تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی

PDA

مشاهده نسخه کامل : دمی رب انار (شهر پاوه )

اردیان
2014-02-17, 03:28 PM
سلام خسته نباشید من اهل شهر پاوه ام از شهرهای استان کرمانشاه بهش میگن ماسوله غرب هرکی بیاد پشیمون نمیشه خواستم بگم اینجا انار و گردو زیاده برای همین خواستم یه غذا بهتون معرفی کنم که با محصول باغهای خودمون درستش میکنیم عالیه رب انار نه خیلی ترش سه قاشق رو با کمی پیاز داغ سرخ کنید بعد برنج رو مثل دمی اماده کنید این مواد رو با دنده یا راسته ای که از قبل پختید و کمی گردوی خرد باهم مخلوط کنید بذارید دم بکشه نوش جان

baran78
2014-02-17, 05:24 PM
دوست گلم اگه از اين غذاي خوشمزه ات عكسي داري لطفا برامون بذار.. ممنونم {53}

اردیان
2014-03-10, 05:07 PM
باسلام هروقت درست کردم چشم یه رنگ قهوه ای داره با راسته و بوی خوش پیاز داغ البته با برنج ایرانی خوشمزه تر ه ولی اگه بیاید پاوه و ممیل کنید مطمئنم بیشتر بهتون لذت میده

هانا55
2014-04-08, 05:51 PM
مرسي ارديان عزيز .........

منم اينجوري درست ميكنم تكه هاي مرغ رو ميذارم با پياز بپزه ابش كه به خوردش رفت پياز داغ و رب انار و نمك وروغن ميريزم برنج از قبل خيس شده رو هم ميريزم اب هم به اندازه برنج ميريزم ميذارم دم بكشه عالي ميشه

بچه ها هم دوسش دارن

زیتون تنها
2014-04-08, 06:04 PM
باسلام هروقت درست کردم چشم یه رنگ قهوه ای داره با راسته و بوی خوش پیاز داغ البته با برنج ایرانی خوشمزه تر ه ولی اگه بیاید پاوه و ممیل کنید مطمئنم بیشتر بهتون لذت میده

سلام.
مرسی بابت دستور. این غذا باید مزه فسنجون بده. درسته؟ مثلا ما اسمشو بذاریم دمی فسنجونی:3:

titish khanoom
2014-07-09, 01:17 AM
اینم سحری الان ما{21}
اینچنین آدم انلاینی ام من{4}
4گوشت گوساله بدون چربی رو با نمک و فلفل سیاه کامل پختم.
ق غ سرپر رب انار+1 ق غ شکر+1 لیوان گردوی خرد شده+2 ق غ پیازداغ + 3 ق غ روغن رو با آب گوشت مخلوط کردم تا روان بشه.

236427

4 پ برنج رو آبکش کردم و لا به لا برنج و از موادی که اماده کردم ریختم.
گوشتها رو دورش چیدم و حدود 1 ملاقه کوچیک از آب گوشت رو دورتادور قابلمه ریختم و گذاشتم دم بکشه{2 (30)}

236428

چون درحال دم کشیدنه و برای سحری هست،با درک شرایط{71}همین عکسها رو قبول کنین:3:

جیران
2014-08-10, 03:45 PM
ما به این غذا میگیم قنبر پلو {4}

پیاز داغ گوشت قلقلی کشمش گردو خورد شده رب انار با برنج دم میزاریم