تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی

PDA

مشاهده نسخه کامل : راز - The Secret

سودابه
2012-09-13, 05:32 PM
مقدمه
یک سال پیش زندگی ام از هم متلاشی شد. تا سر حد مرگ کار می کردم .ناگهان پدرم فوت کرد و رابطه ام با همکاران و عزیزانم دچار اغتشاش شد. در آن موقع حتی به ذهنم هم خطور نمی کرد که در کمال یأس و نا امیدی موهبتی الهی نصیبم شود
به دلیل موفقیت پیش آمده ، به راز بی نظیر نگاهی اجمالی انداختم. به راز زندگی ،که در واقع کتاب یکصد ساله بود و دخترم هیلی (Hayley ) آن را به من داد. من ردیابی قضیه راز را در سرتاسر تاریخ شروع کردم.اینکه بیشتر مردم از آن خبر داشتند ،برایم باور نکردنی بود،آن هم بزرگترین افراد در طول تاریخ، مثل افلاطون ، شکسپیر،نیوتون،هوگو،بتهوون ،لینکلن،ادیسون و اینشتین.
ناباورانه از خود پرسیدم چرا تک تک مردم از این قضیه خبر ندارند ؟ در اشتیاقی مبنی بر در میان گذاشتن این راز با مردم جهان می سوختم و از این رو جستجوی افراد در قید حیاتی را که از این راز خبر داشتند،شروع کردم.
سر و کله ی آنها یکی پس از دیگری پیدا شد.
...............
هدف من از نوشتن کتاب راز ایجاد شادی و لذت در میلیاردها نفر در سزاسز جهان بود،که هنوز هم هست.تیم راز هر روز با دریافت هزاران نامه از مردم جهان در هر سن و سال و نژاد و ملیتی که بابت دستیابی به شادی و لذت قدردانی خود ابراز می کردند تحقق این هدف را لمس می کند .و...........

چکیده ای از مقدمه کتاب راز

راز

راندا برن / نفیسه معتکف

سودابه
2012-09-13, 05:37 PM
جان اساراف (کار آفرین و متخصص بازار پول )
هر آنچه ما انتخاب کنیم، می توانیم داشته باشیم.از نظر من مهم نیست به چه عظمتی باشد.

پرنتیس ملفورد
هر اندیشه تو ،واقعی است-نیرو است.

باب دویل
به طور کلی قانون جذب بیان می دارد که هر چیزی مشابه خود را جذب می کند.اما ما به راستی در سطح تفکر حرف می زنیم

باب پراکتر
هر آنچه را در ذهنت مجسم کنی ،به دست خواهی آورد

سودابه
2012-09-14, 04:54 PM
شاید تو نشسته ای و از خود می پرسی که *راز چیست؟* الآن می گویم چطور برای خودم پیش آمد تا این را بفهمم. همه ی ما قدرتی لایتنهاهی سر و کار داریم.همگی خودمان را دقیقن با قوانین مشابهی راهنمایی می کنیم. قوانین طبیعی کائنات به قدری دقیق و منظم اسن که ما حتی در ساختن سفینه های فضایی هم هیچ مشکلی نداریم.ما می توانیم مردم را به کره ماه بفرستیم و می توانیم زمان فرود را فقط با اختلاف چند ثانیه تعیین کنیم. در هر جاکه هستی_ هند،استرالیا،زلاندنو،استک لهم،لندن،تورنتو،مونترال یا نیویورک_همه ی ما فقط با یک قدرت سرو کار داریم؛ یک قانون و آن قانون جذب است.
راز در واقع در قانون جذب نهفته است!
هر آنچه به زندگی ات وارد می شود،در واقع تو خودت آن را به سوی زندگی ات می کشانی و به واسطه ی تصویر ذهنی ات است که آن را جذب می کنی.این همان تفکر خودت است.هر آنچه در ذهنت جاری باشد،آن را به سوی خود جذب می کنی.

سودابه
2012-09-14, 05:02 PM
هر چیزی مشابه خود را جذب می کند

قانون جذب حکایت از این دارد که هر چیزی مشابه خود را جذب می کند و بنابراین تو فکری در ذهنت داری،در واقع افکار مشابه را به سوی خود جذب می کنی. در اینجا مثال هایی آورده می شود که شاید خودت هم قانون جذب را در زندگی تجربه کرده باشی.
تا به حال شده راجع به مسأله ای که از بابت آن شاد نیستی فکر کنی ،و هر چه بیشتردر این مورد فکر کنی،بدتر به نظرت برسد؟ دلیلش این است که وقتی فکری را به ذهن خود می آوری ،قانون جذب هم فوری مشابه همان فکرت را به ذهنت می آورد.عرض چند دقیقه آن قدر افکار ناخوشایند به ذهنت می آید که وضع بدتر می کند.هر چه بیشتر راجع به آن فکر کنی ،غمگین تر می شوی .

سودابه
2012-09-14, 05:06 PM
باب پراکتر

هر آنچه را در ذهنت مجسم کنی ،به دست خواهی آورد.

مایک دولی
و این اصل در جمله ای ساده خلاصه می شود.افکار به اوضاع و احوال تبدیل می شوند.
چارلز هانل
ارتعاشات نیروهای ذهنی حساس ترین و در نتیجه نیرومند ترین در عرصه ی هستی است.