تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی

PDA

مشاهده نسخه کامل : آش اسفناج

Azijam
2012-02-29, 02:18 PM
مواد لازم...........من مقدارو نمیگم............چون میتونید این ترکیبو با ذاعقه خودتون کم یا زیاد کنید...........اسفناج........برنج نیم دانه معطر..............اب گوشت یا مرغ...........پیاز ساطوری..........هویج ساطوری............کرفس ساطوری...........و هر ادویه ای که دوست داشتی به میزان لازم.......................من این بار این اشو با گوشت بو قلمون درست کردم............خیلی خوشمزه بید......یه تیکه گوشت بو قلمون رو اب پز کردم به همراه یه پیاز کوچلو و نمک و زرچوبه.......... گذاشتم یه ساعت بپزه.......بعد پیازو در اوردم...........تو این مرحله برنج شسته شده رو به همراه اسفناج خود شده به مواد تو قابلمه اضافه کردم............گذاشتم تا خوب برنج شفته بشه................تو یه ظرف دیگه یه مقدار روغن زیتون ریختم و پیازو در حدی که سبک بشه تفت دادم بعد هویج رو اضافه کردم در اخر کرفس..................بعد مواد تفت داده شده رو به اش اضافه میکنیم..............بعد از اضافه کردن یه رب زمان میدیم.............حالا اش ما اماده اس{6 (45)}........من گه گاهی هم تو این اش عدس هم میریزم..............این اش برا کسایی که سرما خوردن خیلی خوبه............من یادمه اون موقع که کوچیک بودم مریض میشدم مامان خانومم همیشه برام درست میکرد{20}

Azijam
2012-02-29, 02:21 PM
این اش اسفناج یه روزی بود که شوشو مریض شده بود..............براش پخیدم..............ولی اسفناجش کم بید............اخه بیشتر نداشتم{4}

Azijam
2012-11-19, 06:32 PM
من این بار این اشو با گوشت مرغ درست کردم ............یه تیکه گوشت مرغ رو اب پز کردم به همراه یه پیاز کوچلو و نمک و زرچوبه.......... گذاشتم یه بیست دقیقه بپزه.......بعد پیازو در اوردم...........تو این مرحله برنج شسته شده رو اضافه کردم و گذاشتم برنج شفته بشه بعد اسفناج خورد شده رو اضافه میکنیم(البته میشه همراه با برنج اسفناج رو هم اضافه کرد)....... و فقط زمان میدیم تا اش خوب جا بیفته.........به همین سادگی{2 (5)}

Azijam
2012-12-21, 07:20 PM
اش اسفناج با گوشت بوقلمون برا همسری مریض احوال{2 (9)}.........................این تاپیک منو یاد مریضی و سرماخوردگی میندازه به این خاطر دوسش ندارم:45: