کارگاه آموزش آشپزی - غذاهای نونی با مدیریت دوست خوبمون سرآشپز سپیده
کارگاه های آموزشی در روزمنو - تزئینات شکلاتی با مدیریت دوست هنرمندمون نیلوفری
کارگاه آموزش نوشیدنی های تابستانی

PDA

مشاهده نسخه کامل : .: زود پز :.

Marjan
2011-04-16, 01:20 PM
دوستان تصميم كرفتم زود پز بخرم جون فكرميكنم واقعا براي خانمهاي شاغل يك وسيله ضروريه خوشحال ميشم تجربياتتون رو از خريد زودبز توي اين تابيك با ما درميون بزاريد مثلا اينكه جه ماركي و جند ليتري بيشتر بكارمون مياد ؟ممنون{53}{2 (6)}

sarina-kian
2011-04-16, 01:24 PM
من یه زودپز مارک myson دارم.ازینا که یه سر پیرکسی هم جدا دارن و میشه بجای قابلمه هم ازشون استفاده کرد.میگن 8نفره س اما من کل مهمونیای تا 14 نفره رو هم باهاش سر کردم واسه سوپ جو که باید حداقل 3ساعتی توش میموند سر گاز.
خیلی خیلیم ازش راضیم.میزان اب درونش هم هیچ تغییری نمیکنه بعد از پخت.

پروشات
2011-04-16, 01:34 PM
من شوهری بهم هدیه یک زود پز بلاژیو داد .[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

خیلی کارش خوبه .

از اینا که هم بخار پزه . هم در پیرکس داره هم 2 تا ظرف 6و 3 لیتری . قیمت 115 تومن اینم عکسش

([Only registered and activated users can see links])

پروشات
2011-04-16, 01:37 PM
فکر کنم منظور سارینا هم همینه.

pishijooon
2011-04-16, 01:50 PM
سارینا جون
جو که توی زودپز خیلی خطرناکه{2 (8)}

Salva
2011-04-16, 01:58 PM
یکی از بهترین و پر کاربردترین وسایل آشپزخونه ام زودپز وی ام افه... خیلی راحت و ایمنه و زودپز! خیلی ازش راضیم...{2 (6)}

قیمتشم الان تو سایتش دیدم 188 دلار زده...{66}مدلشم پرفکت پلاسه...

اینم عکسش:

Marjan
2011-04-16, 02:28 PM
واقعا جو توي زودبز خطرناكه جرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pishijooon
2011-04-16, 02:42 PM
من شنیدم که جو چون لعاب میکنه(اگر دقت کرده باشید موقع پخت توی قابلمه هم اگر در قابلمه جفت باشه سر میره) ممکنه جلوی اون قسمتی که بخار اضافی زودپز خارج میشه رو بگیره و بخار توی زودپز جمع بشه و بترکه

Marjan
2011-04-16, 03:14 PM
بروشات جوون ممكنه در مورد زمان بختش هم يه توضيحي بدي مثلا كوشت رو در جه مدت زماني اماده ميكنه؟

sepideh_62
2011-04-16, 03:16 PM
منم تو تهران از مال سلوا داشتم همون وی ام اف و واقعا انقدر راضی بودم که به همه پیشنهادش میکنم

Samane
2011-04-16, 03:17 PM
منم زودپز wmf دارم مدل Perfect Ultra ، فوق العاده عالیه{2 (6)}{2 (6)} بخارپز هم داره.دو سال پیش 250 تومن خریدم.

*Darya*
2011-04-16, 03:27 PM
منم زود پز تفال دارم.از اینا فوق العاده راضیم و زمان پختش 4 برابر سریعتر به همراه بخاز پز فکر کنم الان 200 تومان باشه.8 کیلوی.اگز زیاد مهمان داری 8 کیلوییش خوبه و عمریه.ولی زیر 8 کیلوییش ممکنه فقط زمانی برات اندازش خوب باشه.

[Only registered and activated users can see links]

Narges
2011-04-16, 06:47 PM
من زودپز 2 قلو Valentino Rudy-ایتالیایی دارم، کفش چدن هست، با درب شیشه ای، سرعت پختش خوبه نزدیک 6ساله که دارم ازش استفاده میکنم. من که ازش راضیم، خدا هم راضی باشه:3: من که بدون زودپز نمیتونم آشپزی کنم.

سوالی که من دارم اینه که تاریخ مصرف زودپز تا چه زمانی استاندارد و تضمین شده است؟
ان شا.. اینبار بخوام زودپزم رو عوض کنم، مارک WMF میخرم {63}:3:

مرجان جون علاوه بر مارک، ظرفیت و استاندارد بودن، نحوه نگهداری و استفاده از زودپز هم خیلی مهمه که من هم خیلی دوست دارم بیشتر درموردش بدونم چون وقتی خاطرات ناراحت کننده ناشی از خدای نکرده ترکیدن و یا سوختن با زودپز رو از استفاده کنندگانش میشنوم تنم میلرزه {2 (14)}

چند نکته در مورد استفاده از زودپز که من سعی میکنم مد نظر داشته باشم:
- توجه به حداکثر میزان فضای قابل استفاده که توسط شرکت تولیدکننده علامتگذاری شده که خیلی مهمه
- نحوه باز کردن درب زودپز، اول شعله اجاق رو خاموش میکنم بعد سوپاپ رو شل میکنم و منتظر میمونم تا بخار خودش تخلیه بشه. وقتی مطمئن شدم که تمام بخار خارج شده بازش میکنم. نکته مهم اینکه تازه اونموقع هم که درب زودپز رو باز میکنیم نباید محتویات زودپز رو هم بزنیم یا زیر و رو کنیم.
- برای خنک کردن نباید زودپز داغ رو تو سینک زیر آب سرد بگیریم (که این نکته رو باید برای بالا بردن دوام تمامی ظروف و همچنین دفرمه شدن مدنظر داشته باشیم)
- دقت در شستن زودپز، سوراخ مخصوص سوپاپ و واشر داخل درب زودپز
- زودپزی خوبه که وقتی دربش رو باز میکنید چیزی از مواد غذایی به درش نچسبیده باشه (البته این به میزان موادغذایی که توی زودپز برای پخت میریزید هم بستگی داره) در اینصورت برای پخت جو، سبزی و .. باید خیلی دقت کنید.
- حتما قبل ازهربار استفاده از زودپز واشر اون رو وارسی کنید تا مشکل یا پارگی نداشته باشه
- برای شستن واشر زودپز از وایتکس یا مواد شوینده قوی که باعث خورگی یا پوسیدگی اون میشه استفاده نکنید
- در مدت زمان استفاده از زودپز همیشه دقت کنیدو حواستون باشه که صدا و فشار بخار خارج شونده طبیعی باشه
- برای بالا بردن سرعت و کاهش زمان پخت، زودپز رو روی شعله خیلی زیاد قرار ندین
فعلا اینها به ذهنم رسید :11:

امیدوارم زودپز همتون هر مارکی داره استاندارد باشه، غذاتون رو زود بپزه و هرگز مشکلی براتون پیش نیاره {63}

زهره*
2011-04-17, 02:05 PM
به نظر من زندگی بدون زودپز امکان نداره وای که چقدر عالیه مارک زودپز من دوبچه آلمانی است چند سال پیش خریده شده ظرف مخصوص بخارپز هم داره کلا من که ازش راضی هستم راستی من همه چیز را در زودپز میپزم حتی شله زرد اصلا هم اتفاقی نیفتاده برای سوپ جو هم اگر بلافاصله بعد از جوش آمدن شعله را کم کنید اتفاقی نمیفته راستی برای سوپها میتوانید از کمی سبزی استفاده کنی که خیالتان از بابت سررفتن راحت باشه و مشکلی پیش نیاد من بعد ازاینکه سوپ جو جوش آمد و زیر گاز را کم کردم و بعد از پخت دربش را باز میکنم و مقداری شیر و یا ماست بهش اضافه میکنم و میذارم چند قل هم بزند
راستی هیچ وقت روی درب زودپزداغ آب سرد نریزید چون زودپزتان به دیرپز تبدیل میشود

Salva
2011-04-17, 02:44 PM
مینا زودپز که ترس نداره! ببین چقدر مظلومه ...{71}

ولی جدی اگر حجم ماکزیمم رو رعایت کنی و بیشتر از اونی که گفته شده آب نریزی هییییچ اتفاقی نمی افته! {65}من که اگه یه روز نباشه میمیرم!

در مورد جو هم چون موقع پخت جوهای شیطون این ور اونور زیاد می پرن و کف می کنن ممکنه یکی از مقصدهای پرششون دهانه سوپپ اطمینان باشه و .... {66}

Yekta
2011-04-17, 05:23 PM
منم زودپز wmf دیدم....بسته به اندازه اش قیمتش از 165 به بالا بود.....به نظر خیلی ایمن و خوب میومد.....انشاالله برم خونمون و دستم کمی بازتر بشه حتما یکیشو میخرم.....

sarina-kian
2011-04-18, 04:09 PM
سارینا جون

چرا خطرناک باشه عزیزم؟فقط نباید ابش کم باشه.میزان اب رو که دقیق بریزی و کافی بقول دکتر جون تا 8ساعت هم با شعله ملایم بزار بجوشه هیچیش نمیشه اما در عوض یه سوپ جو فوق العاده خوشمزه و غلیظ و حریری یعنی جو ها کاملا حل شدن داری!!

rasa
2011-04-24, 10:28 AM
دوستان خوبم سلام/من یه زود پز ایتالیایی دارم که یکی از دوستای مامانم از چاه بهار برای جهازم 12 سال پیش خریده بود 100 هزارتومن.قیافه اش خیلی شیکه و خیلی هم جادار ولی من خیری ازش ندیدم .مامانم دوباره برام یه زود پز ایرانی خرید30 هزار تومن از این هایی که دستهاش روی هم قرار میگیره و دربش چرخشی بسته میشه.
اصولاً زودپز عمر مفیدش مربوط به واشر داخل دربشه که عوض میشه.من چند بار عوض کردم.
در مورد زودپز ایرانیم بگم چیزی به درش نمیچسبه.و در زمان مورد نظر غذات رو میپزه.شستنش بسیار راحته و مهر استاندارد هم داره.خواهرم هم یه زود پز خرید 150 تومن ولی مال منو که دید رفت از مال من خرید میگفت کار با زودپز تو خیلی راحتتره.
در ضمن در کار با زود پز باید بذاری غذات به جوش بیفته بعد سرش روببندی.
روی شعله بزرگ گازت نباید بذاری با درب بسته .
حتی المقدور روی شعله متوسط(قطر شعله منظورمه) باشه چون در زمان بسته بودن درب زودپز از طریق فشار و حرارت بخار غذا پخته میشه که با شعله کم(اندازه شعله) اون غذا در حال جوشیدن در داخل زودپز به پخت خودش ادامه میده.
غذا داخل زودپز در زمان جوشیدن وبسته بودن درب ،با فشار بخار باعث جلوگیری از خروج مواد میشه ولی اگر خدایی نکرده کسی اشتباه کنه و درب زودپزو رو زودتر باز کنه فشار بخار از حالت نرمال خارج شده و موادبه بیرون پاشیده و در واقع پرتاب میشه.
پس هر چقدر به زودپزتون اعتماد دارین در زمان استفاده یادتون باشه بعد از خاموش کردن زیر زودپز 10 تا 15 دقیقه زمان بهش بدید تا کاملاً بخار ازش خارج بشه و جوشش درون قابلمه تمام بشه.
بعضی از زودپزها مجهز به سیستمی هستند که میشه روی دربش به آرامی آب سرد ریخت و درب زودپز کمی به پایین میره که نشون میده اجازه داریم دربش رو باز کنیم
در هر صورت این وسیله در عین کارساز بودن بسیار خطرناکه حتماً در استفاده ازش احتیاط کنید.{103}دوستون دارم.:11:{2 (6)}

مریم*
2011-05-28, 02:14 AM
زودپز من تفاله . 6 لیتری . مدل کلیپسو مدولو. استیله .عالیه واقعا ازش راضیم .
منم تو سوپ جو زیاد درست کردم و خوشبختانه تابحال مشکلی پیش نیومده . اتفاق خیلی هم غلیظ و لعابدار میشه .
راستی دوستانی که از صدای زودپز میترسن , منم میترسیدم اما صدای زودپزای جدید خیلی کم و بم هست . تیز نیست که آدمو از جا بپرونه ...حالا دیگه خود دانید :3:

غزل
2011-07-06, 12:35 PM
منم مامانم چون شاغله خیلی از زود پز استفاده میکنیم.خدارو شکر تا حالا هم مشکلی پیش نیومده.منم فکر میکنم اگه بذاریم خنک بشه 15-20 بعد درش باز کنیم مشکلی پیش نمیاد.من که 20 سال از این روش استفاده کردیم.

نیوشا
2011-07-06, 12:54 PM
منم تازگی زودپز خریدم مارکش هم gutentag هست.۲ قلو و بخار پزه هم داره ۱۸۵۰۰۰ تومن ،خیلی‌ راضیم گوشت رو ۱ ساعته مثل دنبه می‌کنه

Fatemeh1
2011-07-06, 01:58 PM
من زودپزم ست قابلمه هامو ارشیاست
من که راضیم{2 (6)}

Pana
2011-07-07, 09:18 AM
منم با اونایی که می گن زود پز خطرناکه موافقم آخه می دونین یه چیزی حدود سه سال پیش جاتون خالی شمال بودیم ما غذا گذاشتیم بپزه و رفتیم کنار دریا(غذا قورمه سبزی بود) [/B]چشمتون روز بد نبینه وقتی اومدیم خونه انگار بمب ترکیده بود همه حجای آشپزخونه لوبیا و گوشت و سبزی چسبیده بود. من که از زودپز می ترسیدم ولی از اون روز بدتر شده {eek}{eek}{eek}[/I][/I]

ریحان
2011-07-07, 12:17 PM
من به جای زود پز روی گاز از این وسیله که اسمش زود پز برقی یا تند پز یا فشار پز هست استفاده می کنم... چند تا حسن داره

1. اول اینکه اصلا بوی غذا توی خونه نمیپیچه
2. مصرف برقش در مقایسه با مصرف گاز زودپز با صرفه تره
3. خیلی خیلی امن و به قول خارجکی ها safe هست
4. قیمتش مناسب تر از زودپزه
5. و حسن خیلی خیلی مهمش اینه که یه نوع آرامپزه یعنی هم میشه اول غذا رو سریع پزه و هر چند ساعت که بگینگرم نگه داره و هم میشه فقط مثل آرامپز عمل کنه

برای کسانی که دچار زودپز ترسی! می باشند... خیلی مناسب و کابردیه

من ازش خیلی خیلی راضی ام

در ضمن سال 88 از بانه 55 تومن خریدم

دومی مثل مال من هست که دیجیتالی نیست و اولی دیجیتاله که کمی گرونتره و عملا فرقی هم ندارند!

silvana
2011-07-07, 12:33 PM
دوستان زود پز 2 قلو بخرید من 5 سال پیش تو تهران خریدم 50 تومن که خیلی عالیه
و دوستانی که می ترسن با زود پز کار کنن زود پز برقی بخرن که فوقالعده بی صداست و ترس هم نداره اینجا همه زود پز برقی جی پاس دارن و همگی هم خیلی راضی هستیم که اینجا 60 تومن
حتما تهرانم پیدا می شه یا کسایی که می رن بانه هم می تونن تهیه کنن خیلی خیلی عالیه و بی خطر
راستی این جی پاس چینیه با کیفیته یعنی ریمارک نیست
به اسم هر کشوری خواستن گرون تر بهتون بندازن باور نکنید
می تونید زود پز برقی ماکای دگه هم بخرید

haale
2011-07-07, 01:31 PM
منم تفال کلیپسو دارم عالیه
هنوز هم بعد از 6سال نیاز نداشته که لاستیکش رو عوض کنم
به نظر منم زندگی بدون زود پس امکان نداره

*Darya*
2011-08-11, 12:33 PM
بچه ها زود پزی که ازش راضی هستید و قیمتش هم زیر 100 هست کسی میدونه؟

مامان مهگل
2011-08-11, 12:46 PM
یکی از بهترین و پر کاربردترین وسایل آشپزخونه ام زودپز وی ام افه... خیلی راحت و ایمنه و زودپز! خیلی ازش راضیم...{2 (6)}

قیمتشم الان تو سایتش دیدم 188 دلار زده...{66}مدلشم پرفکت پلاسه...

اینم عکسش:

من که اگه زود پز نباشه زندگیم لنگه و خیلی جالبه که بدونید که گوشت خورشت هایی که در زود پز پخته می شن بسی خوشمزه تر از گوشت هایی است که در قابلمه با کلی آب پخته می شن و مال منم همین مارکه وی ام افه و همین مدله و چقدم بی صداست .

در ضمن وقتی جو می پزید باید حواستون باشه و که بخار از زور پز خارج شه و گیر نکنه ولش نکنید به امان خدا {69}

مامان مهگل
2011-08-11, 03:31 PM
دریا جون بهتره اگه می خوای زود پز بخری خوبش بگیری که هم از نظر کیفت و هم اطمینان خیالت راحت باشه زیر 100 یه چیز معمولی می شه

*Darya*
2011-08-11, 03:38 PM
منم زود پز تفال دارم.از اینا فوق العاده راضیم و زمان پختش 4 برابر سریعتر به همراه بخاز پز فکر کنم الان 200 تومان باشه.8 کیلوی.اگز زیاد مهمان داری 8 کیلوییش خوبه و عمریه.ولی زیر 8 کیلوییش ممکنه فقط زمانی برات اندازش خوب باشه.

مهگل جون زودپز من اینه.یکی از دوستام میخواد بخره....

ريحانه
2011-09-15, 08:27 AM
من حدود دو ماهي ميشه كه زودپز با مارك love song ( ساخت كره )خريدم حدود 100 تومن البته دو قلو بود 150 كه من فقط قل !بزرگترشو خريدم خيلي ازش راضيم حدود 30 تا 40 دقيقه گوشتو ميپزه البته طعم غذا رو هم عوض نميكنه ايمنيشم خوبه .خلاصه اينكه تو اين حدود قيمت اين مدل زوپز راضي كنندست.

*Negar*
2011-09-15, 10:00 AM
زود پز بیم (BEEM) مدل:OMINI Perfect 4/6 LITER

مشخصات
مدل دوقلو در 4لیتر و 6 لیتری

دارای سوپاپ اطمینان

دارای بدنه تمام استیل18/10

دارای ظرف بخار پز

سوپاپ 3 حالته برای طبخ سریع غذا

در این زود پز روی هر دو ظرف بسته میشه ودرواقع شما دوزود پز دارید
یه در شیشه ای هم داره که برای ارام پز استفاده میشه
سرعت پخت هم قابل تنظیم هستش
من خیلی راضیم ازش
قیمت حدود 280

torobche
2011-11-03, 11:46 AM
ازین زودپزای برقی چرا نمیگیرین؟ راحت مطمئن و خیلی عالین من که دارم واقعا ازش راضیم الان دوساله دارم استفاده میکنم واقعا تو آشپزخونه دست راستمه{2 (6)} قیمتشم خیلی مناسبه من بانه گرفتم 50 تومن{69}

vivien
2011-11-04, 10:18 PM
اگه سایتی از پارس خزردارین ممنون میشه اگه واسم زارین.

[Only registered and activated users can see links] 9%84%d8%a7%d8%aa/tabid/223/CategoryID/1287/language/fa-IR/Default.aspx

مامان مهگل
2011-11-05, 01:06 AM
ازین زودپزای برقی چرا نمیگیرین؟ راحت مطمئن و خیلی عالین من که دارم واقعا ازش راضیم الان دوساله دارم استفاده میکنم واقعا تو آشپزخونه دست راستمه{2 (6)} قیمتشم خیلی مناسبه من بانه گرفتم 50 تومن{69}

زود پز برقی ؟؟؟{66} من تا حالا ندیدم .... ولی تو این وا نفسای گرونی برق هر چی از وسایل برقی کم کنیم به نفعمونه {68}

Belfi
2011-12-04, 11:58 PM
من مارکش یادم نمیاد ولی سوئیسی 10سال ضمانت داره 230گرفتم ولی هنوز استفاده نکردم

torobche
2011-12-07, 09:09 AM
من به جای زود پز روی گاز از این وسیله که اسمش زود پز برقی یا تند پز یا فشار پز هست استفاده می کنم... چند تا حسن داره

1. اول اینکه اصلا بوی غذا توی خونه نمیپیچه
2. مصرف برقش در مقایسه با مصرف گاز زودپز با صرفه تره
3. خیلی خیلی امن و به قول خارجکی ها safe هست
4. قیمتش مناسب تر از زودپزه
5. و حسن خیلی خیلی مهمش اینه که یه نوع آرامپزه یعنی هم میشه اول غذا رو سریع پزه و هر چند ساعت که بگینگرم نگه داره و هم میشه فقط مثل آرامپز عمل کنه

برای کسانی که دچار زودپز ترسی! می باشند... خیلی مناسب و کابردیه

من ازش خیلی خیلی راضی ام

در ضمن سال 88 از بانه 55 تومن خریدم

دومی مثل مال من هست که دیجیتالی نیست و اولی دیجیتاله که کمی گرونتره و عملا فرقی هم ندارند!
ریحانه جون مال من دقیقا ازین دومیس. خیلیییییی راضیم ازش{2 (5)}

Amitida
2011-12-07, 11:44 AM
دوستان من اصلا اهل زودپز نیستم ولی بعصی وقتها بهش نیاز پیدا میکنم.واسه همینم نمیخوام زیاد هزینه کنم .نظزتون درمورد این زورپزای ایرانی مثل الکترو استیل چیه ؟ کسی داشته که استفاده کرده باشه؟؟

حمیده بانو
2012-08-01, 09:47 PM
زود پز کلیپسی تفال هم خیلی خوبه {3 (4)}

Araz
2012-08-01, 10:07 PM
من از زودپز برقیم خیلی راضی هستم عصای دستمه هم اینکه اصلا صدا نداره چند کاره هست پلوپز زودپز آرام پز
این هم عکسش

Shady
2012-08-01, 10:26 PM
آراز جان مارکش چیه؟

Araz
2012-08-01, 10:38 PM
آاگ هستش سه سال پیش از بانه 85هزار گرفتم پارسال دوستم از من خواست تا وقتی به بانه رفتم برای اونم بگیرم وقتی گرفتم 120هزار شده بود رنگ سفیدش رو هم داشت ولی یه مدلش رو مادر شوهرم خریده بود اونم فکر کنم دوسالی میشه خریده 45هزار خریده بود مال اون مکانیکی چیپاس بود دوسه هفته پیش بانه بودم از اونجا قیمت کردم چیپاس رو 100تومن میگفت میخوام یکی دیگه هم بخرم زاپاس نگهش دارم واقعا عالیه برای خورشت و سوپ و دلمه خیلی عالیه
راستی مارکش فرق نداره چون تو فامیل از هر مارکی دارند همشون راضی هستند

andia
2012-08-11, 03:53 AM
کسی زودپز ویداس استفاده کرده؟ یا یونیک؟

و این که این سرویسای قابلمه که زودپز هم داره قابل استفاده نیست؟ یعنی باید یه زود پز هم جدا خرید؟

mami ghazal
2012-08-15, 12:56 PM
من تازه زودپز گرفتم چون قبلا میترسیدم
ولی واقعا طعم غذا با زودپز یه چیز دیگس
من که خیلی راضیم

Adriyana
2012-08-15, 01:20 PM
من الان 1 ساله که زود پز Magefesa گرفتم مدل Arian ....ساخت خود اسپانیا هم هستش.. خیلی راضیم ازش... 2 ساعته قورمه سبزی یا فسنجون میپزم توش{2 (30)}
الانم یکی مثل همین خریدم برای مادر همسری دارم براش میبرم ایران:3:

22262
2014-08-26, 03:55 PM
خانمهایی که برقی دارن کار کردن باهاشون راحته؟
خطر نداره بترکه؟ چند ساعته غذا رو میپزه؟
پول برق زیاد نمیا؟

22262
2014-08-30, 03:09 PM
کسی اینجا سر نمیزنه؟
تفال بهتره یا برقی؟

دخترک
2014-08-30, 06:55 PM
سارینا جون

عزیزم در صورتی که درست استفاده بشه ازش،هیچ خطری نداره

ما خانوادگی هممون استفاده میکنیم

دخترک
2014-08-30, 06:56 PM
توی زودپزای ایرانی پارس استیل زودپزای خوب و ایمنی هستند

توی خارجی ها هم تفال گزینه خوبیه(خودمم تفال دارم)

22262
2014-08-31, 08:07 AM
دخترک جون چه مدل تفال خوبه؟ خیلی مدل داره نمیدونم کدوم ایمن ترو بهتره.

nazgoli
2014-08-31, 11:04 AM
من الان 1 ساله که زود پز Magefesa گرفتم مدل Arian ....ساخت خود اسپانیا هم هستش.. خیلی راضیم ازش... 2 ساعته قورمه سبزی یا فسنجون میپزم توش{2 (30)}
الانم یکی مثل همین خریدم برای مادر همسری دارم براش میبرم ایران:3:
عزیزم یعنی انتظار داشتی تو زود پز دیرتر قورمه سبزی بپزی!!!!!!!!!!!!!!

مستانه سادات
2014-08-31, 03:02 PM
زودپزمن مارک wmf اصل المان هستش که خیلی خیلی ازش راضیم خیلی برند معروفیه و حتی ظروف اشپزخانه اش هم به شرط اصل بودن معرکه است.دولیتریه و سه سال پیش خریدم 170 هزارتومان الان قیمت کردم حدود 400 هزارتومان است