مسابقه آشپزی و شیرینی پزی 52 - ویژه نوروز 93
>>> برنامه های آموزشی ویژه روزمنو <<<
مسابقه عکس کودک 24 - اخم کوچولوها !

PDA

مشاهده نسخه کامل : .: پیاز داغ :. خوشگل و خوشمزه

Ema
2011-02-21, 11:38 PM
سلام
من تازه به جمع شما ملحق شدم. تجربه آشپزیم عالیه( اعتماد بنفس :3:) برای سرخ کردن پیاز داغ خلالی روی غذا ، بعد از خلال کردن داخل آب در حال جوش بیاندازیدویک دقیقه بعد آبکش کرده توی حوله آشپزخانه خشکش کرده در روغن داغ بریزید . بسرعت ویکنواخت طلایی میشود. مارا هم دعا کنید.

Khaleh Mary
2011-02-28, 11:15 AM
سلام
من تازه به جمع شما ملحق شدم. تجربه آشپزیم عالیه( اعتماد بنفس :3:) برای سرخ کردن پیاز داغ خلالی روی غذا ، بعد از خلال کردن داخل آب در حال جوش بیاندازیدویک دقیقه بعد آبکش کرده توی حوله آشپزخانه خشکش کرده در روغن داغ بریزید . بسرعت ویکنواخت طلایی میشود. مارا هم دعا کنید.

دوست عزیزم {53}{53}من این روش شما را امتحان کردم و خیلی‌ خوشم آمد و برای تزیین غذا‌های که باید با پیاز داغ تزیین بشه بسیار جالبه من از مراحلش هم عکس انداختم که دوستان جوانم هم ببینند و ایده بگیرند البته بعد از آن ۲ بار دیگه هم درست کردم و الان مقداری سرخ شده آنرا در ظرف در بسته در یخچال نگهداری می‌کنم بهترین دعای من برای شما سلامتی و تندرستی خودتون و خانواده محترمتون هست

SHIVA
2011-09-18, 01:35 AM
من همیشه برای تهیه پیاز داغ برای تزیین غذا از این روش استفاده میکنم
گفتم این تجربه رو داخل این تاپیک بذارم تا دوستان ایده بگیرن
{53}{53}{53}{53}{53}

SHIVA
2011-09-18, 01:36 AM
خوب
اول از همه

پیازها رو خلال نازک کن

بعد بریز داخل یه قابلمه و آب سرد بریز روی خلالها و بذار رو شعله گاز

بذار جوش بیاد و حدود 15 دقیقه بجوشه

بعد از 15 دقیقه پیاز ها رو آبکش کن و آب سرد بریز روی اونها

مقداری از پیازها رو (به اندازه ای که بین دستات جا بشه رو بردار و فشار بده تا آب اضافیشون بره

اگه خیلی با کلاسی میتونی بریزیشون داخل توری و فشار بدی{4}

خلاصه

روغن نیمه جامد

ترجیحآ لادن طلایی باشه(حالا میگن یه پولی از لادن طلایی گرفته تبلیغ کنه..امان از حرف مردم):10:

بریز داخل تابه (کم نریزیها) خسیس نبودی که{4fvgdaq_th}

روغن که داغ شد (شعله زیاد باشه) پیازها رو بریز و همه جای تابه پخشش کن

یه کم که تفت خورد زیر و رو کن تا نسوزه{duel}

بعد که دیدی داره طلایی میشه شعله رو کم کن

(اینجوری پیاز خشک و خوشمزه تر میشه){47b20s0}

و هم بزن تا یکنواخت و طلایی بشه

Marjan
2011-09-18, 03:33 PM
عالیه شیوا جوون {2 (6)}

منم یه تجربه بگم یه خانمه واسم پیاز سرخ میکنه یه بار رفتم دیدم که بعد از سرخ کردن تو یه ابکش میزاره که حسابی روغنش بره واسه همین وقتی میزارم تو فریزر هیچ وقت بهم نمیچسبه و دوته دونه جدا هستن

Marjan
2011-09-18, 04:37 PM
اهان یه چیز دیگه هم یادم اومد :3: وقتی پیاز ها رو از ابجوش در میاورد جلوی پنکه میزاشت تا خشک شن

mahta11m
2011-10-13, 07:41 PM
شیوا جونم دستت درد نکنه عالی بود.
دیشب با همین روش شما یه پیاز برای ماکارونی سرخ کردم،واقعآً توپ بود:11::11:{53}

اینم عسکش{santa}

Sarashpaz-Sepideh
2011-11-12, 11:13 AM
اول تاوه رو داغ كنيد بعد توش روغن بريزيد چون اگه بخوايد همزمان هم روغن بريزيد و هم بذاريد رو شعله گرما باعث ميشه روغن زود بسوزه

بعد پياز ها رو كه خوب با دقت به يه اندازه خرد كرديم رو ميريزيم تو تابه با كمي نمك و اجازه ميديم سبك بشه
بعد بهش زعفران بزنيد
عد كه زعفرون به خورد پيازا رفت و خواست سرخ بشه ميشه اين رنگي .........
از اين مرحله به بعد بايد مرتب هم بزنيد تا همه جاش به يه اندازه سرخ بشه بعد از اينكه سرخ شد بريزيد تو صافي تا روغن اضافيش بره
و اخر سر يه پياز داغ خوشمزه خواهيد داشت

ماهمون
2011-11-12, 11:33 AM
اینم مشق های من از زو آموزش شف سپیده جونم:11:

sogand.sh
2011-11-12, 07:33 PM
خانوم های عزیز ممنون از روش های عالیتون:11:
منم یه جور دیگه درست می کنم.پیاز ها رو که خلال کردم با نمک توی تابه ی بدون روغن میریزم تا اب پیاز رو بکشه:42:بعد که پیاز ها بی جون شدن{21}روغن میریزم تو تابه و با زردچوبه سرخ می کنم....اکثرا خوب در میاد حالا بازم نمی دونم.با این روش ها به فکر فرو رفتم{21}

Hanichef
2012-02-07, 11:13 PM
45117
چند تا از دوستام درباره پیازداغ ازم پرسیده بودن، واسه همینم بهتر دیدم یه پست رو بهش اختصاص بدم...این روش برای تزیین آش، کشک بادمجون و ... خیلی عالیه و حسابی چیپسی و خوشمزه میشه....خوشحال میشم روش شما رو هم بدونم و از تجربه هاتون اینجا بگین

واسه آماده کردن پیاز داغ، اول از همه پیازهای سفت و سفید رو انتخاب می کنیم که یه اندازه هم تقریبا باشن ... بعد هم همه رو به یه اندازه خلال می کنیم...اگه یه اندازه نباشه یه دست سرخ نمی شن...یکی می سوزه و یکی هنوز آماده نشده ...پس این 2 مرحله، قبل از سرخ کردن خیلی مهمه...توی یه دیگ آب می ریزیم و میذاریم جوش بیاد بعد خلال های پیاز رو توش می ریزیم تا یه جوش بزنه....بعد اونها رو توی آبکش می ریزیم و می ذاریم آبش بره و روی یه دستمال تمیز پهن می کنیم تا خشک بشه ( من یه وقتایی این کار رو هم نمی کنم)
روغن رو توی تابه جادار داغ می کنیم و پیازها رو میریزیم توش... اندازه تابه با مقدار پیازها متناسب باشه تا پیازها روی هم تلنبار نشن ... شعله هم متوسط باشه ... مرتب هم می زنیم تا یه دست طلایی بشن...تغییر رنگ که داد زرچوبه یا زعفرون می زنم بهش و بازم هم می زنیم تا جایی که رنگ دلخواهمون بشه...فقط حواستون باشه که بالا سرش باشین...مخصوصا که بعد از اضافه کردن زرچوبه، زودی ممکنه بسوزه

همین...پیازداغ رو از روغن خارج کنین و به مصرف برسونین....توی مجله نوشته بود که پیاز داغ رو توی یخچال نگهداری کنیم و توی فریزر سرطانزا میشه...منم از اون موقع به بعد پیازداغ رو فریز نمی کنم!!
45114 4511545116

SarahGol
2012-02-08, 02:40 AM
روش من برای پیاز داغ رژیمی:
پیاز ها رو خلاللی کنید کمی روغن به کف ماهیتابه بزن وپیازها رو بهش اضافه کن .حالا اینا رو بزار تو طبقه وسط فر اصولا تو طبقه وسط فر سرخ کردنی ها مرطوب میشن وتو طبقه پایین خشک .بزارید خیلی آروم پیازها سبک بشن وآب بندازن .بعد چند مین بو می افتن ویه بوی توپ پیاز داغ میدن .حالا از فر در بیارید بزار رو اجاق یکم شعله رو زیاد کن وتند وتند هم بزن کمی که تغییر رنگ رو به طلایی داد پیاز عسلی وعالی ما آمادست اگه برای تزیین هست که هیچ وگرنه اگه برای تو خورش هست کمی نمک بزن که دیگه له له بشن .این کم روغن ترین ورژیمی ترین ودر عین حال خوشمزهترین پیاز داغه کم روغنه .در کل میشه با 4-5 قاشق روغن سرش رو هم آورد اگه با زیتون هم باشه که عالیه .

مامان مهگل
2012-02-09, 12:39 AM
من واسه 1 عدد پیاز یک قاشق روغن می ریزم توی یک ظرف پیرکس و کمی نمک بعد هم مایکروویو به مدت 10 دقیقه .. کاملا طلایی کریسپی و سرخ می شه
ولی هیچی مثل پیاز داغی که در روغن مفصل سرخ شده باشه نمی شه

lela
2012-02-13, 05:54 PM
من مقداری روغن روتوی تابه گرم میکنم بعد پیاز رو اضافه کرده بعد از گرم شدن پیاز ها در ماهیتابه را بصورت نیم باز گذاشته به اندازه ای که بخار آن خارج بشه باشعله متوسط پیاز ها رو هم نزنیدکمی طلایی که شد یک بارهم میزنیم گذاشتن در ماهیتابه باعث گرمای زیاد شده پیاز سریعتر ویکدست تر سرخ میشه چون زمان زیادی نمی بره تنهاش نذارین!!!{63}

Azijam
2012-02-23, 03:51 PM
من هم پیاز داغی که برا تزیین میخوام رو با روش شیوا جون درست میکنم............البته من این روشو از یه خانمی که فروسنده پیاز داغ بود یاد گرفتم..............

Azijam
2012-02-24, 02:35 PM
من یه روش دیگه هم بلدم که خودم کشفش کردم{4}...................اگه بخوام تو حجم زیاد پیاز داغ درست کنم از روش تو اب جوشوندن و ابکش کردن وبعد سرخ کردن استفاده میکنم.................اما اگه به اندازه نیاز بخوام پیاز داغ درست کنم................بعد از اینکه پیازو خلال کردم تو تابه بدون روغن با 3 قاشق اب میزارم پیازا نرم و کریستالی بشه.............ابش که کشیده شد اونوقت روغن میریزم................با این روش همه پیازا یه دست سرخ میشه.ضمنا روغن هم زیاد نمیبره:10:

nasrin50
2012-03-01, 09:25 PM
پیاز داغ و سیر داغ تو غذاهای سنتی ایرانی طرفدارهای زیادی داره{2 (6)}

پیازها رو خیلی نازک خلال میکنم تا بعدازسرخ شدن ترد بشن:42:

باتوجه به مقدارپیازهابرای سرخ کردن ازقابلمه کوچک استفاده میکنم که روغن کمتری مصرف بشه:35:

این پیاز و سیرداغ روبرای" اش پشت پای " مادرهمسری درست کردم{66}

leili
2012-07-01, 03:00 PM
روش خوبی بود ممنون.{63}{63}

باران78
2013-04-19, 11:46 AM
من براي درست كردن پياز داغ خوشگل اينجوري مي كنم:{2 (6)}

پيازها رنده درشت.

روغن فراوون توي ماهيتابه داغ داغ بشه.

پيازهاي درشت رنده شده رو اضافه كنيد

بهيچ وجه... بهيچ وجه هم نزنيد. فقط با پشت قاشق پيازها رو يكنواخت توي تابه پهن كنيد.

كمي كه سرخ شدن يك بار هم بزنيد ...

دوباره بذاريد كمي سرخ بشن و يكبار ديگه هم بزنيد...

هم زدن تند تند پياز باعث آب انداختن و له شدنش ميشه.

خلاصه اينكه رو به آماده شدن كه بود ميتونيد كمي تند تر هم بزنيد تا نسوزند..

بعد اونها رو توي توري يا سبدي بريزيد تا روغن اضافه اونها گرفته بشه..

اينم پيازهاي امروز من:

zahra_a
2013-04-19, 09:31 PM
پیاز داغ من به روش شیوا جون .. عالی شد و تو یخچال نگه داشتم .. بس که خوش مزه شده تند تند تموم میشه {4}
ممنون شیوا جوووون{2 (5)}

مامان زهرا و حسین
2013-04-23, 07:34 PM
اینم از پیاز داغ من به روش شیوا جون .دست گلت درد نکنه خیلی خیلی عالی شد .من کم درست کردم ولی همونش هم خیلی خوب بود.{2 (30)}

Araz
2013-04-23, 07:45 PM
دوستای گلم یه سوال داشتم {2 (4)}پیاز داغ رو تو فریزر نگهداری میکنین یا تو یخچال ؟مدت نگهداریش چقدره؟

liliyan
2013-04-23, 08:53 PM
آراز جون من تو یخچال نگه میدارم و فکر میکنم یه ماهی شده... توی ظرف در بسته البته و خیلییییی هم به دردم میخوره...

مامان زهرا و حسین
2013-04-23, 09:09 PM
دوستای گلم یه سوال داشتم {2 (4)}پیاز داغ رو تو فریزر نگهداری میکنین یا تو یخچال ؟مدت نگهداریش چقدره؟

عزیزم من قبلا تو اب نم یریختم و سرخ نمی کردم.امروز اولین باره که این شکلی درست کردم.اما اون مدل که تو روغن سرخ میشه را همیشه تو فریزر نگه می دارم.البته بیشتر از پیاز تازه استفاده میکنم اما برای روز مبادا همیشه تو فریزر دارم.خیلی هم خوب می مونه.

Araz
2013-04-27, 01:57 PM
این هم پیاز داغ من با شیوه شیوا جون خیلی خوشگل و یکنواخت سرخ شدند و خیلی هم کرانچی شدند برای تزیین غذا خیلی عالی هستند فقط به نظر من برای طعم دادن به غذا به روش معمولی که تو روغن سرخ میکنیم خوب هستش چون وقتی پیاز تو آب میجوشه طعمش از بین میره
ولی برای تزیین خیلی خوشگل میشه
128715 128716

مامان زهرا و حسین
2013-04-30, 01:25 PM
این هم پیاز داغ من با شیوه شیوا جون خیلی خوشگل و یکنواخت سرخ شدند و خیلی هم کرانچی شدند برای تزیین غذا خیلی عالی هستند فقط به نظر من برای طعم دادن به غذا به روش معمولی که تو روغن سرخ میکنیم خوب هستش چون وقتی پیاز تو آب میجوشه طعمش از بین میره
ولی برای تزیین خیلی خوشگل میشه
128715 128716

منم در این مورد کاملا با شما موافقم.این مدل پیاز داغ بهتره برای تزیین غذا باشه.:28:

Maryam_chef
2013-05-21, 02:10 PM
سلام دوستای گلم اینم پیاز داغ کریسپی من
من به اندازه ی یه هفته مون درست میکنم و داخل ظرف در بسته میذارم ودر قسمت خنک تر یخچال نگهداری میکنم و در غذاهای مختلف استفاده میکنم هیچ چیزیشم نمیشه {69}{69}{69}

Maryam_chef
2013-05-30, 11:56 AM
دوستای گلم اگه میخواهید از پیاز برای رنده شدش یا برای اسلایس کردن اون استفاده کنید و چشماتون نسوزه اونا رو چند روز در جا میوه ای یخچال بزارین دیگه چشمای خوشگلتون اشک نمیاد و میتونید زیاد پیاز رو استفاده کنید

1956
2013-06-08, 12:13 PM
دوستای گلم اگه میخواهید از پیاز برای رنده شدش یا برای اسلایس کردن اون استفاده کنید و چشماتون نسوزه اونا رو چند روز در جا میوه ای یخچال بزارین دیگه چشمای خوشگلتون اشک نمیاد و میتونید زیاد پیاز رو استفاده کنید

ببخشید باپوست یا نه بدون پوست?

1956
2013-06-08, 12:17 PM
دوستان حتما برای پیازداغی ک بخوایم کریسپی بشه باید از پیاز سفید استفاده کرد وی سوال دیگه ک ابمون جوشید باید پیاز هارو داخلش ریخت ?صبر میکنیم تا دوباره پیازها ابجوشون بجوش بیاد بقولن مثل برنجی ک داخل ابش میریزیم داخل قابلمه لطفا کمکم کنید

مامان زهرا و حسین
2013-06-08, 01:01 PM
دوستان حتما برای پیازداغی ک بخوایم کریسپی بشه باید از پیاز سفید استفاده کرد وی سوال دیگه ک ابمون جوشید باید پیاز هارو داخلش ریخت ?صبر میکنیم تا دوباره پیازها ابجوشون بجوش بیاد بقولن مثل برنجی ک داخل ابش میریزیم داخل قابلمه لطفا کمکم کنید
عزیزم من به روش شیوا جون درست کردم .تو صفحه اول همین تایپیک کاملا ساده نوشته شده .
روی پیاز های خلالی آب سرد می ریزی و میزاری بجوشه به مدت 10 تا 15 دقیقه بستگی به مقدار پیازت داره .

mani
2013-06-10, 11:52 AM
اینم پیاز داغ من به روش شیوا جون
من یه کم زردچوبه اضافه کردم،البته آخرهای کار {1}

ملاحت
2013-06-26, 07:05 PM
142805
ولین کاری که باید بکنین اینه که بعداینکه پیازارو پوست کندین سروته پیازوبگیرین....مخصوصا تهشو که وقتی دارین خوردمیکنین به هم نچسبن.
142791

بعد بارنده یالمانی یابا چاقو برشای خلالی نازک بدین...هرچقدربرشاتون نازک باشه پیازداغتون تردتر میشه.من که دل وجرات کارکردن بااین رنده هاروندارم.باچاقو خلال کردم
142792
روغن فراوان میریزیم تو یه ظرف گود.....روغن داغ میکنیم و پازارو میریزیم توش
142793

ومرتب باید هم بزنین وگرنه بطور یکسان سرخ نمیشن.

اینم مراحل سرخ شدن

142794
142795
وقتی به این مرحله(عکس بالا) ازسرخ شدن رسید باید بردارین بریزین تو یه ابکش

142796
و

نگران نباشین ک کامله سرخ نشده چون تو همین ابکش یه درجه تیره تر میشه...بعداینکه ریختن تو ابکش باید بلافاصله بایه چنگال پیازارو پخش کنین تاروهم نباشن...اینکارباعث میشه پیازاتردشن وهمین که اون پیازایی که زیرمیمونن نسوزن

یه کم که باچنگال زیرورو کردین بزارین تا روغن اضافیش خارج بشه...بعد به ظرف دیگه منتقل کنین و سبد خالی کنین براسری بعدی .من برای سه چهار ماه فریزشون زمیکنم تاهمیشه دردسترس باشه...ولی تا یه سال هم میشه نیگه داشت تو فریزر.
142804

Maryam_chef
2013-07-12, 01:25 PM
پیاز داغ خوشگل من
اونا با کارد اسلایس کردم (با غذا ساز خیلی خوب نمیشه ) همه یک اندازه شد بعد اونا رو داخل اب در حال جوش ریختم 3 دقیقه ابکش کرده وکم کم سرخ کردم داخل صافی ریخته تا روغن اضافی بیرون بیاد خوب یکدست و کریپسی شد برای اش و بعضی خوروش ها اماده دارم {santa}

maryama
2013-07-12, 05:43 PM
خانم گل آور تو برنامه به خانه برمیگردیم برای پیازداغ و سیر داغ خوب یک قاشق آب نمک به پیاز و یا سیر درحال سرخ شدن (اواخر طبخ) اضافه کرد و چند لحظه ای هم به سرخ کردن ادامه داد من امتحان کردم عالی شد.

Maryam_chef
2013-07-13, 10:05 PM
maryama عزیزم منم موقعی که به اندازه ی یک غذا میخوام درست کنم همین کار رو میکنم

veronika
2013-07-28, 06:46 PM
پياز را خلالي خرد كرده; آب را جوش آوريد;پياز را در آن بريزيد;پس از چند جوش در صافي ريخته وروي پارچه اي تميز پهن كنيد تا آب آن گرفته شود. سپس كمي زعفران يا زردچوبه به آن اضافه و مخلوط كنيد.
روغن مايع را در ظرفي مناسب بريزيد و روي حرارت قرار دهيدتا گرم شود.پس از آن از پياز به مقدار كم و به دفعات در روغن بريزيد.در ابتدا پياز را هم نزنيدوبه محض اينكه شروع به طلايي رنگ شدن كرد مرتب هم بزنيد تا به صورت يكدست ترد و طلايي رنگ شود.
سپس در صافي ريخته تا روغن اضافي آن گرفته شود پس از سرد شدن براي دفعات مورد نياز;بسته بندي كرده ودر فريزر نگه داري كنيد.

victoria
2013-08-08, 09:30 AM
ورونيكاي عزيز ممنون كه بهم ياد دادي چه جوري پياز داغ كريسپي درست كنم براي من عالي شد.

miss kiae
2013-08-11, 02:22 AM
منم همیشه بادستورشیواجون درست میکنم عالی میشه.خیلی ام راحته.مرسی شیوای عزیز.{thankyou}

1956
2013-08-11, 08:16 PM
ورونيكاي عزيز ممنون كه بهم ياد دادي چه جوري پياز داغ كريسپي درست كنم براي من عالي شد.

ویکتوریا جون میشه بگین ازکدوم تیقه ی اون رندتون استفاده کردین بنظرباید راحت بشه از اونرندهاستفاده کنم میشهبگینپیازهایبزرگوچطوری رندهمیکنیدکه یکدست بشه?وچه قدر زمان میزارین که پیازهاداخلاب میزارینایابجوشه چه قدربجوشه

Sepnta
2013-08-22, 04:40 PM
اینم مال من:3:

کرشمه
2013-09-14, 09:53 AM
سرخ کردن پیاز به روایت تصویر- البته مال حالا نیست - مال اردیبهشت ماهه- نمیدونم چرا تا حالا نزاشته بودمش

کرشمه
2013-09-14, 09:56 AM
هر 10 کیلو تقریبا 1/5 پیاز سرخ کرده میده

niloofar2000
2013-09-30, 10:23 PM
اضافه کردن نمک به پیاز در زمان سرخ کردن جلوی سوختن پیاز رو می گیره و باعث می شه پیازها خوب پخته بشه.

niloofar2000
2013-10-01, 12:14 AM
یک نکته ی تجربی برای یک دست سرخ شدن پیاز ، ظرفیه که برای سرخ کردن استفاده می کنیم. به این نکته دقت کنید.
توصیه ی من به دوستان اینه که سعی کنید از پیاز تازه در غذاها استفاده کنید. شاید کمی سخت باشه ولی خیلی در طعم غذا و تندرستی تأثیر داره!

Bahar-chef
2013-10-22, 06:22 PM
پياز داغ طلايي با دستور سرآشپز سپيده عزيز
واقعا طعمش خوشمزه است و ميشه خالي خالي خورد :10:

Royaash
2013-11-07, 01:46 PM
این هم پیاز داغ من که داخلش زعفران زدم :3:

نادیه
2014-01-09, 06:53 PM
دوستان از همه شما ممنون{77} پیاز را خلالی کردم و توی آب در حال جوش ریختم ویک دقیقه بعد آبکشش کردم وروی دستمال آشپزخونه گذاشتم وتوی ماهیتابه روغن داغ ریختم وکمی هم نمک وزردچوبه زدم{65}

197901

Royaash
2014-01-22, 07:50 PM
کریسپی پیاز {53}

سکينه
2014-01-23, 02:04 AM
تمام پست هارو خوندم خیلی خوشم امد ولی یک سوال با پیاز قرمز هم میشه چون در حال حاضر تمام پیازهای شهرمون قرمزه بعد از عید پیاز سفید میاد به بازارمیشه جواب بدید تا من هم دست به کار شم{4}

Maryam_chef
2014-01-23, 07:48 AM
تمام پست هارو خوندم خیلی خوشم امد ولی یک سوال با پیاز قرمز هم میشه چون در حال حاضر تمام پیازهای شهرمون قرمزه بعد از عید پیاز سفید میاد به بازارمیشه جواب بدید تا من هم دست به کار شم{4}

آره سکینه جان چرا که نه ؟فرقی نمیکنه

Maryam_chef
2014-03-04, 09:37 PM
پیاز داغ آماده برای غذا
من هفتگی درست می کنم در ظرف در بسته در یخچال نگهداری می کنم

Sarashpaz-Sepideh
2014-03-05, 01:21 AM

سكينه جون با پياز قرمز هم ميشه درطعمش كه فرقي نميكنه ولي ظاهرش تيره تر ميشه :3:و بهتره براي تزيين استفاده نشه :3: