهای راحت تر و یا دکوریهای دیگه با این رنگها استفاده کنید خونتون زیباتر خواهد شد
کنسول و بوفتون که هر دو قد بلند هستند بهتره که کنار هم نباشند اگر صلاح میدونید جاشون رو تغییر بدید
و چیزی که خیلی به چشم میاد اینکه شما تقریبا هیچ گلدونی توی خونه ندارید
در پایان ببخشید که خیلی پر حرفی کردم

Homa2
2014-04-12, 05:03 PM
یاسمن جون منم با خاطره عزیز موافقم خونه خیلی دلباز و قشنگی دارید.
یکی دو پیشنهاد: وسایل برقی رو از روی کابینت به داخل کابینت منتقل کنید سطح کار باز میشه و آشپزخونه دلبازتر.
دیگه اینکه مبلها رو از دیوار فاصله بدین یا به صورت ال بچینید یا گرد...اینطوری مهمونا موقع صحبت همو میبیندد و میشنوند.
کمد اتاق بچه هم اگر دیوار کناری بذارین بهتره اینطوری جلوی پنجره است و نور رو میگیره. دوستم همه اینها فقط پیشنهاد بود که اگر دوست داشتین اعمال کنید.امیدوارم به سلامتی و دل شاد تو خونه اتون زندگی کنید{53}

یاسمین 20
2014-04-12, 09:06 PM
دوست جونای عزیزم ممنون از نظراتونراستش منم خیلی دوست دارم کارایی که گفتین انجام بدم اما اشپزخونم بااینکه بزرگه اما کابینتاش کمه وظرفامو بزور جادادم شوشو هم نمیذاره کابینت اضافه کنیم برای همین قابلمه هارو اونجا گذاشتم اون سرویس پارچه ای رو هم حتما برمیدارمواسه کمد بچه هم ما یک اتاق طبقه بالا داریم که به عنوان انباری استفاده میشه راستش تو این اتاق وسیله های دخترم بود پرده ولوسر هم داشت چند ماه قبل خونه رو رنگ کردیم دیگه نصبشون نکردیم چون این اتاق اصلا استفاده نمیشهبرای بقیه تغییرات حتما از نظرات استفاده میکنمخیلی خوشحال شدم که برام وقت گذاشتین:11::11:

ღ.ترنم.ღ
2014-04-12, 10:31 PM
یاسمین جان خونه زیبایی دارید ایشالا همیشه با دل خوش توش زندگی کنید.

پیشنهادات من:

1-مبل های پذیراییتون رو حالت گرد و راحتی هالتون رو اگه میشه ال بچینید.

2-والان و کناره ساتن پرده های آشپزخونتون رو بردارید و فقط حریر ساده باشه.شیک تره و ساده تر.

3-با توجه به گرم شدن هوا میتونید تختتون رو بچرخونید و زیر پنجره قرار بدید.

4-روی کابینت هاتون رو خلوت تر کنید.

5-فاصله فرش هاتون رو بیشتر کنید شیک تره/

6-وی سی دی ای که زیر میز تلویزیون هست رو جابجا کنید چون فضاتون الان شلوغ به نظر میرسه.

شاد و موفق باشید./{53}

بنیتا
2014-04-25, 09:30 PM

بنیتا
2014-04-25, 09:31 PM

بنیتا
2014-04-25, 09:32 PM

بنیتا
2014-04-25, 09:33 PM

بنیتا
2014-04-25, 09:37 PM

بنیتا
2014-04-25, 09:38 PM

بنیتا
2014-04-25, 09:39 PM

Marjan
2014-04-26, 09:04 AM
خیلی قشنگه مبارکت باشه بنظرم اگر چند تا گیاه اپارتمانی هم به خونت اضافه کنی بخاطر رنگ سبزش جلوه بیشتری به دکوراسیونت مبده