کارگاه آموزش آشپزی - غذاهای نونی با مدیریت دوست خوبمون سرآشپز سپیده
کارگاه های آموزشی در روزمنو - تزئینات شکلاتی با مدیریت دوست هنرمندمون نیلوفری
کارگاه آموزش نوشیدنی های تابستانی

PDA

مشاهده نسخه کامل : .: فر :.

Sarashpaz-Sepideh
2011-11-30, 01:55 PM
بچه ها همه لوازم خانگي رو داشتيم الا فر!
هر صحبتي دارين بياين اينجا
من ميخوام فر بخرم به نظرتون چه ماركي خوبه قيمتاش چه طوره؟راهنماييم كنيين لطفا دوستان {53}

Amitida
2011-11-30, 02:51 PM
آخ جون فرررررررررررررررر
سپیده جون من موقع خرید جهیزیه گاز تهران سبحان خریدم ولی چون خونه ای که گرفتیم گاز روکار داشت ازش استفاده نکردم تا به امروز الان خوشحالیمم بابته همین فررررررررررررررررر ه
{69}

Sarashpaz-Sepideh
2011-11-30, 02:54 PM
استفادش نكردي؟

Amitida
2011-11-30, 03:00 PM
درحال تمرینه الان:3: ببینم چی در میاد خبر میدم.
امروز روز افتتاحیه بود{4}

ماهمون
2011-11-30, 03:04 PM
سپیده جون ما فر گاز اسنوا داریم {4} ولی چون آشپزخونه کوچیکه نمی تئنیم روشنش کنیم!! یه خانوم شیرینی پز میشناسم اونم اسنوا داشت و همه ش میگفت فر گاز من عالیهههههه!
من اینقدر دلم به حال خودم میسوخت وقتی اون با آب و تاب تعریف میکرد {20}

Marjan
2011-11-30, 08:32 PM
بنظر من فر خارجی از لحاظ کیفیت از فر ایرانی خیلی خیلی بهتره .فر ایرانی فقط برای پخت غدا مناسبه نه کیک{104}

mayam
2011-12-01, 10:07 AM
منم فر گازم پادیسانه و به نظر من اصلا برای شیرینی و کیک مناسب نیست.
چون اگه درجه حرارتش از 180 درجه کمتر بشه خاموش میشه.{2 (26)}
به نظر من فرگازهای ایرانی استاندارد نیست{2 (9)}

میکا
2011-12-01, 10:12 AM
سلام دوستای خوبم
می خوام راهنماییم کنین
من فرم لوفرا هستش.
الان 1 ساله ازدواج کردیم جرات نمی کنم راه بندازمش. تا حالا روشن نشده
می خوام بگین چی کار کنم؟ چطور راه بندازمش؟

Amitida
2011-12-01, 10:17 AM
میکا جون میتونی مدلش و تو google سرچ کمی ببینی چی نوشته.حتما یه توضیحی داره:3:

*عاطفه*
2011-12-01, 12:49 PM
به نظر من هم فرهاي ايراني اصلا به درد نمي خورن و فقط ميشه توش غذا پخت اون هم با هزار مكافات از فندكش گرفته تا درجه حرارت و تنظيم نبودن صفحه رويي گاز و.....{verysad}
اينو طبق تجربه ام مي گم،من 4 سال پيش عروسي كردم و اون موقع هر چي مامانم گفت تو كه همه چيز رو خوب و خارجي ورداشتي گازت رو هم خارجي ور دار گفتم نه بابا گاز كه چيزي نداره كه بخوام خارجي بگيرم و رز گاز كه خيلي تعريفش رو شنيدم ورداشتم .خلاصه كنم كه پدرم رو دراورد و مجبورم كرد كه سال بعدش تكنو ايتاليا(نه تاكنوي ايراني كه همه به اسم تكنو ميشناسنش) بخرم كه فوق العاده ازش راضيم و كيك و شيريني هام توش عالي ميشه.
يه جورايي عاشقشم كه اينقدر همه چيزش عاليه{2 (6)}
فندكش با شمردن تا 3 گاز يا فر رو روشن مي كنه،همزمان هم ميشه از گريلش و هم از فرش استفاده كرد،نياز به گذاشتن ابروي فلزي واسه روشن كردن گريل نداره و درش رو هم نبايد باز كرد و هزار تا محسنات ديگه.
خلاصه اينكه اصلا ايراني نخريد كه انگار مثل من پولتونو دور ريختيد.{20}

Belfi
2011-12-04, 11:50 PM
من هنوز گاز نگرفتم کسی اسنوا مدل رومینا تموم لعاب داره؟ازش راضیه؟

Hanichef
2011-12-07, 12:57 PM
منم با عاطفه جون و بقیه دوستان موافقم...اصلا دور و بر فر ایرانی نباش ... مخصوصا ماها که زیاد هم استفاده می کنیم...فرهای ایتالیایی خیلی عالین... هیچی هم بهتر از یه فر استاندارد نیست...قیمتش هم از 1 میلیون هست {4} فرهای برقی که همزمان گریل و شعله پایین روشن میشه خیلی عالین .. منم واسه خونه جدید می خوام فرگازم رو عوض کنم.. اما نمی دونم از مدل تو کار بگیرم یا نه...یعنی گاز جدا و فر جدا یا نه {20}

ماهمون
2011-12-07, 01:06 PM
راستی اسنوا ایتالیایی هست هااااااااااااااا
منتاژ ایرانه تمام قطعاتش مال ایتالیاست!{105}

*Lotus*
2011-12-07, 01:07 PM
ما تازه فرگاز دوو گرفتیم. فرش رو هنوز امتحان نکردیم ولی یه مزیتی که داره اینه که شعله پلوپزش 2تا ولوم داره و این خیلی خوبه. یعنی دایره داخلی و بیرونیش جدا جدا کم و زیاد میشن و میشه یکیش رو خاموش کرد. شکل شعله هاش هم خیلی خوشگله. اگه عکسشو پیدا کنم میذارم.

اما در کل اونجوری که من فهمیدم الان بهترین گاز لاجرمانیا هستش. مال آلمانه . قیمتش نسبتا بالاست ولی کیفیتش از همه بالاتره.

sib
2011-12-25, 10:37 AM
سلام دوستای خوبم
می خوام راهنماییم کنین
من فرم لوفرا هستش.

کارکردش مثل بقیه گازهاست موقع روشن کردن شعله اجاق چند ثانیه باید دستگیره رونگهداری تا شعله بگیره بعد ازروشدن میتونی شعله رو کم کنی.
برای روشن کردن فر هم همینکارو بکن فقط باید زمان بیشتری دستگیره رونگهداری برای گریل کردن دستگیره فر رو به سمت مخالف بپیچون.
اگه فر دودرباشه میتونی فر وگریل رو همزمان روشن کنی{6 (13)}

za_vahab
2011-12-25, 04:58 PM
منم فر گازم ماژیک شف بود که کلی ازش تعریف میکردن ولی اصلا بدرد نمیخورد دائم خاموش میشد تا اینکه عوض کردم و تکنو ایتالیا گرفتم الان 4 ساله دارمش و خیلی ازش راضیم منم به این نتیجه رسیدم که اصلا دیگه دور لوازم ایرانی نرم چون هم گاز هم یخچالم افتضاح در اومد اونم امرسان بود و همون سال اول یه موتور رو دستمون گذاشت ولی الان 3 ساله که اونم عوض کردم و ساید سامسونگ گرفتم فوق العاده است

Honey
2012-01-12, 04:25 PM
کسی فر یا یخچال یا ماشین لباسشویی LG کره ای داره راضی است ازشون ؟چند ساله دارین استفاده میکنین؟
نمایشگاه که رفتم نمایندگی خیلی تعریف می کردقیمتش که خوب بود میخوام ببینم کسی استفاده کرده
تعریفاش راستی بود یا الکی{4}

Amitida
2012-01-13, 12:44 AM
من اصلا از فرم راضی نیستم 1 ماهه که دارم استقاده میکنم.شاید باید سرویس کارش میومد و نصبش میکرد ولی 1 ساعت باید با انگشتم نگه دارم تا ترموکوبلش گرم بشه و فر روشن بمونه وگرنه خاموش میشه.این روشن کردن فر اینقدراذیت میکنه که اصلا سراغ فرم نمیرم{102} ( تهران سبحان {104})

*عاطفه*
2012-01-13, 08:34 PM
فرشته جون
فرت ايرانيه؟؟اگه اراه كه هينه و هيچ كاري نمي توني بكني چون همونطور كه قبلا گفتم گاز قبلي من هم همينطور بود اما الان اين فرم به 30ثانيه نرسيده فندك مي زنه و روشن ميشه و نياز به نگه داشتن نداره
اين هم يه مزيت ديگه گاز خارجي:3:

Neda-V
2012-01-13, 10:53 PM
من فرگازم اسنواست ازش راضی بودم تا چند روز پیش درجه اش رو که روی 180 میذاشتم خاموش میشد اولین بارش بود ولی دیگه امتحانش نکردم
یخچال فریزر و ماشین لباسشویی هم LG دارم خیی ازشون راضیم از هردوشون یخچال فریزرم خیلی جاداره و موندگاری میوه تو کشوی مخصوصش خیی خوبخ خواهرم هم سایدش رو داره اونم خیلی راضیه
ماشین لباسشویی هم عالیه چون همه جور برنامه ای داره و خیلی کم صدا و لرزشه خلاصه من که تاییدش میکنم

Maneli
2012-01-13, 11:34 PM
اجاق گازه من پیلوت هستش, 8 ساله که دارمش و خیلی ازش راضییم, ایرانیه (البته قطعاتش نمیدونم ماله کجاست), فر اش خیلی خوبه, زود روشن میشه (30 ثانیه) تا 100 درجه سانتیگراد هم کم میشه بدونه اینکه خاموش بشه و اگر بخوام بیشتر از اون کمش کنم با شیره گاز شهری کم میکنم (مثل شعله شمع میشه ) اما خاموش نمیشه , ظاهرش هم قشنگه, مشکیه و صفحه شعله ها استیله , خلاصه اینکه همه وسایل خارجی خوب و همه وسایل ایرانی بد نیستن :3:

Amitida
2012-01-14, 12:10 AM
فرشته جون
فرت ايرانيه؟؟اگه اراه كه هينه و هيچ كاري نمي توني بكني چون همونطور كه قبلا گفتم گاز قبلي من هم همينطور بود اما الان اين فرم به 30ثانيه نرسيده فندك مي زنه و روشن ميشه و نياز به نگه داشتن نداره
اين هم يه مزيت ديگه گاز خارجي:3:

آره عزیزم ایرانیه تهران سبحان. فر مامانم که خیلی قدیمیه با یه سوت روشن میشه ولی من که عذاب میکشم تا فرم روشن شه

ريحانه
2012-01-14, 07:29 AM
فر منم تهران سبحانه كه اصلا راضي نيستم !يه موقعهايي خود به خود خاموش ميشه و روشن كردن ترموكوپلشم درد سره !{20} در ضمن ماشين لباسشويي هم ال جي دارم موقع افتادن تو دور براي خشك كردن يه دفعه صداي ناجوري ميده درسته كه يه لحظه است اما چون تكرار ميشه اذيت كننده است !{104} راستي كسي فرگاز بوش داره ؟

Honey
2012-01-14, 03:08 PM
[QUOTE=ريحانه;294716]فر منم تهران سبحانه كه اصلا راضي نيستم !يه موقعهايي خود به خود خاموش ميشه و روشن كردن ترموكوپلشم درد سره !{20} در ضمن ماشين لباسشويي هم ال جي دارم موقع افتادن تو دور براي خشك كردن يه دفعه صداي ناجوري ميده درسته كه يه لحظه است اما چون تكرار ميشه اذيت كننده است !{104} راستي كسي فرگاز بوش داره ؟[/QUOTE
همه از محصولات بوش تعریف می کنند بخصوص ماشین لباسشویی شو
عزیزم چند وقته از ماشین لباسشویی استفاده می کنی؟لطف می کنی بگی مدلش چیه ؟ چون رفتم LGبخرم چند مدل معرفی کرد

Sarashpaz-Sepideh
2012-02-10, 05:47 PM
خب دوستان حالا لطف كنيد بگيد بهترين مارك كدومه اخه ممكنه تا عيد بخرم ممنون دوستان ضمنا فر برقي خوبه يا نه؟خودشم ميخوام ايراني نخرم خارجكيش بهتره{21}

Adriyana
2012-02-10, 06:06 PM
مارکهای آلمانی و سوؤدی خیلی خوبن. من تو سوؤد فر و گازم Electrolux بود...خیلی راضی بودم.
الان فرم Teka اسپانیاست....اصلا به اوون خوبی نیست!!

فر خونه خواهرم Mile آلمان هست که عالیه................کلا Mile هم چیزش عالیه.

Sarashpaz-Sepideh
2012-02-10, 06:08 PM
ادري جون اينا تو ايران هم پيدا ميشن؟اگه بله لطفا بگو كه دقيقا كدوم مارك رو بگيرم
مرسي دوستم:11:

neda_m
2012-02-10, 06:55 PM
سپیده جون مارک میله ایران هم هسنش ولی مارک بوش هم خوبه فر برقیش مامانم داره خیلی خوب

masume
2012-02-10, 06:57 PM
ماله من تکنو گازه شعله ی بالاییش خرابه همش خاموش میشه اعصابمو ریخته به هم. {verysad}

Sarashpaz-Sepideh
2012-02-10, 06:59 PM
ماله من تکنو گازه شعله ی بالاییش خرابه همش خاموش میشه اعصابمو ریخته به هم. {verysad}

حالا هرچي مصي جون من به همون خرابشم قانعم هيشكي منو درك نميكنه كه دارم از بي فري ميميرم{154fs232528}ميدونين چقده چيز هس كه چون فر ندارم نميتونم بدرستم {154fs232528}{154fs232528}{154fs232528}{154fs23252 8}{4}{4}{4}{4}

Adriyana
2012-02-10, 07:07 PM
ادري جون اينا تو ايران هم پيدا ميشن؟اگه بله لطفا بگو كه دقيقا كدوم مارك رو بگيرم
مرسي دوستم:11:

سپیده جون...میله رو که میدونم تو ایرانم شعبه داره (توی پاسداران ،خ امیر ابراهیمی)
یک مقدار قیمت وسایل میله بالاست اما کیفتش بهترینه. یعنی از بوش هم بهتره.
من مامانم تو ایران بیشتر وسایلش "میله" هست و واقعا راضیه.....
الکترولوکس رو نمیدونم تو ایران باشه یا نه . اما احتمال میدم مغازه های لوازم منزل خ شریعتی
داشته باشن.

در مورد مدل فر خواهرم که میله هست ، دقیق نمیدونم مدلشو اما برات سوال میکنیم:3:

الی مامان الینا
2012-02-12, 04:19 PM
من گازه جهازم رز گازه یک کاربری تو یه انجمن دیگه گفته بود خوبه اما حالا اینجا می بینم که میگن بده واااااای چه خاکی تو سرم بریزم من بی فر خوب می میرم روم هم نمیشه به مامانم بگم عوضش کنه اول تابستون هم عروسیمه تو دلم خالی شد{20}

elili
2012-03-06, 01:32 PM
کسی بوش نداره؟ من فرگاز جهیزیم بوشه. چند تا سوال راجع بهش دارم.

Benyamin
2012-03-06, 03:42 PM
فرهای خارجی اکثرا خوبن ....
ما اول اسنوا داشتیم ... اخرین مدلش هم بود ... اما مفتش هم گرونه ..! اصلا ایرانی نخرید .. ( فقط به درد اشپزی می خوره ... روی فرش حساب نکنید. در ضمن کیفیت ساخت هم اصلا ندارن . )

من فر لاجرمنی دارم ... خیلی راضی هستم............

Sarashpaz-Sepideh
2012-03-06, 03:58 PM
بنيامين چي داري؟اسپل كن پليز!!:35:
به نظرتون فر برقي سامسونگ چطوره؟كسي داره؟؟شايد سامسونگ بگيرم {2 (26)}اگه مارك ديگه گيرنيارم

Benyamin
2012-03-06, 04:06 PM
لاجرمنی .... La Germania
این عکسش

Sarashpaz-Sepideh
2012-03-06, 04:10 PM
oh la la !!!!{69}
ميگم مال شمام هم فره هم گازه؟يعني فر گازه؟اخه من فرگاز نميخوام گازم روميزيه به خاطر همون بي فر موندم {verysad}اين ماركي گه ميگيد فر نداره؟؟{4}
ببخشين سرتونو درداوردم {2 (4)}:10:

Benyamin
2012-03-06, 04:19 PM
خب بله دیگه ..!!
شما باید از گازهای برقی Built-in بخرید. ! از اونهایی که توی کابینت نصب میشن ... مثل فر سامان گلریز.

مارک لاجرمنی از این دسته فر ها داره ... اما باید یه سر بزنید به نمایندگیش توی تهران .

مارک سامسونگ که مارک خوبی هستش... فکر میکنم انتخاب خوبی باشه . در ضمن نمایندگی های زیادی هم داره ..

azimkhan
2012-03-09, 12:22 AM
بوش که دیگه سوال پرسیدن نداره راجع به کیفیتش .
برو صورت مادرت رو یه ماچ ابدار و گنده بکن که همچین چیزی برات خریده.....
کلا تو لوازم آشپزخونه اونایی که برند آلمای و امریکایی و ایتالیایی دارن دیگه نباید راجع بهشون تحقیق کرد ....
حتی اونایی که تو سایت چین تولید میشن چون آندر لایسنس هستن همون کیفیت اصلی و تولید شده در کشور مبدا رو دارن . خیالتون راحت
==================
دوستان از برند لاجرمانیا قافل نشید که اونم خوب چیزیه
[Only registered and activated users can see links]
ما خودمون مدل تیفانی رو داریم
قبل گرونی 900 بود . اوایل گرونی رسید به 1.200 و کسی که میخواستیم ازش بخریم گفت صبر کنید قیمتش میاد پایین
یک هفته بعد شد 1.300 . منم دیدم بیشتر از این دست دست کنم گرونتر هم میشه . بنابراین خریدم .
الان شده 1.450{2 (8)}

elili
2012-03-10, 08:11 AM
عزیزان من چند تا راهنمایی میخام از کسایی که این گاز دارن. در ضمن بوش تمامی وسایلش تولید آلمانه جز گاز که تولید ایتالیاست. من همه وسایلم بوش خریدم و خیلی عاین اما در مورد فرم چند تا سوال دارم.
مثلا یکیش اینکه وقتی مدت طولانی روی درجه پایینروشن باشه خود به ود خاموش میشه و گازش قطع میشه چرا؟ بقیه که گازهای خارجی دارن این موضوع میدونن به چه علته؟

nasrin50
2012-03-10, 11:46 AM
eliliجان میتونی با نمایندگی بوش تماس بگیری وسوال کنی(تعمیرگاه مرکزی تهران 88737231 _88501323

22327891 _ 44481591 _77816313 )

سیندرلا22
2012-04-20, 03:00 PM
گاز فر منم - فرش خرابه مدام خاموش میشه باید پاش وایسی و 5 دقیقه یه بار یکم درجه رو بیشتر کنی تا خاموش نشه خیلی مسخره هست
جالبیش اینجاست که مهر استاندارد هم بالاش داره اسمشم پاک شده فقط می دونم ایرانیه

*3tareh*
2012-04-26, 04:08 PM
سلام دوست جونها
من فر اریستون خریدم.میشه یکی کمکم کنه تا باهاش کار کنم؟
مرغ توش گذاشتم اما سوخت.
اما کیک توش خوب درست شد
دلم میخواد مرغ شکم پر توش درست کنم اما بلد نیستم

berg
2012-04-26, 09:52 PM
سلام کی یخچال ساید با ی ساید داره قسمت درب جلوی یخچال اب داره حا لا کی می دونه بعد از چند وقت فیلترش را عوض می کنند

*3tareh*
2012-04-27, 10:43 AM
یعنی اینجا کسی فر اریستون نداره کمک من کنه؟

elili
2012-05-05, 10:46 AM
توجه کردین من هنوز با فرم مشکل دارم؟
هیچ کس فر خارجی نداره؟ از اینا که گریل و فر همزمان روشن میشن؟

*عاطفه*
2012-05-05, 11:20 AM
elili ([Only registered and activated users can see links]) جان
گاز من همينطوريه كه شما مي گي يعني همزمان گريل و شعله پايين روشن مي شه
مشكل شما دقيقا چيه؟؟؟؟ اگه همون خاموش شدن بعد يه مدت باشه كه به احتمال زياد خرابه و بايد به نمايندگي زنگ بزنيد چون مال من اينطوري نيست
اگه سوال ديگه ايي داريد كه بتونم جواب بدم در خدمتم{53}

elili
2012-05-05, 02:46 PM
عاطفه جون ممنونم که خوندیم.
مشکل خاموش شدنش رو فهمیدم و حل شد.
ببین الان مشکلم اینه که مثلا تو دستور کیک نوشته 30 دقیقه. سر 15 دقیقه بوی کیک تو فضای خونه میپیچه. اومدم باز کنم نگاش کنم ترسیدم پفش بخابه چون هنوز 2/3 زمان پخت نگذشته بود. سر 20 دقیق که رسید زیرش سوخت. مجبور شدم رندش کنم.
یعنی کلا نمیدونم کی باید کیکمو نجات بدم از دستش.
حالا نمیدونم حرارتش زیاده یا مشکل چیه نمیدونم.
یا مثلا دیروز برای کیک رولت نوشته بود 10 دقیقه. منم گذاشتم ولی هنوز روش شل بود که گریل روشن کردم. گریلشم یه طرفش طلایی کرد یه طرفش قهوه ای.

Mahsan
2012-05-05, 03:41 PM
عزیزان من چند تا راهنمایی میخام از کسایی که این گاز دارن. در ضمن بوش تمامی وسایلش تولید آلمانه جز گاز که تولید ایتالیاست. من همه وسایلم بوش خریدم و خیلی عاین اما در مورد فرم چند تا سوال دارم.
مثلا یکیش اینکه وقتی مدت طولانی روی درجه پایینروشن باشه خود به ود خاموش میشه و گازش قطع میشه چرا؟ بقیه که گازهای خارجی دارن این موضوع میدونن به چه علته؟

عزیزم منم بوش دارمم اما همچین مشکلی تا حالا پیش نیومده.با نمایندگیش تماس بگیر.خاموش یدن گاهی به خاطر کمبود اکسیژن توی فر هست.

elili
2012-05-07, 10:11 AM
مهسان جان. شما دستوراتی که تو سایت یا جاهای دیگه امتحان میکنی دقیقا همون زمان و دما کافیشه؟
من کیک گذاشتم نوشته بود نیم ساعت بمونه سر 20 دقیقه زیرش سیاه شد.
یه اسفنجی گاشتم نوشته بود با 140 درجه 40 دقیقه من یکساعت گذاشتم نپخت دمارو کردم 170 20 دقیقه دیگه گذاشتم پخت.
نمیدونم دیگه همش به پای غذاهام میشینم تا کامل بپزن میترسم یهو بسوزن.
تازه گریل روش هم یه طرف غذارو طلایی میکنه یه طرفش قهوه ای؟مال شما هم اینجوریه؟

zinab
2012-05-07, 04:09 PM
من ولگ گرفتم ولی درجه اش کمتر از 180 باشه خاموش میشه{102}{102}

Mahsan
2012-05-07, 04:15 PM
elili جون من اگه دما رو طبق دستور تنظیم کنم معمولا 10-15 دقیقه زودتر از زمان مشخص شده تو دستور حاضز میشه.اوائل فراموش میکردم و کیکم میسوخت اما الان دیگه میدونم بعد از نیم ساعت دیگه حواسمو بهش میدم و از ظاهرشم مشخصه که پخته شده یا نه.
در مورد گریل هم من توجه کردم هم فر خودم هم فرهای دیگه معمولا یه سمتش بیشتر طلایی یا برشته میشه.ولی خوب من صبر میکنم تا همش یه دست بشه.میدونی خیلی تفاوت نداره یه سمت گریل با یه سمت دیگش.شما سری بعدی که از گریل استفاده کردی از غذات عکس بگیر ببینم چطوری میشه.

elili
2012-05-08, 08:16 AM
زینب جان منم این مشکل داشتم الان فهمیدم چون دمای پایین باعث میشه دیرتر کیک بپزه پس باید زیاد روشن باشه و اکسیژنش تموم میشه بخاطر همین وقتی اولش روشنش میکنی مدت طولانی تری درش باز بذار تا اکسیژن بیشتری بره داخل. دیگه خاموش نمیشه

elili
2012-05-08, 08:17 AM
مهسان عزیزم. مرسی فکر کردم مال من فقط اینجوریه آخه مطمئن نبودم که درست وصلش کرده یا سرسری.
یه سوال دیگه شما واسه گریل ظزف میذارید کف فر یا همون طبقه نگهش میدارید؟

Mahsan
2012-05-08, 05:35 PM
نه الی جان من هیچ وقت کف فر نمیذارم.اگه ارتفاع ظرفم کم باشه که روی نزدیکترین طبقه به گریل، اما اگه ظرفم بلندتر باشه یه طبقه پایین تر میذارم.

tahmin
2012-06-10, 12:31 PM
سلام دوست جونا من گازم آریستونه رومیزی ۴شعلش گازه بنجمیش برق واقعا ازش راضیم منکه مهمان زیاد دارم واقعا خوبه..فرمم آریستونه اونم با گازو برق واقعا عالیه ضمانت نامه هم داره چون اکثرا ضمانت نامه نداشتن فرهایی ک من دنبالشون بودم این داشته ...موفق باشید:11:

gole_yakh
2012-06-24, 03:27 PM
سلام دوستان
فر منم electrolux هستش .تازه خریدیم.ولی قلقش هنوز دستم نیومده.الان یه کیک کوچیک واسه امتحان درست کردم که وسطش نپخته وخام بود.روی کیکم اگه میزاشتم که می سوخت!!کاملا طلایی شده بود .درجشم 180 تو دستور به مدت 45 دقیقه که فکر می کنم 30 دقیقه ای روی کیک کاملا طلایی بود.من کیکو در طبقه دوم که کلا فر 4 طبقس گذاشتم.یه سینی فلزی طبقه اول داشت.اونم گذاشتمش.فکرکنم گریل هم روشن شد وقتی اینقدر حرارت زیاد شدوروش طلایی شد.به نظرتون باید درجه رو روی 170 بگذارم؟یا طبقه 3 فرم کیکو بگذارم؟چیکار کنم اینقدر روی کیکم زود طلایی نشه!!{2 (14)}{verysad}

Honey
2012-06-24, 06:34 PM
سلام دوستان
فر منم electrolux هستش .تازه خریدیم.ولی قلقش هنوز دستم نیومده.الان یه کیک کوچیک واسه امتحان درست کردم که وسطش نپخته وخام بود.روی کیکم اگه میزاشتم که می سوخت!!کاملا طلایی شده بود .درجشم 180 تو دستور به مدت 45 دقیقه که فکر می کنم 30 دقیقه ای روی کیک کاملا طلایی بود.من کیکو در طبقه دوم که کلا فر 4 طبقس گذاشتم.یه سینی فلزی طبقه اول داشت.اونم گذاشتمش.فکرکنم گریل هم روشن شد وقتی اینقدر حرارت زیاد شدوروش طلایی شد.به نظرتون باید درجه رو روی 170 بگذارم؟یا طبقه 3 فرم کیکو بگذارم؟چیکار کنم اینقدر روی کیکم زود طلایی نشه!!{2 (14)}{verysad}

دفعه بعد درجه شو کمتر کن به احتمال زیاد درجه فرت زیاد بوده
تو بیشتر دستورای کیک بیشتر به قلق فرت نگاه کن
چون درجه های فر همه مثل هم نیست
گریل هم فقط بعضی کیکا لازم دارن اونم ه مدت خیلی کم

gole_yakh
2012-06-24, 10:49 PM
دفعه بعد درجه شو کمتر کن به احتمال زیاد درجه فرت زیاد بوده
تو بیشتر دستورای کیک بیشتر به قلق فرت نگاه کن
چون درجه های فر همه مثل هم نیست
گریل هم فقط بعضی کیکا لازم دارن اونم ه مدت خیلی کم

مرسی دوست خوبم
وقتی فروروشن کردم درشو که می بستم از لای درش یه حرارتی مثل هوای گرم فن یا پنکه بیرون میومد!گفتم شاید از حرارت زیاد یا گریلش همزمان روشن شده!ولی کسی که نصب کرد واسمون گفت دکمه گریل یکی دیگس.اخه مگه همه فرها حرارت 180 درجشون باید فرق کنه!!؟باید حداستانداردش باشه....دفعه بعد حرارتو کم می کنم .ممنون

1956
2012-06-30, 07:40 PM
سلام دوستان فرمن تاکنو گاز هستش ولی چند وقتی هست حرارتش بهم ریخته وگریلشم تاروشن میکنم یه یک دقیقه هم روشن نمیمونه چکنم ؟وقتی فرو روشن میکنم بعدازچند دقیقه دوباره شعلش خودبه خود کم میشه لطفا کمکم کنید اگه کسی همسرش هم اینکارس کمکم کنید ممنون

layal
2012-07-16, 09:36 PM
سلام خانمای گل میخواستم ببینم اجاق گاز لوفرا کی داره من از مدل پروفشنال خیییییییییییییییلی خوشم امده {2 (6)}. کسی داره .چطور میشه اصلیشو از تقلبیش شناخت{105}

layal
2012-07-16, 09:44 PM
سلام عاطفه جان میشه مشخصات اجاق گازتو بنویسی چون من سبحان تهران خریدم جگمو خون کرده. مفت نمی ارزه . تو دلم مونده کیک و شیرینی بافر درس کنم{20}

*عاطفه*
2012-07-16, 11:52 PM
سلام عاطفه جان میشه مشخصات اجاق گازتو بنویسی چون من سبحان تهران خریدم جگمو خون کرده. مفت نمی ارزه . تو دلم مونده کیک و شیرینی بافر درس کنم{20}

سلام عزيزم

منظورتون منم؟؟؟

اگه اره بگيد دقيق تر بگم ولي فعلا همينا رو ميگم كه تكنو ايتالياست و ديواره هاي فرش هم سلف واشينگه يعني اسون تميز ميشه و اين حرفها

layal
2012-07-17, 12:26 AM
اره قربونت.منظورم شماییدعاطفه جان شفت روز منو.{53} سرگذشتتو با فر قبلیت خوندم داغ دلم تازه شد{2 (9)} دیدم از فر جدیدت راضی هستی گفتم مدلشو دقیق ازت بگیرم انشالله منم برم بخرم

*عاطفه*
2012-07-17, 12:50 AM
عزيزم

مدل گاز من رو تو اين قسمت ببين:
[Only registered and activated users can see links]تکنو-گاز-Tecnogas-اجاق-مدل-دومستیک-لعابDomestic-white-i/2512

قسمت پايينش هم چند مدل ديگه داره كه ميتوني روشون كليك كني و ببينيشون و البته برندهاي مختلفي هم داره

موفق باشي عزيزم{53}

SarahGol
2012-08-01, 12:53 AM
دوستان کسی اسنوا والنتینو داره کیفیت فرش چطوره ؟

یاسمن
2012-08-01, 01:00 AM
کیفیت فرگازهای سینجرگاز چطوره؟

pooan
2012-10-07, 01:41 AM
فر فقط فر گاز لاجرمنیا توپپپپپپپپپپپپپ

zahra82
2012-10-07, 09:44 AM
عزيزم

مدل گاز من رو تو اين قسمت ببين:
[Only registered and activated users can see links]تکنو-گاز-Tecnogas-اجاق-مدل-دومستیک-لعابDomestic-white-i/2512

قسمت پايينش هم چند مدل ديگه داره كه ميتوني روشون كليك كني و ببينيشون و البته برندهاي مختلفي هم داره

موفق باشي عزيزم{53}

گاز منم همینه منتها استیلش . واقعا ازش راضیم عالیه .

.SAHAR.
2012-10-07, 09:35 PM
oh la la !!!!{69}
ميگم مال شمام هم فره هم گازه؟يعني فر گازه؟اخه من فرگاز نميخوام گازم روميزيه به خاطر همون بي فر موندم {verysad}اين ماركي گه ميگيد فر نداره؟؟{4}
ببخشين سرتونو درداوردم {2 (4)}:10:

سلام سپیده جون شما بالاخره چکار کردی؟ چون منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم

bahar2
2012-10-09, 05:01 PM
سلام دوستای خوبم
می خوام راهنماییم کنین
من فرم لوفرا هستش.

میکا جون کاری نداره ی تماس ب نمایندگی بگیر میان واست وصلش میکنن البته خودتون هم میتونید اما اگر ی مشکلی برات بیش بیاد از لحاظ شعله ها خودشون بیان بهتر{53}

bahar2
2012-10-09, 05:04 PM
راستی اسنوا ایتالیایی هست هااااااااااااااا
منتاژ ایرانه تمام قطعاتش مال ایتالیاست!{105}

ماهمون عزیر مادرم اینا سال بیش دنبال گاز بودن فروشگاه همین حرف شما رو تایید کرده بود {53}

bahar2
2012-10-09, 05:07 PM
آره عزیزم ایرانیه تهران سبحان. فر مامانم که خیلی قدیمیه با یه سوت روشن میشه ولی من که عذاب میکشم تا فرم روشن شه

منم گازم تهران گاز شعله ها عالی فر هم بیست

bahar2
2012-10-09, 05:13 PM

الی جون شاید اشکال از ترموکوبل باشه بعضی وقتا ی کم با دست تکونش بدی شعله میگیره{53}

narges.mohamad
2012-10-25, 02:40 PM
ﻣﻦ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﻧﻪ ﺳﺎﻟﻪ ﺳﯿﻨﺠﺮ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺯﻫﻤﻪ ﻧﻈﺮﺧﯿﻠﯽرﺍﺿﯿﻪ ﻣﻨﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺻﺒﺢ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﻫﺸﺘﺼﺪﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﻫﻔﺘﺼﺪﮔﺮﻓﺘﻢ ﻣﺪﻟﺸﻢ ﺍﯾﻨﻪ
۳۲۰۳

[Only registered and activated users can see links]

1956
2012-11-18, 12:27 PM
دوستان فندک فر من خراب شده فندک گازم میزنه ولی فندک فر خراب شده چیکارش کنم گاز هم تکنو هست لطفا کمکم کنید

مهرانه
2012-11-18, 12:48 PM
دوست من به سرويس كارش زنگ بزنيد ميان تعميرش مي كنند

Mojgan514
2012-12-02, 02:44 AM
به نظر من فرهای اریستون خوب هستند.میله و نف خیلی عالی است .قیمتها اما تقریبا از پارسال 2 برابر شده برای شیرینی پزی حرفه ای اصلا نباید ایرانی خرید همه چیز را خراب میکنه به تجربه بهم ثابت شده. من هم نف داشتم و هم الکترولوکس سوئد هر دو فوقالعاده عالی بودند.الان بلوم برگ المان دارم بد نیست اما اصلا به خوبی انها نیست. باید برگردم سر همان نف که عزیز دلم بود و بیخود وبی جهت از دست دادمش{verysad}

پروپوفول
2012-12-27, 04:09 PM
سلام بچه ها خوش به حالتون که گاز خاجی خریدین من اشتباه بزرگی کردم گلین گاز خریدم اصلا راضی نیستم .1سال هم بیشتر نیست که خریدم از همون ماههای اول بدقلقی کرد.دیگه کیک هام و خوب در نمیاره{102}

مهرانه
2012-12-27, 06:28 PM
فر منم ایرانیه ولی با اینکه ایرانیه ازش راضیم فرهای ایرانی رو باید ازش کار کشید تا قلق کار دستتون بیاد فر من تاکنو گازه چند ساله دارم از فرش کار زیاد می کشم نمی گم عالیه .... خوبه ولی داشتن یک فر با درجه حرارت استاندارد داشتنش خیلی خوبه ولی با همین ایرانیها هم میشه کار کرد

setayesh66
2012-12-27, 06:54 PM
دوستای گلم کسی اینجا فر برقی داره ؟ازش راضیه؟ من چون گازم رو میزیه میخوام فر برقی بگیرم ولی نمیدونم در کل چیز خوبیه یا نه؟{2 (26)}

Rana.Y
2012-12-28, 03:29 AM
دوستای گلم کسی اینجا فر برقی داره ؟ازش راضیه؟ من چون گازم رو میزیه میخوام فر برقی بگیرم ولی نمیدونم در کل چیز خوبیه یا نه؟{2 (26)}
من فر برقی دارم و خیلی راضیم اما انتخابش یستگی به کارتون داره . فر برقی اسمش رو خودشه . با برق کار می کنه و برق هم تو کشور ما گرونه. اگر شیرینی های حساس درست می کنید ، براتون لازمه و ارزش هزینه کردن داره . ولی اگر غذا و شیرینی های معمولی و غیر حساس می پزید فر گازی اقتصادی تره.
هر چند با فر گازی هم خیلی ها شیرینی های حساس رو خیلی عالی درمیارن ولی خوب فر برقی معمولا دماش قابل اعتماده به خصوص اینکه مارک معتبر و شناخته شده تو این صنعت باشه .
برای خریدن فر برقی حتما به رتبه انرژی اش دقت کنید . هرچه رتبه انرژِی اش بالاتر باشه ،مصرف برقش بهینه تره و به صرفه تره . البته قیمتش هم بالاتره . اونهایی که رتبه انرژی شون پایین تره قیمت اولیه اش ارزون تره اما قبض های برق نجومی رو دستتون می گذارن.

کرشمه
2012-12-28, 10:43 AM
من مایکروویو دارم از کانوکشنش که همون فر برقی میشه استفاده میکنم

mona2012
2012-12-28, 11:16 AM
من فر monark دارم و ایتالیایی هست و خیلی راضیم...{2 (6)}

ملاحت
2012-12-29, 08:16 PM
مال من هم سینجر سری ۳۰۰۰هستش اصلا ازش راضی نیستم.دمای فرشو هرچی که بخام بپزم باید بذارم یه ذره مونده به صفر.نمیدونم درجه بندی روش به چه دردی میخوره.بیشترازاون بذارم نپخته میسوزه.حرارت فراینقدرزیاده که زده فلکه هاش و اب کرده کج و کوله شدن.راه حل داره به نظرتون؟

مهرانه
2012-12-29, 08:21 PM
مال من هم سینجر سری ۳۰۰۰هستش اصلا ازش راضی نیستم.دمای فرشو هرچی که بخام بپزم باید بذارم یه ذره مونده به صفر.نمیدونم درجه بندی روش به چه دردی میخوره.بیشترازاون بذارم نپخته میسوزه.حرارت فراینقدرزیاده که زده فلکه هاش و اب کرده کج و کوله شدن.راه حل داره به نظرتون؟

ملاحت جان نباید حرارت فر اینطور باشه این از اشکالات فرتون بوده که باید همون روزهای اول خریدتون باید با مرکزشون تماس می گرفتین تا سرویس کار مجاز رو می فرستادن تا حرارت فرتونر و تنظیم کنه هر چند الان هم می تونید به سرویس کار سینجر تماس بگیرید

setayesh66
2012-12-29, 09:36 PM
من فر برقی دارم و خیلی راضیم اما انتخابش یستگی به کارتون داره . فر برقی اسمش رو خودشه . با برق کار می کنه و برق هم تو کشور ما گرونه. اگر شیرینی های حساس درست می کنید ، براتون لازمه و ارزش هزینه کردن داره . ولی اگر غذا و شیرینی های معمولی و غیر حساس می پزید فر گازی اقتصادی تره.
هر چند با فر گازی هم خیلی ها شیرینی های حساس رو خیلی عالی درمیارن ولی خوب فر برقی معمولا دماش قابل اعتماده به خصوص اینکه مارک معتبر و شناخته شده تو این صنعت باشه .
برای خریدن فر برقی حتما به رتبه انرژی اش دقت کنید . هرچه رتبه انرژِی اش بالاتر باشه ،مصرف برقش بهینه تره و به صرفه تره . البته قیمتش هم بالاتره . اونهایی که رتبه انرژی شون پایین تره قیمت اولیه اش ارزون تره اما قبض های برق نجومی رو دستتون می گذارن.

ممنون رعنا جون من در حال حاضر از کانوکشن مایکرویو استفاده میکنم ولی چون مایکرویو منوهای متنوعی مثل فر برقی نداره من میخوام فر برقی بگیرم.اگه براتون ممکنه وتبلیغ محسوب نمیشه مارک فرتون رو بگید.بازم ممنونم{53}

Rana.Y
2012-12-29, 09:43 PM
ممنون رعنا جون من در حال حاضر از کانوکشن مایکرویو استفاده میکنم ولی چون مایکرویو منوهای متنوعی مثل فر برقی نداره من میخوام فر برقی بگیرم.اگه براتون ممکنه وتبلیغ محسوب نمیشه مارک فرتون رو بگید.بازم ممنونم{53}

خواهش می کنم. فر گاز من آریستون هات پوینت هست.

Araz
2012-12-30, 02:53 AM
ملاحت جون فر گاز من هم سینجر هست اصلا ازش راضی نیستم دقیقا فرش مثل فر شما هستش دیگه ازش استفاده نمیکنم توش رو انباری کردم{65}

ملاحت
2012-12-30, 12:21 PM
[QUOTE=araz;470773]ملاحت جون فر گاز من هم سینجر هست اصلا ازش راضی نیستم دقیقا فرش مثل فر شما هستش دیگه ازش استفاده نمیکنم توش رو انباری کردم{65}[/QUOTE. اراز جان من براجهیزیه م خریدم اینقد م کیک سوزوندم باهاش تا. قلقش دستم بیاددوسال پیش تازه اس چطوری بذارمش کنار ارزون هم نیس که بیچاره بابام{verysad}ولی به فول بچه ها بایدبدمش سرویس

Honey
2012-12-30, 02:26 PM
فر من هم سینجره
تا سه سال که ضمانتش بود خوب بود هم سه سالش تموم شد فرش خراب شد:35:
تا حالا دو بار اومدن درستش کردن گفتن مال تر موستاتشه
مال منم الان خرابه درجه اش خیلی زیاده بعد چند دقیقه هم خاموش می کنه
گفتم ایندفعه درستش نکنم برم یه فر خوب بخرم
دیگه رفتیم بازار با قیمت کردن فرها یکم جا خوردیم فری که من می خواست ایتالیایی بود قیمتش 2 میلیون بود ولی تو این گیردار دلار شده الان 5 میلیون تومن {2 (8)} تازه بهم گفت فروش نده اش بعدا بیای گرون تر هم می شه:42:
این شد حالا از خیر فر خوب گذشتیم

Araz
2012-12-30, 05:05 PM
فر من شعله اش کم و زیاد سرش نمیشه همه درجه هاش حرارتش یه اندازه هستش {2 (8)}کیکها نپخته تهشون میسوزه درجه رو تا جایی پایین میارم که کم تر از نیم میلی متر به درجه خاموش میمونه{4}تا بخواد بپزه چندبار هم خاموش میشه این دفعه میخوام دور قالبم ورق آلومنیوم بپیچم ببینم چطور میشه
بیشتر از فر برقیم استفاده میکنم(آون تستر)از اون خیلی راضیم مارکش ویداس هستش

mona2012
2013-01-01, 07:48 PM
فر monark ایتالیا:3:

Vijeh
2013-01-03, 05:34 PM
منم فر گازم AEG است ، حدود هشت ساله دارم و فوق العاده است ،هم واسه غذا هم واسه كيك و شيريني، درجه حرارتشم خودم با ترمومتر مخصوص فر امتحان كردم دقيق دقيقه ، خلاصه خييييييييييلي دوسش ميدارم:11:{2 (6)}

Sarashpaz-Sepideh
2013-01-08, 06:20 PM
اينم فر بنده .مارك teka ايتاليايي
{69}{69}{69}

fargol
2013-01-08, 08:12 PM
عزیزم مبارکت باشه{53} میشه در باره فرتون توضیح بیشتری بدی ؟برقیه گازیه قیمتش؟ راضی هستی؟

Sarashpaz-Sepideh
2013-01-09, 11:18 AM
ممنون عزيزم.
بله برقيه .مرداد ماه 1 ميليون و 440 هزار تومن خريدم.{4}
فعلا كه دو روزه نصبش كرديم 3 تا چيز پختم .و راضي هستم .{2 (5)}

sama jan
2013-01-09, 11:26 AM
من بیشتر وسایله آشپزخونم بوش آلمانه ،مامانم میخواست فر و گاز لمسی ام رو هم بوش بگیره ولی خونه ای که گرفتیم خودش اجاق گاز داشت بخاطر همین دیگه نگرفتیم،مامانم گفت پس هروقت خونتو عوض کردی برات میگیرم.اونموقع بود 2 تومن ولی الان میگن نه تنها دیگه آلمان اصلش تو بازار نیست بلکه قیمتش چند برابر شده{20}{verysad}

پرچونه
2013-01-10, 06:19 PM
دوستای روزمنویی نازنینم به کمکتون احتیاج دارم ... بین گازهای ایرانی اسنوا مدل اورانوس ، آلتون و تهران سبحان از لحاظ کیفیت فر کدوم بهتره ؟
لطفا راهنماییم کنید هرکی یه چیزی میگه واقعا گیج شدیم ...
متاسفانه گاز خارجی قیمتاش خیلی بالاست پس ترجیحاً از بین این برندها کدومشون فر بهتری داره؟ ..

Mahdiye*
2013-01-10, 10:56 PM
عزیزم به نظر من تهران سبحان نگیر که فرش خیلی اذیتت میکنه.

termeh
2013-01-14, 11:54 PM
سلام به همه خانمای هنرمند . لطفا خواهشا کسانی که تجربه خرید مایکرویو(فر برقی) دارن راهنمایی کنن.میخوام هم به عنوان مایکروویو قابل استفاده باشه هم بشه باهاش کیک و شیرینی پخت. من فقط درباره سری sami از سامسونگ اطلاع دارم و solardom ال جی و نمیدونم کدوم بهتره!چی بخرم؟{2 (14)}

sama jan
2013-01-15, 12:06 AM
سلام به همه خانمای هنرمند . لطفا خواهشا کسانی که تجربه خرید مایکرویو(فر برقی) دارن راهنمایی کنن.میخوام هم به عنوان مایکروویو قابل استفاده باشه هم بشه باهاش کیک و شیرینی پخت. من فقط درباره سری sami از سامسونگ اطلاع دارم و solardom ال جی و نمیدونم کدوم بهتره!چی بخرم؟{2 (14)}

عزیزم من مایکرویو پاناسونیک 42 لیتری مجهز به اینورتر رو دارم.راضیم ازش خیییلی.تابحال هم انواع کیک و شیرینی و کلوچه و غذاهای مختلف مثل ته چین،پیتزا ،انواع نان و...توش پختمممم{2 (6)}
111059

pani27
2013-01-15, 09:19 PM
ترمه جان من سامسونگ سامی 6 دارم عالیه از گرم کردن غذا گرفته تا پختن کیک و شیرینی و نون ولی خواهر شوهرم سولاردام داره اصلا براش کاربردی نداره عزیزم اگه سامسونگ بخری پشیمون نمیشی.

termeh
2013-01-15, 10:10 PM
مرسی سما جون و پانی جون . اگه لطف کنین و بهم بگین مصرف برق فرهاتن چطوره خیلی ممنون میشم . یعنی به اینکه دستگاه چند لیتر هم باشه بستگی داره؟{2 (6)}{53}

termeh
2013-01-15, 10:13 PM
راستی از چند نفر شنیدم کار کردن با فر های سامسونگ سخته ، یعنی توی دفترچه درست توضیح نداده!{2 (26)}

Mahdiye*
2013-01-15, 10:43 PM
عزیزم من مایکرویو پاناسونیک 42 لیتری مجهز به اینورتر رو دارم.راضیم ازش خیییلی.تابحال هم انواع کیک و شیرینی و کلوچه و غذاهای مختلف مثل ته چین،پیتزا ،انواع نان و...توش پختمممم{2 (6)}
111059

منم از این مدل پاناسونیک دارم وتوش همه چی هم میپزم .کار کردن با هاش هم راحته.خیلی دوسش دارم .وقتی فرگازیم اذیتم میکنه میرم سراغ این یکی{69}

pani27
2013-01-16, 12:41 PM
ترمه جان منزل ما سازمانيه مشكل هزينه برق نداريم برا همين اطلاعي ندارم از ميزان مصرف عزيزم دستت كه بياد قلقش به دفترجه نياز نداري خيلي هم راحته كار با هاش

MYLOVE_IMAN
2013-02-19, 01:34 PM
بچه ها من فرگاز آلتون خریدم.خیلی دوبه شکم.کسی داره ؟؟چندوقته ازش استفاده میکنید؟؟

فاطما
2013-05-13, 09:57 PM
فر من شعله اش کم و زیاد سرش نمیشه همه درجه هاش حرارتش یه اندازه هستش {2 (8)}کیکها نپخته تهشون میسوزه درجه رو تا جایی پایین میارم که کم تر از نیم میلی متر به درجه خاموش میمونه{4}تا بخواد بپزه چندبار هم خاموش میشه این دفعه میخوام دور قالبم ورق آلومنیوم بپیچم ببینم چطور میشه
بیشتر از فر برقیم استفاده میکنم(آون تستر)از اون خیلی راضیم مارکش ویداس هستش

گاز ما هم الیستان هست!اونم درجه حرارت سرش نمیشه!همش یه حرارته!!

*3tareh*
2013-06-11, 11:31 AM
سلام دوست جونی ها
میخواستم بپرسم کسی این فر برقی اریستون رو داره؟واقعا داره اذیتم میکنه.اصلا کیک توش خوب در نمیاد.کلی تا حالا کیک ریختم دور
اگه کسی داره و کمکم کنه یه دنیا دعای من پشت سرشه
یه روز پف نمیکنه.یه روز پف میکنه اما وسطش باز خمیرییه.یه روز دورش سوخته.خسته شدم بسکه کیک ریختم سطل زباله
کم کم دارم میرم تو فکر عوض کردنش:42::42::42:

sahar_1990
2013-06-12, 12:08 PM
سلام عزیز دلم;
من و shamimi قرار بود دوتایی بهتون جواب بدیم. فر ما هم آریستون و من خیلی ازش راضیم ولی چند تا نکته هست که باید بدونی:
1.تو دستور پختت هر دمایی قید شده شما باید 20 تا 25 درجه از اون کم کنید و بعد پختتون رو شروع کنید
2.دفترچه فرتون رو کامل بخونید,طبقه هایی که واسه پخت در نظر گرفته رو بدونید
3.برای پخت نان نباید از قبل فرتون رو گرم کنید و حتما باید کمی آب سرد در بالاترین طبقه فر قرار بدید(روش بن ماری)
{53}{53}{53}
بازم سوالی بود در خدمتم{2 (6)}

sahar_1990
2013-06-12, 12:11 PM
اینم عکس فر ما ببخشید کج!!!!!!!!!!!!!!!!{65}
139862

Fatemeh
2013-10-22, 12:36 PM
سلام دوستان. منم فر برقي آريستون دارم .عاليه من كه راضيم .در پخت غذاها مشكلي باهاش ندارم ولي هميشه روي كيكام ترك ميخوره چون حرارت از بالا ميزنه. بايد اين دفعه به گفته شما دماشو كمتر كنم ببينم نتيجه چي ميشه{1}

gisoo2
2013-12-25, 08:05 PM
سلام خانمهای عزیز میشه در مورد فر برقی اخوان راهنماییم کنید با تشکر

زهره 54
2014-02-28, 08:37 PM
می دونم جای سوالم اینجا نیست اما تاپیک مرتبطش رو پیدا نکردم.من می خوام دماسنج فر بخرم اما نمی دونم از کجا بخرم .ممنون میشم دوستان راهنماییی کنند.

elham00068
2014-02-28, 09:53 PM
سلام دوستان بنظر شما فر گاز چه مارکی خوبه؟
واسه فر و قیافه زیباش...؟کودوم بهتره؟

زهره 54
2014-03-04, 08:44 AM
می دونم جای سوالم اینجا نیست اما تاپیک مرتبطش رو پیدا نکردم.من می خوام دماسنج فر بخرم اما نمی دونم از کجا بخرم .ممنون میشم دوستان راهنماییی کنند.
دوستان خوبم من همچنان منتظر کمک شما هستم.

nasim7
2014-04-08, 11:54 PM
دوستان کسی فرگاز اسنوا داره ؟ازش راضی اید ؟برای شیرینی پزی حررفه ای فرش خوبه؟

Maryam_chef
2014-04-09, 10:21 AM
دوستان خوبم من همچنان منتظر کمک شما هستم.

زهره جان {53}{53}
معمولافروشگاه لوازم خانگی دارن مدل oxo قیمت 15000 تومان البته اگر گران نشده باشه
فکر کنم فروشگاه تمشک هم داره

گیتار
2014-04-24, 07:17 PM
سلام خانما{3 (4)}
کسی اجاق فر استیل مارک هاردستون داشته یا داره؟
ازش راضی هس؟
قیمتش 1/700/000 هس فقط فن داخل فر نداره بیشتر مد نظرم پخت کیک وشیرینی هس خوبه برم بخرمش؟
ممنون از راهنماییتون{53}

solmaz55
2014-04-24, 08:42 PM
دوستان من برگردم گاز و ماکروفر ندارم میخوام گاز تو کار بزارم برای آشپزخونم اگر ممگنه دوستان من رو در مورد گاز و ماکروفر راهنمایی کنند که چه مارکی بگیرم. مثلا من یخچال و ماشین لباسشوییم ال جی هست و خیلی از کارشون راضی هستم . ممنون میشم راهنماییم کنید