کارگاه های آموزشی در رومنو - جشنواره پاییز هزار رنگ
مسابقه آشپزی 54 در روزمنو
کارگاه آموزش نوشیدنی های گرم

PDA

مشاهده نسخه کامل : پیراشکی با خمیر هزار لا

Khaleh Mary
2011-11-27, 11:52 PM
پیراشکی با خمیر هزار لا
خمیر هزار لا را من آماده خریداری میکنم{65} و در ایران هم یا در سوپر مارکت های بزرگ یا به قنادی ها سفارش بدهید و خریداری کنید و میان آنرا با سبزیجات یا مواد گوشتی یا هر موادی که خودتون دوست دارد پر کرده و آنرا به اشکال مختلف پیچیده و رومال آنرا با زرده تخم مرغ یا ماست و کنجد آماده کرده و در فر میپزیم
و خوبی این پیراشکی اینه هم سردش خوشمزه هست و هم گرمش هم برای یک شام سبک یا پیک نیک

Khaleh Mary
2011-11-27, 11:54 PM
{53}{53}{53}{53}{53}{53}

Rose
2011-11-28, 12:43 AM
به به دلم خواست دستت جواهر خاله... معرکه س
فقط میشه لطفاً واسه صفر کیلومترهای مثل من بگی چه نوع سبزی رو واسه لاش در نظر میگیرین تفتی چیزی نمیخواد ؟ اون کره س که با سبزی قاطی کردید ؟
آها راستی چند دقیقه در فر میپزین؟

Sarashpaz-Sepideh
2011-11-28, 01:19 AM
با اجازه خاله من ميگم خاله هم بياد غلطامو بگه {2 (6)}
توش ميتوني اسفناج بخارپز يا جعفري يا شويد بذاري
با پنير
پختنشم بستگي به فرت داره كه همين كه حس كردي پخيده تمومه يه ذره هم روشو گريل كن تا روشم طلايي بشه

Shidak
2011-11-28, 02:44 AM
اینم مال من البته توش گوشت و قارچ و فلفل دلمه و پنیر بود. دومی‌ رو هم که خود خاله ماری زحمت پیچیدنشون رو کشیدن.

Khaleh Mary
2011-11-28, 05:11 PM
بتی جان اسفناج و جعفری و پودر سیر و نمک و فلفل و پنیر فتا چرب هست میانش و آن سینی پایین هم از همین مواد و نصفش گوشت چرخ کرده سرخ شده و فلفل دلمه و قارچ بود
درجه فر برای خمیر هزار لا مهمه اگر کم باشه لایه ها از هم باز نمیشه و اگر زیاد باشه روی و زیر آن برشته میشه و باز خمیر ها خوب لایه لایه نمیشه بهترین درجه حرارت ۱۸۰ درجه سانتیگراد یا ۳۲۰ فارنهایت و فر های شماره در ۳ آن هست (متوسط رو به داغ )

Shidak
2012-01-17, 08:10 PM
سلام.میشه طرز تهیه خمیرشو هم بگید........................من هم می خام درست کنم{20}
ما اینجا خمیر رو آماده می‌خریم عزیزم. اما دوستان زحمت کشیدن قبلان دو تا ویدئو برای تهیه این خمیر تو این لینک گذاشتن .
[Only registered and activated users can see links]